W tym roku nie ma sylwestra z re- voltą?! 20020/2021

Lanka_Cathar   Farewell to the King...
01 stycznia 2021 20:11
U nas 30 min. kanonady i cisza. Dziś pojedyncze strzały. Miasto wymarłe. Rok temu jak wracaliśmy od mamy, to przez Śródmieście z trudem przejechaliśmy, bo było siwo od dymu plus kibole radośnie wybiegali przed samochody.
Alaska z jeśli mówisz o Michałowicach to wydaje mi się, że w stanie krytycznym dziewczyna trafiła do szpitala i jest w śpiączce.


Tak dotarła do mnie też ta informacja. Nie znam jej osobiście, wiem od jej znajomej, ona dostała początkowo błędną informacje. Tak czy siak to tylko dowód, żeby nigdy nie popadać w rutynę, a wszystkiego niestety nie przewidzimy.  🙁

Kastorkowa  mówisz o Szarych czy Starym Młynie 😵 ?


U Szarych. Na FB na Powiat Krakowski 112, są zdjęcia lądującego na ujeżdżalni helikoptera.


Tak dotarła do mnie też ta informacja. Nie znam jej osobiście, wiem od jej znajomej, ona dostała początkowo błędną informacje. Tak czy siak to tylko dowód, żeby nigdy nie popadać w rutynę, a wszystkiego niestety nie przewidzimy.  🙁



Czytałam info na fejsie, ze dziewczyna niestety nie przeżyła 🙁 kurcze, a znałam ją jak jeszcze stałam u Szarych... Masakra 🙁
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się