Bryczesy

Słuchajcie, taka sprawa: szukam bryczesów czarnych ze złotym. Są fajne w True Rider to dupa, mój rozmiar oczywiście wykupiony. W Maximilian Equestrian to samo, a jedyne które jeszcze mają rozmiary to te: https://maximilianequestrian.com/collections/bottoms-clothing/products/vienna-full-grip-breeches-black-gold  ale nie dam tyle hajsu za bryczesy które nie są Pikeurem (kwestie jakościowe).
Chciałabym coś najlepiej do 100 euro max, może się komuś obiło o oczy.

Ewentualnie: czy ktoś ma pojęcie jak wypada DZIECIĘCA rozmiarówka True Riders? Bo zostały im dziecięce bryczesy z tych co bym chciała 154/164, ja mierzę 160 i mam bardzo krótkie nogi ale dosyć obfity zad i biodra i martwię się że nijak w nie nie wlezę.
Słuchajcie, jak z jakością termolegginsów Spooks ?
Ładne te rzeczy mają, ale z mojej obserwacji wynika, że bardzo różne jakościowo.
kermit   Horses horses everywhere ..
10 grudnia 2020 11:16
Słuchajcie, jak z jakością termolegginsów Spooks ?
Ładne te rzeczy mają, ale z mojej obserwacji wynika, że bardzo różne jakościowo.


Ja chętnie się dowiem na temat bryczesów spooks'a bo się przymierzam, anyone ? 🙂
A ja przyszłam się pożalić. Mam wszytskie bryczesy obecnie w rozmiarze 38, nie licząc Horze ktore mam 36 xD i zamówiłam sobie na BF Cavallo softshellowe (mam tej firmy 2 pary, ale nie zimowe) I przyszły totalnie okropne i za małe. Materiał strasznie nie rozciągliwy, w udach sie nie zmieściłam  😵
xxagaxx na marne pocieszenie powiem ci, że bryczki które ja zamówiłam też szału nie robią. Jedne piją w brzuch, póki się trochę po praniu nie rozluźnią, a drugie w brzuchu są ok, ale materiał też się nie rozciąga np na kolanach i jest to dość nie przyjemne w czasie jazdy.
Moon   #kulistyzajebisty
11 grudnia 2020 09:23
mindgame, welcome in my world - moje Horze najnowsze, są spoko w pasie i udach, ale od kolan w dół mam kurde luzy i strrrrrasznie mnie to wkurza podczas jazdy  😫 🤔  Czuję się jak w gaciach po starszej siostrze x.x
Z kolei jakbym wymieniła na mniejszy rozmiar to nie zmieściłabym się w tyłku  👿
mindgame, Moon, no slabo to brzmi.. ale no, ja mam większość bryczesow idealnie dopasowanych, czasem nie trafie z rozmairem, mam jedne za duze B vertigo I jedne za duze Felixy. Ale Cavallo naprawde znam dobrze, mam 2 pary a mialam więcej i zawsze bylo ok. A teraz taka wtopa. I nawet nie wymieniam na wieksze Bo ten material to jakaś porażka.
xxagaxx masz możliwość zwrotu?
Mnie się softshele Cavallo bardzo rozciągnęły, ale dopiero w noszeniu. Najpierw zamówiłam 36 (normalnie noszę 34 /36) przy pierwszej próbie nie weszłam (wszędzie ciasne - uda, tyłek), potem się zacięłam i wbiłam ale w pasie nie dało się zapiąć nawet na siłę. Wymieniłam na 38, były mooooocno opinające ale założyłam, że odrobinę się rozbiją. Po użyciu 5 razy są za luźne.
mindgame, tak, zamawiam kuriera i odsyłam.

jędza, własnie tego się bałam jak zobaczyłam materiał. Mam Pikeury Softshellowe i Felixy i nie ma takiego problemu.
Czy w skokach można startowac w jasnoszarych bryczesach?
Nie można, ale jest szansa że ujdzie w tłoku.
Dziękuje 🙂
Nie można, ale jest szansa że ujdzie w tłoku.

Jest też szansa, że nie ujdzie i trzeba będzie albo się przebrać, albo z tak błahego powodu zrezygnować ze startu.
_Gaga, tak ale wolę przebieranie niż marznący tyłek w zimie, a białych i beżowych bryczesow chyba nikt nie produkuje w wersji softshell ...
Dance Girl, oczywiście, że są białe softshelle 🙂
Nie wiem, czy ten konkretny model jest w białym kolorze ale bardzo polecam HORZE Grand Prix. Jeżdżę tylko w nich od wielu, wielu lat a w tym sezonie pierwszy rz kupiłam wersję zimową. Są super ciepłe!
Dance Girl, są białe softshelle. Robi je Pikeur i Horze
[quote author=_Gaga link=topic=217.msg2957120#msg2957120 date=1608632312]
Dance Girl, są białe softshelle. Robi je Pikeur i Horze
[/quote]

_Gaga, dawaj linka !!!
[s]Horze[/s]

Pikeury też widziałam gdzieś... jak znajdę doedytuję posta

Edit. Wstawiłam linka do zwykłych Grand Prix, nie zimowych. Zimowe rzeczywiście białe nie są... Zatem zwracam honor, nie ma ciepłych konkursowych bryczków  😲

Znalazłam z tym, że w Decathlonie
Białe softshele BR: https://bit.ly/37GWSDj
Dance Girl, - a termogacie czy jakieś rajstopy pod spodem, tak po prostu?
Constantia   Adhibe rationem difficultatibus
22 grudnia 2020 21:36
Dance Girl ja zakładam pod bryczesy ocieplane legginsy i jest ok. A takie getry na allegro za ok 25 zł kupisz.
Czy ma ktoś legginsy zimowe Horze Gracie i może coś o nich powiedzieć? https://sklep.bergo.pl/horze-gracie-wysoki-stan-bryczesy-lej-silikonowy-zimowe
Dance Girl, - a termogacie czy jakieś rajstopy pod spodem, tak po prostu?


Wytłumacz to mojej córce......  🙄 od razu mówię "no fucking way ...." będzie odpowiedź. Nienawidzi wszelkich termogaci. Rajstop nie miała od czasów przedszkola (pełnoletnia jest).

Dzięki za te z Decathlonu - podjadę obejrzeć po świętach.

Mam jeszcze jedno pytanie o legginsy zimowe True Rider, jako że parę osób je tutaj polecało- jaki jest ten wierzchni materiał? Nie robią się "kulki" i nie czepia się brud ? 😉
Dance Girl, - to niech marznie 😁 Horze Angelina są jasnobeżowe i niby zimowe, ale nie wiem jak z jakością. Beż przechodzi na zawodach, może to byłby trop? 😉

Planuje zakup nowych bryczesów, czy coś poza Pikeurem jest w ogóle wartego uwagi? Jak schockemohle lub nowe cavallo wypadają? Zależy mi na spodniach, nie legginsach i raczej na technicznym materiale. W zeszłym roku kupiłam horze tara i hmmm.... nie przepadam za nimi, zbyt dresowe są.
keirashara, B Vertigo 🙂
Puma, - jak one wypadają pod względem stanu i nogawkowo? Chciałabym takie z wysokim stanem i wąską nogawką, bo mam wiecznie luźne w kolanach. Od wczoraj kopię w internetach i nie bardzo mogę coś znaleźć 🙁
[quote author=Klami link=topic=217.msg2955854#msg2955854 date=1607591808]
Słuchajcie, jak z jakością termolegginsów Spooks ?
Ładne te rzeczy mają, ale z mojej obserwacji wynika, że bardzo różne jakościowo.


Ja chętnie się dowiem na temat bryczesów spooks'a bo się przymierzam, anyone ? 🙂
[/quote]

Po dwóch użyciach mam cała powierzchnię materiału wewnątrz ud skulkowaną 🙂 jestem w trakcie reklamacji bo 2 dni i taka masakra to przesada jak dla mnie...
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się