moda, ciuchy etc...

efeemeryda   no fate but what we make.
01 stycznia 2021 18:54
Fokusowa dzięki, w takim razie daruje sobie  :kwiatek:
mils   ig: milen.ju
07 stycznia 2021 15:37
Dziewczyny, help. Gdzie znajdę ładne szorty do spania, koniecznie bawełniane? Bardzo podobają mi się z Hibou, te ich pierwsze klasyczne modele takie dziewczęce, ale 120zł za szorty, których nie zakładam codziennie to dla mnie dużo.
mils, - grubą nicią szyte, intimissimi, h&m (ja wyrwałam kiedyś super set z gwiezdnych wojen za całe 40zł, totalnie przypadkiem), reserved, oysho. Z tego co widzę oysho ma teraz fajne promki.
I łącze się w bólu, tez wzdycham do tych z Hibou, szczególnie świątecznej serii, ale no nie 😉
smartini   fb & insta: dokłaczone
07 stycznia 2021 15:56
ja mam dresik z Oysho i go uwielbiam, shorty też jakieś widziałam 😀
Pati2012   Koński insta: https://www.instagram.com/mygreybay/
07 stycznia 2021 16:01
Oysho mega polecam!
I tez wzdycham do hibou :/
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
07 stycznia 2021 19:09
Gorteks ma takie dziewczęce szorty piżamowe (nie takie same jak hibou, ale też ładne). I promocje -30% kilka razy w miesiącu.
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
08 stycznia 2021 09:23
Czy ktoś kupował na https://www.kaeour.com/ ? Zrobiłam zamówienie 15 grudnia, dostałam potwierdzenie i od tamtej pory cisza. Numer przesyłki który dostałam jest "not found" 🙄 Z karty nie ściągnęło kasy.
smartini   fb & insta: dokłaczone
08 stycznia 2021 09:39
zembria, mi ta strona wygląda podejrzanie. Jako adres podany jest tylko email, sociale linkują do kont shopify a nie tego konkretnego sklepu
zembria, to na 99% scam klik zobacz komentarze.
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
08 stycznia 2021 09:54
Łeee, szkoda :/ Strasznie mi się dwie bluzy spodobały. Tyle dobrze, że kasy nie zabrało 🙄
smartini   fb & insta: dokłaczone
08 stycznia 2021 10:21
zembria, ja bym profilaktycznie zmieniła hasła do maila (bo pewnie podawałaś) i kontrolowała co się na koncie dzieje. Może kradną hajs a może wyciągają dane osobiste. Who knows
Przypomniało mi się, jak dostałam szorty do spania z Hibou od męża na boże narodzenie kilka lat temu a na urodziny miesiąc później dostałam górę 🤣 Plus miał blisko do sklepu, więc uznałam, że nie bardzo się wysilił, ale skoro tyle osób wzdycha do tej piżamki to doceniam prezent jeszcze bardziej 😀
Ale fakt, komplecik jest super.
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
08 stycznia 2021 15:59
Jeszcze fajniejsze od Hibou moim zdaniem jest Sleepless in Warsaw, ale nie polecam, bo ceny równie kosmiczne  😁 Niemniej mam od nich 3 piżamy, z czego 2 z sample sale, i jakościowo wszystkie są szałowe  😀
Facella   Dawna re-volto wróć!
14 stycznia 2021 12:10
Szukam płaszcza o takim kroju: https://www.guess.eu/pl-pl/marciano/ona/kurtki-i-plaszcze/plaszcz-marciano-z-guzikami-brown/0BG3689368Z-G1H4.html
Ten byłby idealny gdyby nie to, że jest tak z 5x za drogi  🤣
Wszędzie teraz te oversize’owe, workowate, bezkształtne paskudztwa, a mnie się marzy taliowany, dopasowany, długości do kolana...
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
14 stycznia 2021 12:19
zembria, ja bym profilaktycznie zmieniła hasła do maila (bo pewnie podawałaś) i kontrolowała co się na koncie dzieje. Może kradną hajs a może wyciągają dane osobiste. Who knows

Finalnie się okazało, że kasa poszła, a bluzy dotarły, o dziwo 😉 Ale nie polecam, bo wszawe jak mało co 😁
Facella, patrzyłaś w Orsay? Taki na przykład?
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
14 stycznia 2021 16:58
Facella, zerknij sobie na polską markę SZULIST

Możesz poszukać ich płaszczy na vinted 🙂
Facella   Dawna re-volto wróć!
14 stycznia 2021 20:04
Safie, dzięki, nie znałam tej firmy.

Macbeth, Orsay to był jeden z pierwszych sklepów, które sprawdziłam. Niestety jak któryś mi się spodobał, to już mojego rozmiaru nie ma...
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
23 stycznia 2021 16:20
Do wakacji daleko, ale patrząc na tę smutną szarugę za oknem zaczęłam zastanawiać się nad wakacyjnymi kierunkami podróży.. w związku z czym mam pytanie, czy ktoś podpowie gdzie szukać jednoczęściowego, czarnego stroju kąpielowego, ale z dołem typu stringi? 🙂 Mam wrażenie, że przeszukałam już cały internet  🤣
madmaddie   Życie to jednak strata jest
17 lutego 2021 09:20
szukam rozpinanej bluzy, dłuższej, gdzieś do połowy tyłka minimum, ale nie za 300zł. Jakoś nic ciekawego nie wpadło mi w oko, może ktoś coś widział, poleca?  :kwiatek:
Nie wiem czy kojarzycie/korzystacie ale koleżanka ostatnio mi podesłała, a czasem padają pytania o wiarygodność sklepów. Dzielę się: czarna lista sklepów online
galopada_   małoPolskie ;)
17 lutego 2021 13:31
Pytałam już w wątku butowym ale bez odzewu. Kojarzy ktoś może w jakim sklepie stacjonarnym znajdę moon booty?  👀
madmaddie   Życie to jednak strata jest
15 marca 2021 09:50
czy ktoś miał legginsy z Freaky outfit? 😉
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
15 marca 2021 14:30
Nie, ale patrząc po wzorach jest to reseller rzeczy z Aliexpress  😉
mils   ig: milen.ju
16 marca 2021 10:45
Dziewczyny, gdzie kupię dobrze skrojone mom jeans w mniej standardowym rozmiarze, czyli małym? Na ten moment mam z Pull&Bear, ale są odrobinę przyduże wszędzie. Jakoś rewelacyjnie uszyte też nie są, no i muszę je sporo podwijać, a mam rozmiar 32, kupione ze 4 lata temu. Wiem, że to trudna misja dla małej osoby znaleźć takie jeansy, ale może któraś z Was coś widziała? :kwiatek: Jakby udało się zmieścić w 400zł to byłoby super.

Ja znowu z tym samym.
Stradivarius, Zara i jak wyżej Pull czy Bershka - za duże wszystko. Za długie i za szerokie nogawki, w pasie często rozmiar 32 jest ok. Lee, Levis nie mają na mnie także rozmiaru. Ech, szukam i szukam i już nie mam pomysłu, do którego sklepu mogę uderzać.
majek   zwykle sobie żartuję
16 marca 2021 11:50
Moja mala przyjaciolka kupuje wranglery.
madmaddie   Życie to jednak strata jest
16 marca 2021 12:05
Nie, ale patrząc po wzorach jest to reseller rzeczy z Aliexpress  😉

dzięks, nie ogarniam takich tematów 😉

Facella   Dawna re-volto wróć!
17 marca 2021 06:30
Mils, pomierz się i zamów z Shein. Jak normalnie noszę XS, tak ostatnio kieckę musiałam zamówić M  😁
jak już było pytanie o legginsy to też się zapytam 🙂 Ma któraś z was takowe z firmy Zo-Han? Bardzo mi się podobają, w internecie same pozytywne opinie widziałam i się zastanawiam czy faktycznie są takie super 🙂?
macbeth, - są 😀 I mówię to jako człowiek uznający legginsy tylko do śmigania po domu i ćwiczeń.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się