Pensjonaty, stajnie - Zachodniopomorskie, okolice Szczecina

na priv wyslac tez nie moge wiec wysle tu klatke z filmiku, wlasciciel stajni po zobaczeniu tego byl jedynie zdziwioy ale w kwestii czystosci w boksach nic sie nie zmienilo przez dobre 3 miesiace, a robaki dalej wychodzily ze slomy i lizawek.
[quote author=_Gaga link=topic=14602.msg2903951#msg2903951 date=1577174082]
arianabudyta, cos Wam się stajnie w zachpomie pokończyły. Każda kolejna zła, bez względu na opiekę, infrastrukturę, kompetencje właścicieli. I dziwnym trafem jak się z jakiegoś miejsca wynosicie (konkretnie zostajecie wyproszone), to w ciagu kilku tygodni stajnia się zapełnia i się jakoś milej robi...
Na szczęście Smogolice się same obronią, wystarczy tam pojechać, zobaczyć, poznać obu Leszków.
A jak ostrzegać to chyba generalnie przed Wami, bo takich pensjonariuszy to się wrogowi nie życzy  😉
[/quote]
A Pani Gosi(Gaga) radzę nie poruszać tematu poprzednich stajni, bo właścicielka raczej nie będzie zadowolona gdy z Pani powodu pokażę dlaczego odeszliśmy.  Całe szczęście powstaje stajnia która w końcu spełni nie nasze oczekiwania, a podstawowe warunki dla dobrostanu koni, bo siano czy woda to nie jest nasz wymysł
Facella   Dawna re-volto wróć!
25 grudnia 2019 01:18
Nie masz co w święta robić tylko pluć jadem? 😵
Jaka stajnia powstaje?
Jaka stajnia powstaje?

dobra  😉
Gdzie w odleglosci 100 km od Szczecina sa godne polecenia miejsca przyjmujace emerytow/rencistow na łąki?
Gillian   four letter word
07 stycznia 2020 18:29
Zielona stajnia!
To sie zgadza ale to dalej niz 100km 🙂

Zielona stajnia!
seczuanowa, Idalis w Płoni (?)
Witam, czy w jakiejkolwiek stajni są kamery aby można obserwować czy faktycznie spełniane są warunki najlepsze dla konia? Planuję założyć takie kamery u siebie (zachodniopomorskie)
Stajnia najchetniej kameralna okolice Goleniowa, z porzadnym padokowaniem i karmieniem - ktos cos? 🙂
Oby dało sie pojechac w teren, jakis plac do jazdy tez mile widziany 🙂
faith, Komarowo
To wiem, ale cena troche no...
Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
25 lutego 2020 19:25
Poszukuje jakichkolwiek informacji nt warunków w JKS Skibno. Jakie są tam warunki? Będę wdzięczna za odpowiedz, bo nie znam rewiru 🙂
Byłam tam tydzień w któreś lato, ale nie wiem, czy na tyle dobrze pamiętam, żeby coś ci powiedzieć. 😀
Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
25 lutego 2020 19:56
flygirl, jakiekolwiek info się przyda 🙂
Napiszę ci pw jutro. :kwiatek:
Czy w Szczecinie lub okolicy dostanę stacjonarnie pasze Nuby?
Szukam stajni gdzie można postawić 2,5 rocznego ogierka. Chciałabym go w nowej stajni dopiero wykastrować. Wolałabym nawet gdyby to była kameralna stajnia.
konikmorski, kamaralna + ogier będzie ciężko. Duże stajnie często nie mają warunków do trzymania ogierów, tym bardziej nie mają ich kameralne. Warto rozważyć kastrację przed przeprowadzką.
A swoją drogą polecam Leśno Górne (również z ogierem), chociaż aktualnie nie ma miejsc...
Na pewno Smogolice - są i kameralne i przyjmą ogiera. Pytanie czy oczekujesz wielkich padokiem bo tam raczej małe.
Czy w Szczecinie lub okolicy dostanę stacjonarnie pasze Nuby?
paulina od Zeuza z Kościna ma chyba...
Dzięki dziewczyny za podpowiedzi. Mam na oku kilka stajni, mam czas to je odwiedzam i sprawdzam sobie warunki. Ale trzeba przyznać że wybór mamy nadal mały do tego co np oferuje Wrocław...
konikmorski, za to ceny mamy niskie w porównaniu do tego , co oferuje np. Trójmiasto
Ja tam nie narzekam
Za 300 zł też znalazłam dla ogiera  😎 ale tanio potrafi się szybko odwrócić w drogą imprezę bez trzymanki  😵
Ja płacę 1000 zł od konia i patrząc na poziom usług uważam, że to tanio. Generalnie wiele zależy od tego, czego się od pensjonatu oczekuje.
Po kilkunastu latach prowadzenia własnej stajni wiem, że 300 zł nie pokrywa nawet kosztów bytowych konia, więc nie ryzykowałabym wstawienia zwierzaka w takie miejsce.
Hej🙂 Czy ktoś w Szczecinie i okolicach oddawał może derkę do przerobienia do krawcowej? Jest ktoś godny polecenia? (A może ktokolwiel mi to ogarnie?). Założona dosłownie ze trzy razy więc jeszcze nie nabrała "aromatu" 😉
Konkretniej chodzi o przeszycie tych pasów zapinających z przodu dery (jest za szeroka).
Ogarnięte osoby prywatne też wchodzą w grę🙂
Hej, wybieram się na tygodniowy urlop do Szczecina i w tym czasie chętnie przejechałabym się na porządny trening dosiadowy albo ambitny rekreacyjny, teren też opcją. Możecie polecić miejsce lub trenera?  :kwiatek:
Szukam informacji na temat Pana Kazimierza Petelczyca z Wełtynia, interesuje mnie czy ktoś u niego zajeżdzał swojego konia? Google nic mi nie wypływa, choć jestem ciekawa czy ktoś coś wie więcej na temat tej osoby? Byłam tam na rozmowie i będzie u tego pana stał póki co jeszcze mój ogier. Warunki bardzo fajne, trzymał ogiery więc ma pojęcie co bierze. Choć mój nie zachowuje się jak ogier póki co.
Polećcie proszę szewca w Szczecinie, który bez marudzenia wymieni zamki w oficerkach :kwiatek:
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się