Końska Rewia Mody XV (2021)

Corinka odpalona dziś z okazji przyprószonego parku śniegiem  😍 Heritage Deep Berry oraz zeszłoroczny Rosewood  💘



wątek zamknięty
Te dery sa piękne!
wątek zamknięty
Corinka odpalona dziś z okazji przyprószonego parku śniegiem  😍 Heritage Deep Berry oraz zeszłoroczny Rosewood  💘



Ale sztos, śliczne te dereczki
wątek zamknięty
Te fiolety są olśniewające, jestem zakochana po uszy  💘
wątek zamknięty
No mój ulubiony czaprak na codzienne jazdy to Cotton Deep Berry na kobyłkę aktualnie 😀 jak ogolę i ogarnę ją do reszty to muszę wyciągnąć czaprak deep berry satin na nią 😍
wątek zamknięty
A czy  robiąc zamówienie z PE mając własną działalność  gospodarczą daje nam to jakąś zniżkę? ostatnio  coś takiego obiło mi się o uszy , ale nie wiem ile w tym prawdy??
wątek zamknięty
Moon   #kulistyzajebisty
11 stycznia 2021 13:58
Donia Aleksandra, ja robię na firmę, prosząc o fv zawsze i wydaje mi się, że to nalicza jakiś niewielki rabat - ale możliwe, że to jest zależne od ilości wydanych funtów jako zalogowany/niezalogowany, głowy nie dam.
wątek zamknięty
Nirv piękne derki, obie mi się podobają 🙂 niestety nie dla nas, bo w Pl sklepy nie zamawiają najczęściej XXL w tych fajnych kolorach, jeśli już jest XXL to granat /brązowy. Bezpieczne kolory. A na serio chciałam dla mojego kucyka rosewood 😉
wątek zamknięty
Nirv, zaślinię ekran chyba 🤣 Rosewood jest cudowny.


Dziewczyny, szukam porady. Kupiłam w sierpniu siodło z czerwonymi obszyciami, o takie 🤣 I tu się pojawia problem. Potrzebuję coś, co będzie miało jakiś akcent czerwonego albo będzie czerwone, ale nie w klimacie straży pożarnej 🤣 Najchętniej granat, bo taki mam frak, ale przyjmę każdą propozycję. Najchętniej uszy + czaprak, byleby nie łezka.
wątek zamknięty
Windziakowa, rzuć okiem na:

szary Schockemohle do tego są szare lub czerwone nauszniki



wątek zamknięty
Nirv jakie śliczne zdjęcia! Rosewood to jest totalna petarda!

Strasznie mi się podoba też styl nowego Heritage, ale niestety kolory nie do końca nasze... Jeszcze trochę się łamię nad Deep Berry, ale przecież ja nie lubię fioletu...  😵

Dalej poszukuje jakiejś pięknej butelkowej zieleni, bieda w tej dziedzinie na rynku  😕
wątek zamknięty
Moon   #kulistyzajebisty
12 stycznia 2021 06:31
Siwaa, a zieleń Spooksa? Chyba nawet Nirv wstawiała fotki 😉
Chyba, że to też nie "ten" odcień... 😉
(mam tak z granatami, więc I know wht you mean... :P)
wątek zamknięty
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
12 stycznia 2021 07:38
Siwaa Moim zdaniem najpiękniejsza butelkowa zieleń to Lauria Garrelli Champagne 😍 Mam i jest cudny! Ale nie wiem czy gdzieś go jeszcze dostaniesz.
wątek zamknięty
Aleks   Never underestimate the possibility for things to improve in ways you cannot yet imagine - Karen Rohlf
12 stycznia 2021 07:45
jabooshko - dzięki za zdjęcie  :kwiatek: .

Czyli po długości grzbietu oba czapraki cob i full PSofSweden są takie same, różnica jest w rozmiarze dół. Na moje oko tak ze 2-3cm ? Sorki, że tak dopytuje, ale ... mam fulla i jest trochę za długi przy popręgu. Barwią mi czapsy, więc jak wystaje to brudzą czaprak i ... szkoda mi kurna go używać  🤔 . Idealnie byłoby gdyby cob wypadał na styk, dlatego tak interesują mnie te centymetry 😉.
wątek zamknięty
Siwaa, a zieleń Spooksa? Chyba nawet Nirv wstawiała fotki 😉
Chyba, że to też nie "ten" odcień... 😉
(mam tak z granatami, więc I know wht you mean... :P)


To nie ta zieleń, ja potrzebuje czegoś w stylu Amazonite od Equestrian Stockholm  😍
A swoją drogą, ma ktoś kantar od nich? Wzielabym Emerald tylko boję się, że mi się mamucik nie zmieści w fulla...
wątek zamknięty
xxagaxx, jabooshko, ja żałuje trochę, że fioletowej nie wzięłam z kołnierzem z futra, ale ta też pięknie na koniu wygląda 😍

anai, a z żadnym sklepem nie szło się dogadać, żeby ściągnęli XXL rosewoodową?

Windziakowa, a ja głupia nawet swego czasu rozważałam sprzedaż tej derki Rosewood! Popełniła bym jedną z większych szmatoholiczych gaf 😁

Siwaa, Rosewood cudny jest, fiolety też. Ja generalnie nie jestem wielką fanką fioletowego. Takiego typowego fioletu. Ten jest fajnie przygaszony, na tych zdjęciach wydaje mi się, że trochę za dużo w nim fioletu 😁 Amazonit faktycznie piękny, ale on nie jest taki typowo butelkowy, tylko trochę morski 😀 też cudo. Ale Spooksowy Dark Forest też przepiękny 🙂

Tu ten Spooks w dobrej, nie komórkowej jakości:



I Deep Berry które najlepiej oddają kolor:


wątek zamknięty
Nirv, deepberry to szał!
wątek zamknięty

anai, a z żadnym sklepem nie szło się dogadać, żeby ściągnęli XXL rosewoodową?



Niestety nie. Tłumaczą tym, że zamówienia składa się z góry. Teraz było podobnie, prosiłam o próbę ściągnięcia deepberry XXL, ale sklep otrzymał odp odmowną z centrali, bo zamówienie składa się z góry. Tylko equishop niektóre derki zamawia od razu XXL, ale tak jak napisałam, te bezpieczne kolory. Mam w związku z tym jedną granatową o jedną chyba military (taki ni to beż ni khaki 😉)

Siwaa a emerald equestrian stockholm? Na ich zdjęciach wydaje się być pięknym zielonym.
wątek zamknięty
vissenna   Turecki niewolnik
12 stycznia 2021 10:48
Nadal jestem zachwycona tym rosewood. Chyba nie ma konia na ktorym wygladalby zle. A ja tak nie lubie rozowego  😁 😜
wątek zamknięty
>Siwaa a emerald equestrian stockholm? Na ich zdjęciach wydaje się być pięknym zielonym.


Ten ma granatową lamowkę i to już nie to... Mógłby Eskadron rzucić coś takiego  🙂
wątek zamknięty
Moon   #kulistyzajebisty
12 stycznia 2021 13:39
Siwaa, właśnie, bo przy całym mym hejcie dla zieleni to... eskadron dawno takiej ciemnej butelkowej zieleni nie zapodał 😉
wątek zamknięty
Dziewczyny, czy owijki Eskadrona w rozmiarze pony zawinę normalnie na dużym koniu, czy będą jednak za krótkie?
wątek zamknięty
Potrzebuje pomocy, podpowiecie mi co to za kolekcja ?  Model itp? Chciałabym sprzedać zestaw, ale totalnie nie pamiętam co to xD



Edit. Widzicie fote?
wątek zamknięty
Nie widzę zdjęcia... ale może tylko mnie się nie wyświetla??
wątek zamknięty
xxagaxx tu chyba nie wstawiło Ci się zdj, ale jeśli to to ostatnie z Twojej galerii, to jest to blackberry Velvet ornaments z kolekcji eskadron platinum 2017 /2018. Uwielbiam ten kolor (napisz mi na priv ile byś chciała za czaprak 😉)
wątek zamknięty
anai, dzięki! Zaraz zobaczę po ile one były  i napiszę
wątek zamknięty
My odgrzejemy starą kolekcję z 2010r, petrol 😍
Uwielbiam tą kolekcję i pomału gromadzimy wszystko z niej.
Póki co tylko kantar mam na zdjęciu bo reszta jest schowana głęboko w szafie co by nie kusiło do wsiadania  😁 😁
wątek zamknięty
Pati2012   Koński insta: https://www.instagram.com/mygreybay/
14 stycznia 2021 15:37
wątek zamknięty
Czy ktoś wie co oznacza oznaczenie profilu FN w Equiline ?
wątek zamknięty
Größen FN (Springen)  - skokowy zakładam 🙂
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.