PSY

smartini   fb & insta: dokłaczone
18 grudnia 2020 13:38
Potwierdzam, dobrze się na kłaku prezentują 😀


Ja je po prostu wrzucam do pralki, trzymają się swietnie, dobrze leżą. Nie wiem jak na jakich mniejproporcjonalnych pieskach typu corgi ale z tego co kojarzę, to np. rzadziej wypadają za blisko łokcia niż np. TrueLove

Nawet w eksremalnych sytuacjach (jak na drugiej focie na szczycie rumuńskim) przekręcają się minimalnie, jeśli mocno je pies naciągnie pod nietypowym kątem (siła wyższa).
smartini,
U ładne są! nie wiedziałam ze takie zapięcia są nawet - nie rozpinają się, łatwe to zapięcia?

honey
o dzięki zerknę!

I jeszcze pytanie, (w związku z tym ze finalnie adoptowaliśmy na stale maszynkę wyrabiającej sierść której starczy na to żeby koc zrobić raz do roku, a nie psa  :lol🙂 muszę coś wykombinować jak z ta sierścią wszędzie zawalczyć trochę. Czy działają takie odkurzacze ręczne w ogolę na sierść na ciuchach, kanapie? Bo rolki z taśma kończą się błyskawicznie.
smartini   fb & insta: dokłaczone
18 grudnia 2020 19:11
Arimona, u nas na ciuchach działa połączenie rolki z taśmą i WizardFur


A na całą resztę, łącznie z kanapą czy prześcieradłem Dyson z elektroszczotką.

Zapięcie się nie rozpina bo jak zapiąć szelki to są dopasowane do ciała a żeby rozpiąć to trzeba zwęzić obręcz tak jakby 😉 jeszcze nigdy nam się nie rozpięty same z siebie a Chorizo nie należy do rekreacyjnych, tuptających spacerowiczów :P
no i prawda, są śliczne!
Arimona my też mamy te szelki DC, pies użytkuje je bardzo dużo, na spacery, na wyjazdy, woda, piach, błoto, kajaki, góry - wrzucone do pralki jak nowe. Nic się samo nie rozpina. Co do przesuwania mam obserwacje jak smartini - robią to minimalnie jeśli pies mocno pociągnie w bok. Aktualnie również w nich biegamy. Porównanie mam tylko do Hurtty casual, dla mnie te DC są porządniejsze i lepiej leżą na moim psie.


smartini trochę off, ale zadowolona jesteś z Dysona?
Arimona ja mam szelki Truelove z Ali i tez maja dwa zapięcia 😉 u mnie się sprawdzają, a nawet jeśli u ciebie nie będą ok to można je dość łatwo odsprzedać w Polsce w takiej samej lub nawet wyższej cenie bo ludzie się boja sami zamawiać z Chin.
Dawno nas nie było, wiec wrzucam w bólach uploadowane zdjęcie do tej galerii i w bólach znalezione miejsce z wrzosami
smartini,
zamawiam, potrzebuje cokolwiek bo ta sierść jest wszędzie  🙁

kortina,
z ali nie zamawiałam nic jeszcze, tylko z wish i tam są w bardzo podobnych cenach, ciekawe! Ale patrze teraz na mniej sportowe szelki i tak chyba. Mam wrażenie ze na nim będą duże, no i na razie długich wycieczek nie planujemy, jest po operacji łapy. 

ashtray, ale slicznyy - strasznie słodka mordka !

Czy ktoś karmił Eden semi-moist? Chce zamówić na probe, bo zęby bardzo słabe, ale nie wiem czyt warte to tyle? Myślałam ze może mu po prostu moczyć sucha karmę, ale Brit Care co mamy teraz dość długo potrzebuje.
smartini   fb & insta: dokłaczone
20 grudnia 2020 22:59
Arimona, może wątpliwie estetyczne rozwiązanie, ale jak niedawno szczyl miał ropień pod mleczakiem i musiał jeść miękkie jedzenie to zwyczajnie wieczorem sypałam dzienną porcję chrupek (my akurat Simpsons) do pudełka z pokrywką, zalewałam wodą i wkładałam do lodówki 😉 rano była gotowa porcja miękkiego na cały dzień. Bardzo wygodne to było, bo i tak chłopakom raz dziennie odmierzam porcję i trzymam w pudełkach (takich z Tigera, z recyklinkowego plastiku z pokrywką bambusową) więc po prostu porcja Cho szła normalnie na miejsce a dla Gru do lodówy 😉
inoinu   May the horse be with you
21 grudnia 2020 17:39
Arimona, u nas na ciuchach działa połączenie rolki z taśmą i WizardFur


A na całą resztę, łącznie z kanapą czy prześcieradłem Dyson z elektroszczotką.

Zapięcie się nie rozpina bo jak zapiąć szelki to są dopasowane do ciała a żeby rozpiąć to trzeba zwęzić obręcz tak jakby 😉 jeszcze nigdy nam się nie rozpięty same z siebie a Chorizo nie należy do rekreacyjnych, tuptających spacerowiczów :P
no i prawda, są śliczne!

To cudo żona ostatnio kupiła i faktycznie daje radę. Choć rolkę też stosuję
Czy prócz Lorda dostanę skórzaną smycz mocną okrągłą przepinaną?
Hunter ma cudną, ale cena mnie zabiła mocno.

Przechodzi ludzkie pojęcie, że ktoś mi zajumał smycz na zawodach skokowych  😵
madmaddie   Życie to jednak strata jest
21 grudnia 2020 18:33
Perlica, zapytaj w Bruno Leatherworks, może Ci zrobią.

Ja dostałam w prezencie biothane plastry miodu z Kynomaniacs i są przeboskie. Dużo milsza niż klasyczny biothane, jestem zachwycona  😍
Wojenka   on the desert you can't remember your name
21 grudnia 2020 19:41
Alvika   W sercu pingwin, w życiu foka. Ale niebieska!
21 grudnia 2020 20:28
Perlica a może Woza?
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
21 grudnia 2020 20:53
Polecam Maul
Wojenka,madmaddie, ze mną ten problem, że jak zobaczę to wtedy wiem, że dopiero to chcę.
Jestem jakiś dziwnym człowiekiem,  że zobaczę , klikam i kupuję 😁 Ale dzięki  :kwiatek:

Alvika strzał w dziesiątkę :kwiatek: 💘 Mają na allegro dobry wybór i mają dokladnie taką smycz jak potrzebuje,  okrągła,  elegancka jak hunter i mocna, bo Borzojka waży 40 kg  😂 Całuski dla Fokiego 💘

lusia722 fajne mają rzeczy, ale za drogie. No i nie ma takiej grubości na mojego, na Waszego tak  😀 Pozdrów Chłopaka  😀

Dziękuję Dziewczęta  :kwiatek: Można liczyć na Was , zawsze to człowiek wie jak ulokować wypłatę  😂
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
21 grudnia 2020 22:13
Dziękujemy i pozdrawiamy
smartini  czy Cho jest modelem w szelkach Psyjaciele? Teraz przeglądam, bo mi się reklama wyświetliła na fejsie  😂

Byliśmy w piątek na 12km spacerku na Mogielicy z kolegą samojedem  😜  radość była ogromna!



Nasz gruby pies schudł już 2kg, także idzie do przodu  🏇  jeszcze z 3 by mu się przydało zrzucić, ale dobrze że waga w końcu ruszyła.
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
22 grudnia 2020 08:19
Ja zamówiłam smycz z Hauwow i jestem ciekawa jaka będzie w użytkowaniu 😁
Nie no lusia722, ale super strona  😍 😍 😍
No dobra na kolejny miesiąc coś sobie wybiorę z tego  😵
Żółto granatowe połaczenie jest super 😜
Tylko gdzie ja będę w tym chodzić z tym brudasem, co codziennie urzęduje w rzece  🤔wirek:

Mówili kup Borzoja, to arystokratyczne psy przecież  😂
smartini   fb & insta: dokłaczone
22 grudnia 2020 19:22
kolebka, tak, był i Chorizo i Gruyère 😉 prócz taśmowej sesji szelek robiliśmy też 3 nowe wzory

lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
22 grudnia 2020 21:57
Perlica ja dla pudela zamówiłam taką 😜 😍
lusia722, obłędne są te produkty ! Niepowtarzalne po prostu  😍
Post pod postem, bo inny temat.
Postanowiłam biegać max 2 razy w tygodniu i dołączę sobie psa.
Robiłam już próbę na smyczy i bez, to biegnie cały czas krok za mną lub obok, więc myślę że spokojnie może biec na swojej obroży. Chcę pas tylko po to żeby mieć wolne ręce i go nie trzymać, schować komórkę itp.

Czyli kupuje takie coś:
https://wildwoof.pl/kategoria/pas-trekkingowy/pas-trekkingowy
lub
hhttps://e-hunter.pl/pl/p/Hunter-Pas-joggingowy-Jasper/882
https://toys4dogs.pl/hunter-pas-joggingowy-tacoma-active,id2223.html
I do tego smycz z amortyzatorem.
To wszystko?
Ten pierwszy fajny, bo dużo mieści, a ja mam telefon jakąś cegłę. Fajny, że ma opcję odpinania tego na uda bo nie wiem czy mi się to będzie podobać czy nie.
Jeszcze jakiś pomijam warty uwagi nie za miliony?
Perlica  ja mogę dodać od siebie, że jeśli pies ciągnie to jest zupełnie inny komfort na porządnym pasie (ale z tego co rozumiem, Twój nie ciągnie).
I z takich moich obserwacji co do smyczy - biegałam ze smyczą z amortyzatorem Sali i biega się z nią kiepsko bo jest szeroka i ciężka, zaczyna „kręcić kółka” jak pies ciągnie - nie wiem jak to opisać  😁 tak czy siak duuużo lepiej biega mi się ze smyczą od Non-Stop Dogwear - 13mm, 2m.
Swoją drogą mamy rzut beretem do sklepu który prowadzą właścicieli biegający profi z psami  😜 Pani dobrała nam dzisiaj szele do biegania/trekkingu, miały być pod choinkę, ale chyba nie wytrzymam i jutro przetestujemy na bieganku. Prowadzą też treningi grupowe, więc mam nadzieję, że się wkręcimy i będziemy biegać na poważnie  😍
chomcia, jakby zając przebiegł to by pociągnął  😂
Tak na poważnie,  to z pierwszego 100 metrów wynika, że nie  😉

Sali produkty jakoś mnie nie przekonują , bez logicznego wytłumaczenia.

Czyli patrzeć żeby nie była za gruba smycz?
madmaddie   Życie to jednak strata jest
24 grudnia 2020 10:15
Chomcia, dla Was ta sali po prostu dużo za duża. Na moja krowę jest ok 😉

Perlica, przy tym hunterze balabym się kiepskiego rozkładu ciężaru gdy pies pociągnie
Ja od dawna użytkuję pas z Sali właśnie, z kieszonką z tyłu. Miałam też węższy, bez kieszonki, ale na niej mocno mi zależało i zmieniłam. Bardzo polecam. Smycz i szelki również mamy od nich. I nic złego się nie dzieje, a mojej psicy daleko do bycia krową. 😁
Ja mam pas z Hfica i to co w nim uwielbiam, to to, że amortyzatory ma wbudowane w pas więc mogę dopiąć dowolną smycz zwykłą i to działa.
Becia23   Permanent verbal diarrhoea
24 grudnia 2020 14:03
Sorki za wcinanie sie - jak u psow objawiaja sie wrzody?  :kwiatek:
Becia23, mlaskanie, bulgoty mogą być, wymioty itp. ale i biegunki moga być.

To nie wiem co mam kupić ..... buuu


Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się