ABC formalności OZJ/PZJ i startów na zawodach

Gdzie na stronie PZJ znajdę przekierowanie do kupna ubezpieczenia? Chyba ślepa jestem, ale mam wrażenie, że już w każdej zakładce byłam i nie widzę.
Gdzie na stronie PZJ znajdę przekierowanie do kupna ubezpieczenia? Chyba ślepa jestem, ale mam wrażenie, że już w każdej zakładce byłam i nie widzę.


Tu masz z linku z Google'a, bo też nie widzę na tej nowej, cudownej stronie.
Dzięki ci ogromne! :kwiatek:
Przepraszam za post pod postem, ale zależy mi, żeby było widoczne. :kwiatek:

Licencję dla konia, np. jednorazową mogę kupić jeśli koń nie jest zarejestrowany w WZJ?
Przepraszam za post pod postem, ale zależy mi, żeby było widoczne. :kwiatek:

Licencję dla konia, np. jednorazową mogę kupić jeśli koń nie jest zarejestrowany w WZJ?

Da, o to chodzi w licencji jednorazowej. 😀 U nas koleżanka kupowała ją na zawodach, u organizatora.
Tak myślałam, dziękuję ci! Za stanie na straży i odpowiadanie na głupie pytania podwójnie. 😀
Tak myślałam, dziękuję ci! Za stanie na straży i odpowiadanie na głupie pytania podwójnie. 😀

Nie ma za co. 😀 Z jakiegoś powodu mam łeb jak sklep do przepisów, nawet nie z mojej konkurencji i jak kompletnie nie muszę. 😀
Organizatorowi tylko zgłoś, że będziesz taką wykupywać.
(też przepraszam za post pod postem, ale jednak strona PZJ mnie przerosła xD)

Ktoś wie, gdzie znajdę na stronie aktualne Warunki Uzyskiwania Uprawnień W Skokach? Na stronie ni cholery nie mogę tego namierzyć. Google wyrzuca plik z Warunków 2019, niby uploadowany w 2019, ale wiem, że np. odnośnie rajdów wyrzucało dwa regulaminy z lat ubiegłych, a na stronie były aktualne, jak już się dokopało. Na stronie głównej nie ma "Szukaj" (jak szukam CTRL+F, to znajduje, ale go nie ma xD) ani wyszukiwarki plików, która była, a którą usunęli, a chciałabym się upewnić, że te z Google'a, to rzeczywiście są aktualne, bo jest napisane tylko, że obowiązują od 2019, a nie, że nadal. Oo
Niezły pierdzielnik zrobili.

EDIT: Dobra, nie uwierzycie... Nie znajdziecie tego w Dyscyplinie Skoków. Droga wygląda tak...

Menu - Home - PZJ
Na sam dół - Więcej o PZJ
Organy Polskiego Związku Jeździeckiego
Komisje Konkurencji, wybrać Komisję Skoków
Tam dopiero Regulaminy i Przepisy
I tam dopiero znajdziecie te Warunki z 2019 xD

Na stronie Skoków jest Regulamin i Przepisy, więc pomyślelibyście, że to wszystko, nie? No nie, jest jeszcze 10! xD
Kuźwa, nie wiem, czy się śmiać czy płakać, na razie się śmieję. 😀
Szukam, szukam i znaleźć nie mogę.
Wiem, że można wykupić licencję regionalną jednorazową dla konia, ale czy jest opcja ogólnopolskiej jednorazowej? 👀
basia16816, tak jest, 60zł płatne u organizatora. Aczkolwiek dla pewności lepiej wcześniej zadzwonić i zapytać.
Rok temu nie było na pewno takiej opcji, tylko dla konia.
W takim razie zadzwonię i zobaczymy. Chodzi mi o ZO u Szarych podczas HPP w listopadzie. Ze względu na pandemię nie wykupowałam ogólnopolskiej licencji, a na jeden start się nie opłaca 🙄
basia16816, Zazwyczaj jest ta informacja w propozycjach po prostu wraz z kosztem
Dla konia na pewno się da u Szarych, dla jeźdźca to nie wiem, bo w sumie badania i ubezpieczenie obowiązkowe  🤔
Chciałam zapytać o III klasę sportową w ujeżdżeniu. Czy mogę np. do połowy roku przejechać 4xP z potrzebnymi wynikami i wystąpic wtedy o przyznanie 3 klasy?Czy muszę czekać do końca roku kalendarzowego,żeby mieć nadane uprawnienia?Chciałabym zacząć starty w N klasie bez srebra i nie wiem czy w związku z tym można to ogarnąć w kilka miesięcy czy cały rok kalendarzowy będę musiała bujać się z P-tkami?🙂Pomocy..czy ktoś wie jak to dziala?
Koniczka   Latam, gadam, pełny serwis! :D
02 grudnia 2020 18:52
W momencie jak wypełnisz normę to składasz wniosek i jest Ci od razu nadawana i możesz jeździć N.
Dziękuję bardzo za pomoc i odpowiedź. :kwiatek:
Cześć mam pytanie.

Moj kon nie ma chipa (rocznik 2003) a chciałabym w tym roku wystartować na Cavaliadzie. Czy w ogóle mam taka możliwość?
Jak patrze na stronie pzj to jest napisane ze kon do licencji fei musi miec czip....
trelemorele, - najlepiej dla świętego spokoju zachipować 😉
Czy jestem jakaś dziwna czy nie ma już klasycznych wniosków o licencję do pobrania ze strony pzj?
Wygląda na to, że nie. Wypełniasz wniosek na stronie pzj i generujesz wersję do wydruku. Potem uzupełnia ją klub i masz gotowy wniosek.
anai, Dzięki  :kwiatek:
Kurcze to muszę się tam wybrać na wyprawę  😉
Jak mozna potwierdzic fakt bycia zarejestrowanym w OZJ/WZJ przed 2007? Ostatni raz w zawodach skokowych bralam udzial 16 lat temu  😀 i w tym roku mam nadzieje wreszcie znowu sie tam pojawic. Oczywiscie odznaki nie mam i miec nie bede, bo pewnie bylabym najstarsza  zdajaca  🤣 dlatego zastanawiam sie jak udokumentowac fakt startow przed 2007
Koniczka   Latam, gadam, pełny serwis! :D
02 stycznia 2021 18:27
Ale w chwili obecnej odznaka nie jest potrzebna do rejestracji. A jak już byłaś zarejestrowana to powinni Cię mieć w archiwach.
Nawet jezeli to inny OZJ? W miedzy czasie udalo mi sie przeprowadzic 😉
Koniczka   Latam, gadam, pełny serwis! :D
02 stycznia 2021 19:52
Nie wiem, zawsze możesz się zwrócić do poprzedniego OZJ o zaświadczenie. Chociaż tak jak mówię nie jest to Ci specjalnie potrzebne bo obecnie do rejestracji odznaki nie trzeba.
Czy w tym roku ubezpieczenie jest konieczne do licencji?
Perlica, do regio tak
a do PZJ?
Tak jak w zeszłym roku
"Licencja ogólnopolska roczna zawodnika
W przypadku zawodników zrzeszonych w klubach, warunkiem uzyskania ogólnopolskiej licencji zawodniczej jest uprzednie opłacenie przez klub macierzysty licencji klubowych w WZJ/OZJ oraz w PZJ.
Należy przesłać na adres mailowy: oplaty@pzj.pl skany podpisanych następujących dokumentów:
• wniosek licencyjny zawodnika,
• oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych wraz z klauzulą informacyjną (RODO),
• aktualne sportowe badania lekarskie,
• aktualne ubezpieczenie jeździeckie NNW ważne od 1 stycznia lub od dnia wystawienia licencji do 31 grudnia bieżącego roku."
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się