sklepy internetowe

ja też daje plusik dla Equiversum. Super kontakt przez email, paczka przyszła dokładnie w takim czasie jak mówili.
Gillian   four letter word
11 grudnia 2020 19:49
Sklep Stajnia Miszewo - mega szybka przesyłka! Gdyby nie to, że DPD znowu dało ciała, to czas od zamówenia do odebrania paczki zamknąłby się w 24h.
drabcio nie wiem, kiepską pamięć mam do takich rzeczy. Zaryzykowałam i nie żałuję 🙂 Tylko u nich miałam co potrzebowałam i przyszło bez problemów  💘
Ogromny - dla GNL 3 niezrealizowane zamówienia: jedno z września, jedno z października i uwaga mesz z hippolita z listopada  🤔
Może i Panie czasami piszą maile, może i dzwonia i są bardzo miłe, ale to nic nie wnosi. Dzwoniłam chyba naście razy one nie wiedzą, towaru nie ma niewiadomo kiedy bedzie na stronie jest dostępnyi tak sie bujam od września. Bardzo słabo, a byłam stałym klientem  🤦

+ jollyjumper.at
+ ntb24.pl
+ sklep.hippovet.pl
+ equirex.pl
+ horze.pl
+ horze.de
Moon   #kulistyzajebisty
16 grudnia 2020 07:50
Z którym sklepem były problemy z płatnościami - horze.de czy horze.pl, bo nie ogarnęłam?  🤣
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
16 grudnia 2020 07:52
A to nie jest ten sam sklep? Zamówienia z horze.pl idą z Niemiec. Jak kiedyś napisałam zapytanie na horze.pl to mi odpisali po angielsku, że przepraszają ale nie mają obsługi w języku polskim.
Tak, to jest to samo ale ja zamawiałam od nich w piątek i wszystko poszło bez problemu.
Też nie mam żadnych problemów z horze.pl, a zamawiam dość często.
Moon   #kulistyzajebisty
16 grudnia 2020 08:48
Ok, dzięki dziewczyny :-)
Na_biegunach   "It's never the horse - it's always you!" R. Gore
18 grudnia 2020 00:46
Ktoś miał problemy z EQUISHOP po black friday? Zamówienie miało być tydzień temu :/
Duże plusy dla horze.pl (zamówienie dotarło dokładnie w terminie podanym przez sklep - około 10 dni) i animalia (super szybka wysyłka) :kwiatek:
Odnośnie Horze.pl to taka ciekawostka:
kupiłam u nich fajny sweterek na promce,  niestety po pierwszym praniu  wyglądał jak ściera - postrzępiony z nitkami na wierzchu. Zareklamowałam produkt i...
Bardzo sprawnie odpisali - zgodzili się oddać pieniądze ale uwaga - musiałam pociąć sweter i wysłać im zdjęcia (albo go odesłać).
W sumie miało to sens, ale wcześniej się nie spotkałam z taką praktyką.
Czy ktoś może kontaktował się ostatnio skutecznie ze sklepem Equirex? Kupiłam kask na blackfriday - miała być wysyłka w ciągu 10 dni. Kontakt ze sklepem był OK. Do dnia dzisiejszego kasku nie ma - sklep nie odpowiada na maile ani nie odbiera telefonu. Chciałam mieć ten kask przed świetami, ale najbardziej niepokoi mnie brak jakiegokolwiek kontaktu.
Mailem odpowiadali super, na messengerze w ogóle 🙂
Moje zamówienie blackfrajdajowe doszło bez problemu.
Ja właśnie pisałam maile i dzwoniłam 🙁 jak zamawiałam to na maile odpowiadali a teraz zamilkli - nie wiem co myśleć 🙁 Nie zakładam od razu ze chcą mnie oszukać bo sklep ma dobre opinie ale cisza mnie niepokoi.
Na_biegunach, moje zamówienie z bf dotarło od razu w poniedziałek. Zreszta nigdy nie miałam problemu z equishopem.
Moon   #kulistyzajebisty
18 grudnia 2020 22:15
Na_biegunach, moje też doszło expresem w poniedziałek po BF.
Wow plus dla loft horse&rider wczoraj popołudniu paczka wysłana, godzinę temu był już u mnie kurier 👍
Aga_Leming ja się bujam z equirexem od BF również 🙄 Nie mieli ostatecznie tego co zamówiłam, poprosiłam o zwrot pieniędzy i cisza.. próbuje dzwonić nie odbierają... maile pisze codzienni i przestali odpowiadać. A jak jeszcze odbierali to kilkukrotnie Pani wymówka była taka, że ona była w Lesznie na zgrupowaniu/zawodach kilka tyg z rzędu 😁
Na_biegunach   "It's never the horse - it's always you!" R. Gore
19 grudnia 2020 22:20
Dzisiaj przyszła paczka od EQUISHOP. Tydzień opóźnienia biorąc poprawkę na BF do przyjęcia 🙂
Gillian   four letter word
20 grudnia 2020 07:59
Zamówienie z horze idealnie w terminie ale musiałam zamówić dwukrotnie, bo miałam problem z płatnością online. I przez to mam derkę w trochę innym kolorze niż chciałam ale i tak jestem zachwycona  💘
też przyszła mi derka z horze (de) i jak zwykle wszystko sprawnie i bez problemów. Ta firma raczej nie uchodzi za ekskluzywną, ale mam od nich 3 derki i ochraniacze transportowe i są naprawde dobrej jakości. 2 poprzednie pary ochraniaczy transportowych innych firm mój koń załatwił przy 1-2 przejażdżkach, a te od horze są nie do zdarcia póki co 🙂
Constantia   Adhibe rationem difficultatibus
20 grudnia 2020 11:56
Dwa wielkie + dla Bergo, dwie paczki przyszły niecałe 48 godzin od złożenia zamówienia (akurat wypatrzyłam derki od HORZE).
+ dla GNL musiałam czekać na zamówione produkty 10-14 dni i wszystko dotarło na czas.
Kortina to mnie zmartwiłas 🙁 kurczę jak nie mieli na stanie to mogli napisać i oddać kase. Zamroziłam prawie 2k - a na BF mogłam kupić kask w innym sklepie, zwłaszcza, ze celowałam w KASK a zdecydowałam się na KEP u nich tylko dla tego ze cena po -30% była bardzo atrakcyjna. Straszny smutek ale jeśli nie będzie kontaktu jutro to w takim razie jestem zmuszona zacząć działać poważniej.

Najbardziej wkurza mnie brak kontaktu - jeśli coś im z ta promka nie wyszło mogli po prostu powiedzieć i kase oddać. Jednak to nie był przypadek, bo do kasku dokupiłam jeszcze wkładkę - nie dodałam jej od razu do koszyka tylko Pani ze sklepu do mnie pisała już po zakupie kasku, ze zapomniałam wkładki wiec wiedzieli od razu, ze kupiłam coś czego nie mogą dostarczyć. Nie wiem czy im się nie kalkuluje sprzedać mi tego kasku z ta promka czy o co chodzi ale jeśli jest problem wystarczyłoby powiedzieć i oddać kase a nie zamilknąć.
Uważam tak samo jak ty, kiedy jeszcze dało się do tej Pani dodzwonić to proponowała mi zakup innych bryczesów niż te ktore zamówiłam i ich nie mieli, ale ja nie byłam zainteresowana i prosiłam o zwrot pieniędzy, a dalej tych pieniędzy na koncie nie mam. Słabe jest tez to, że nie dostałam przez tydzień żadnego info na temat zamówienia po opłaceniu go.. Sama musiałam się dobijać pytać co się z nim dzieje i wtedy dowiedziałam się, że zamówionego produktu nie mają... Ja też jak zobaczyłam te kaski KEP w takiej super cenie to tez się mocno zastanawiałam, ale teraz to się nawet cieszę że się nie skusiłam.
Wysłałam Ci priv 🙂
Czy ktoś miał problem z kontaktem z Febro? Napisałam do nich na fb i maila i zero informacji zwrotnej...
Pati2012   Koński insta: https://www.instagram.com/mygreybay/
23 grudnia 2020 10:24
xxagaxx kiedyś zadzwoniłam do nich i odebrali bez problemu😉
mógł być poczatkowo mały minus dla konik.com.pl ale koniec końców wyszedł bardzo duży +++  😀 w zeszłym tygodniu zamawiałam u nich derkę, miała być wysyłka w 24 a jako że po 3 dniach stan zamówienia się nie zmienił zadzwoniłam - okazało się, że był błąd na stronie i derki jednak nie ma :/ na szczęście znalazłam inną, i faktycznie dostawa była ekspresowa, do tego zwrot pieniędzy też sprawny i obsługa bardzo pomocna i życzliwa. Jak obiecywali zadzwonić za godzinę tak było😉 więc w ogólnym ujęciu polecam!
Pati2012, nie chce dzwonić, bo bardzo bym chciała uzyskać odpowiedź pisemna, żeby potem nie było.
ode mnie duży minus dla sklepu art-horse.eu
na stronie sprzedają towar, którego nie ma, słaby kontakt i dopiero za którymś moim mailem dostałam odpowiedź, że nie zrealizują zamówienia
nota bene fakturę dostałam od razu  🤔wirek:
na szczęście zamówiłam za pobraniem, więc nie wiem jak byłoby ze zwrotem zapłaty
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się