W tym roku nie ma sylwestra z re- voltą?! 20020/2021

Ej co jest z Wami? Nie ma Was na re volcie w tym roku?  🤣
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
31 grudnia 2020 21:19
Nie ma pewności czy taka forma spotkania nie jest nielegalna 😀iabeł:
Kastorkowa   Szałas na hałas
31 grudnia 2020 21:22
Jesteśmy, jesteśmy  🙂
Wróciłam niedawno od koni, siedzę w Krakowie pies wyspacerowany, kot śpi w łóżku po kastracji obrażona, że musi mieć ubranko.
Oglądam imponderabilia na yt z herbatką i do spania.
Jutro z rana pakuję zwierzyniec i  znowu kierunek na śląsk do stajni na tydzień.


Nie mniej jednak życzę wszystkim by ten nadchodzący rok był lepszy (choć ja osobiście mimo wszystko uważam ten rok za wspaniały i przełomowy w moim życiu) niż ten  😅 :kwiatek:

No!! Już myślałam, że starość dopadła re-voltę! 😀iabeł:
madmaddie   Życie to jednak strata jest
31 grudnia 2020 21:26
Kastorkowa, pies? Nie psy?
KaNie, niuniamy kroliczki 💘

Kucykonia tez bym poniuniala, ale ciezko wniesc na 20te pietro 😁
Kastorkowa   Szałas na hałas
31 grudnia 2020 21:34
Madmaddie nie no smoki są wciąż dwa  😀 no, ale Lami głównie pod opieką brata  i ojca a Dior jeździ wszędzie ze mną więc ja wyspacerowałam jedno to psa.

Wciąż jesteśmy w komplecie  😉
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
31 grudnia 2020 21:38
Ja sobie cisnę w Wieśka 1  🤔wirek:
Ja dopiero wyłączyłam grę i tak zamulam, bo w sumie to bym spać poszła :P Mieliśmy film obejrzeć z chłopem, ale widzę, że też w coś gra, także dzień jak co dzień. Tylko pies poschizowany, bo już niestety strzelają.
Ja jestem.
Taki dziwny letarg, ani spać, ani być aktywnym, zmęczona jestem.
Wczoraj walczyliśmy z kolką...
Nowy rok zaczynamy zabiegiem rorera i diagnozowaniem wrzodów...
Dziś miał miejsce śmiertelny wypadek w naszej okolicy. Dziewczynę kopnął w głowę, koń spłoszony petardy...Co za rok...
Jedynie w pracy mi poszło po myśli i z tego się cieszę.
A to w ogóle jeszcze na re-volcie są jacyś ludzie poza niedobitkami?
Tunrida
Czasami.
Z nawyku wieloletniego, bywają...sprawdzają 3-4 ulubione wątki, prawie wymarłe, i wychodzą 😀
Z nawyku wieloletniego, bywają...sprawdzają 3-4 ulubione wątki, prawie wymarłe, i wychodzą 😀


o to, to to,  😂
albo jak potrzebują jakiejś informacji z danej dziedziny "koniarskiej"
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
31 grudnia 2020 22:32
safie, ja tomb raider, właśnie kończę.

U koni dziś byłam, na szczęście mało strzelali, ale humorku miały 😀
Kwadrans i można iść spać  😎
Dzień dobry, dobranoc, trzymajcie się ciepło i słodko w nowym roku.
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
01 stycznia 2021 00:37
Lepszego Nowego Roku  :winko: :pijacy:
2020 za nami, teraz może być tylko lepiej! 😀 Wszystkiego naj wszystkim! 🥂
czytacze też czasem skontrolują sytuację 😉 Wszystkiego Lepszego w Nowym Roku  Wszystkim.... "...i jeszcze raz pieniędzy"
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
01 stycznia 2021 08:53
Kurcze, a ja przespałam i przegapiłam revoltową imprezę  😵 Wszystkiego dobrego!  😅
tunrida, bywają. 😉 Z sentymentu.

Wszystkim lepszego roku niż ten dziwny 2020.
Również życzę wszystkim samych wspaniałości w 2021 :kwiatek: !!!
donkeyboy   dzień jak codzień, dzień po dniu, wciąż się dzieje życia cud
01 stycznia 2021 11:24
Szczęśliwego Nowego Roku!  😅
[quote author=tunrida link=topic=103291.msg2 :emota2006092:958064#msg2958064 date=1609452040]
A to w ogóle jeszcze na re-volcie są jacyś ludzie poza niedobitkami?

[/quote].

Są, tylko już im się nie chce odzywać  😁

Szczęśliwego Nowego Roku wszystkim  :kwiatek:
Dziś miał miejsce śmiertelny wypadek w naszej okolicy. Dziewczynę kopnął w głowę, koń spłoszony petardy...Co za rok...


O rany, gdzie taki wypadek 🙁 ? Masakra!

My oglądaliśmy Polsat i festiwal żenady 😀 z dwie godziny siedziałam na zoomie ze znajomymi, a finalnie poszliśmy do spania po północy i jakoś tak zleciało.
Kastorkowa   Szałas na hałas
01 stycznia 2021 13:32
Alaska z jeśli mówisz o Michałowicach to wydaje mi się, że w stanie krytycznym dziewczyna trafiła do szpitala i jest w śpiączce.
Kastorkowa  mówisz o Szarych czy Starym Młynie 😵 ?
U nas w mieście było dużo wiecej petard niż w latach ubiegłych- jakby cały ten tłum z imprezy miejskiej masowej chciał robić własny pokaz. Przed blokiem leży rozszarpany gołąb. Za rok już sylqester poza miastem ale z relacji mojego taty tam też było w tym roku głośno.
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
01 stycznia 2021 16:50
A u nas zdecydowanie ciszej.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się