Końska Rewia Mody XIV (2020)

Diaroxroxi - nienawidzę cię 😀iabeł:
... za dere i szare futerko przy czapraku.


Oni są tacy mało popularni z produktami teraz bo nie nadążyli imho z komunikacją marketingową za trendami.
No i naturalne futra się robią passe... ciężko im na rynku może być za chwilkę. Pomimo tego, że to są fenomenalne produkty. W każdej kategorii ich ktoś podgryza.
wątek zamknięty
Ja miałam velvetowego granatowego mattesa. 5 lat używania, a koloru nie stracił nic a nic. Serio. Sprzedałam go tylko 100zł taniej niż kupiłam....
wątek zamknięty
Diaroxroxi gdzie zamawiasz mattesy?  😁
wątek zamknięty
Kunia, forumowa Dorcysia chyba najlepsza 😉
wątek zamknięty
Kunia raz z pegaza i raz z Xhorse, horse&pony ma chyba dobra ofertę tez i dostępny na stronie konfigurator także nie trzeba wysyłać maili i czekać na wycenę  🙂
wątek zamknięty
Constantia   Adhibe rationem difficultatibus
20 grudnia 2020 11:43
Czy ktoś używa czapraka Torpol z podszyciem z włókniny Evolon? Jak on się sprawuje?
wątek zamknięty
Diaroxroxi a jaki rozmiar masz? Jezuuu nienawidze Cie za tego Mattesa, nie potrzebuje wiecej czapraków... nie potrzebuje wiecej czapraków... potrzebuje wiecej czapraków. 😍
wątek zamknięty
Constantia ja używam w zasadzie codziennie. sprawdza mi się bardzo dobrze. nie łapie włosów tak jak bawełna, super łatwo się czyści. odprowadza pot też bardzo dobrze, nie zdarzyło mi się żeby zdjąć te czapraki mokre z konia, jak zostawiam na boksie do wyschnięcia to nawet zimą nie mam problemu że na kolejny trening czaprak mokry. według mnie super rozwiązanie
wątek zamknięty
Kunia Wszystkie to są M- wypadają podobnie jak cob z PS
Tak się dużym kucu prezentuje pod siodłem ze skrócona tybinka

wątek zamknięty
Dziewczyny, czy jeśli mój koń w kantarze Cob Eskadrona ma jeszcze dwie dziury, to wejdzie w Pony? I rozumiem, że "P2" to właśnie Pony, nie źrebaczkowy?
wątek zamknięty
Świąteczne wydanie derki Kentucky  🙂


Sivrite nie zabij mnie, znowu zapomniałam o tym zdjęciu mattesa  😵 P2 to pony, u nas jest akurat na walijczyki B/C grupowe
wątek zamknięty
Dairoxroxi, to zaryzykuję arabski łeb to właśnie taki welsh C, w porywach D.
Poczekam, spoko, i tak ewentualnie w styczniu dopiero bym zamawiała. 🙂
wątek zamknięty
Mi dla araba (ogłowie stubbena cob na najmniejszych dziurkach) P2 nie dopinało się w podgardlu. Tzn brakowało już regulacji. Nos i paski boczne były ideolo.
Jeśli Ci to pomoże jakoś 🙂
wątek zamknięty
Mi dla araba (ogłowie stubbena cob na najmniejszych dziurkach) P2 nie dopinało się w podgardlu. Tzn brakowało już regulacji. Nos i paski boczne były ideolo.
Jeśli Ci to pomoże jakoś 🙂

Nie pomoże, masz trzymać kciuki, że będzie dobre. 😀 On nie ma jakichś wybitnie dużych ganaszy, to może wejdzie. Oo
wątek zamknięty
czy dostanę gdzieś Derke Eskadron Heritage Softshell Collar Black w 155 lub 165?
wątek zamknięty
Daisy w Mattesie velvet black  💘
wątek zamknięty
dairoxroxi, ua! Sztos elegancko! 😍

Corinka bardzo podglądowo w dralonie Coffe/Berry (którego uwielbiam!) oraz cottonie Deep Berry 😀

wątek zamknięty
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
28 grudnia 2020 11:07
Czy jeżeli tak wygląda pod moim siodłem eskadron DR, to PD będzie pasował? Ten w moim odczuciu jest za duży, wolałabym mniejszy, ale nie wiem, czy PD nie będzie zbyt mały, bo w rękach nigdy nie miałam 🤔
wątek zamknięty
Ja miałam pod Lucky PD i wyglądał idealnie. Może uda mi się znaleźć jakieś zdjęcie

nirv uwielbiam ten dralon, na szczęście do niczego mi nie pasuje i nie muszę kupować haha  😀iabeł:
wątek zamknięty
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
28 grudnia 2020 11:32
dairoxroxi byłabym wdzięczna jeśli znajdziesz :kwiatek:
wątek zamknięty
Moon   #kulistyzajebisty
30 grudnia 2020 20:21
W temacie dralonów - przez okropną wyprz niedobrej Nirv 🤣 spełniłam swoje szmatoholicze marzonko: Kulisty w nugatowo-granatowym dralonie i kantarze copper/ivory/ashblue  😍 😜



wątek zamknięty
Moon, klasa !!!
wątek zamknięty
Moon opani...zarypioooooza 💃
wątek zamknięty
dairoxroxi, - jesteś złą kobietą, bo odpalasz mi intensywne chciejstwo na 99% pokazywanych szmatek 😁 I jacy modele piękni! 💘
Nirv, - ten dralon to zdecydowanie jej kolory! 😀
Moon, - ojesu, obłęd w ciapki! 😍 Cudowna stypka!
wątek zamknięty
zembria niestety, ale od kiedy zniknęła funkcja przeglądania zdjęć z konwersacji na messangerze to się nie mogę dokopać do zdjęć tego PD pod luckiem 🙁 a widzę, ze w galerii nie mam nic..
Mam tylko takie z profilu stajni, ale za dobrze nie widać:
https://www.instagram.com/p/CDqoCjRBXhs/?igshid=1mjekpccf4iln
Moon Pięknie! Bardziej mi się podoba ta wersja z ciemna lamówką, niż ta ze starszej kolekcji. 
keirashara Ups  😁 chociaż i tak ograniczam swój szmatoholizm i to co chce sprzedać leży w szafie tak żebym nie widziała, a w stajni chyba TYLKO z 6 czaprakow mam. A co do kuszenia, to w weekend chce premierowo szarego mattesa odpalić i jakieś zdjęcia porobić jak pogoda dopisze, akurat dzisiaj przyszły mi owijki pasujące  😀iabeł:
wątek zamknięty
zembria niestety, ale od kiedy zniknęła funkcja przeglądania zdjęć z konwersacji na messangerze to się nie mogę dokopać do zdjęć tego PD pod luckiem 🙁 a widzę, ze w galerii nie mam nic..



🚫 jak rypnęła jak jest
trzeba kliknąć "wyświetl zdjęcia i filmy"
wątek zamknięty
Pati2012   Koński insta: https://www.instagram.com/mygreybay/
31 grudnia 2020 07:00
Ja tam nie widzę tej opcji...  :/
wątek zamknięty
Moon, no Ciotka! Klasa! Aż mi doopke ściska, że on był XL i za duży na moje dziewczyny :Hihi

:keirashara, merci! :kwiatek: ja go uwielbiam, a żeby było już super słodko mam różowego niciaka z uszami, bubblepinka, on baaardzo pasuje odcieniem do tego dralona, więc jak będę miała depreskę, a będę chciała porzygać tęczą to jest komplet 😂

dairoxroxi, zawsze może do czegoś zacząć pasować jak kupisz dralon i jakąś super szmatkę 😁

Co do Messengera - niestety przy najnowszej aktualizacji zniknęła ta opcja "wyświetl zdjęcia i filmy" nad czym srogo ubolewam. Nicki też poznikały.
wątek zamknięty
Tak tylko w kwestii msg zeby nie ciągnąc offtopa, można się dobrać do archiwalnych zdjęć wchodząc (otwierając) ostatnie z konwersacji i skrollując w prawo, ale nie wiem jak daleko sięga historia.
wątek zamknięty
Nirv, - też mam bubblepink w tym celu, jest idealny na depresję 😂 Tylko bez uszek, bo mój koń ma za krótkie uszka na nauszniki, za to mamy szare owijki z kolekcji pod lamówkę... chyba nawet jeszcze nie rozpakowane, muszę nadrobić 🤣
Marzę o torbie z tamtego nici, ale to już chyba dawno po frytach :< Szkoda, że przestali puszczać tą kolekcję, była turbo urocza w swojej infantylności.
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.