iberyjskie klimaty - konie PRE, andaluzy

Z tego co ja wiem, to nie ma u nas przeglądów póki co. Planuje je zrobić Stowarzyszenie Hodowcow Koni PRE które prowadzi Kalina. Ale na ten moment nawet nasze krajowe stoją pod znakiem zapytania.
Z tego co ja wiem, to nie ma u nas przeglądów póki co. Planuje je zrobić Stowarzyszenie Hodowcow Koni PRE które prowadzi Kalina. Ale na ten moment nawet nasze krajowe stoją pod znakiem zapytania.


Ehhh... to widzę, że pozostaje liczyć na to, że coś w tym temacie ruszy w niedalekiej przyszłości 😉 w moim przypadku i tak wymagane 3 lata klaczka kończy pod koniec kwietnia przyszłego roku więc to nie takie mocno pilne 😉 a do tego czasu może jednak sytuacja się ustabilizuje 😉 poza tym mam cichą nadzieję, że faktycznie coś się uda takiego zorganizować - nie spodziewała bym się, że rok w rok, ale może co drugi lub trzeci ewentualnie uzależniając od ilości chętnych 😉 stowarzyszenie śledzę, widziałam, że opisy źrebiąt już ogarniali więc jestem dobrej myśli 😉
Nie wiem do którego wątku lepiej się wkleić ale chyba tutaj też poniekąd pasuje 😉
Przedstawiam Gryfa, pół andaluza, zgadnijcie z czym zmieszanego w Polsce 😀



tuch, obstawiam Ślązaka
albo zimnioka 🙂
tuch perszerona?
A ja myślę, że coś z kuców.
Tak czuję, że to będzie jakieś absurdalne połączenie.  😀
Stawiam na ślunzaka albo jakiegoś zimnokrwistego.  😉 Ogólnie to u nas w ES też "hodowcy" mają różne szatańskie pomysły, łączą fryzy z PRE, PRE z KWPN, PRE z appaloosa... ja to niby podśmiechujki z takich mixów i zawsze chciałam kupić PRE z papierami ANCCE, najlepiej Escalera albo Plaza de Armas, a mam na oku appaloosa-lusitano  🤣 🤣 🤣
Część z Was odgadła 🙂 Jest to mieszanka PRE z polskim zimnokrwistym. Zamysł hodowlany to zaprzęgi parokonne, pod usługi ślubne. Przyznam, że też przecierałam oczy ze zdziwienia ale ostatecznie wyszło chyba nienajgorzej.

Stawiam na ślunzaka albo jakiegoś zimnokrwistego.  😉 Ogólnie to u nas w ES też "hodowcy" mają różne szatańskie pomysły, łączą fryzy z PRE, PRE z KWPN, PRE z appaloosa... ja to niby podśmiechujki z takich mixów i zawsze chciałam kupić PRE z papierami ANCCE, najlepiej Escalera albo Plaza de Armas, a mam na oku appaloosa-lusitano  🤣 🤣 🤣


tak śmiechem żartem, ale połączenie fryza z PRE (a właściwie nie tylko PRE bo pozostałe iberyjskie rasy też się tu łapią) ma swoją nazwę 😉  jeśli dobrze pamiętam to warlander
Na tych zdjęciach zimowy, przedmiotowy mix prezentuje się przepięknie. Jak z bajki! Bardzo jestem ciekawa jak się rusza. Masz może jakiś filmik?
Czy konie siwe PRF tak jak. np. lipicany robią się z wiekiem białe czy ten koń ze zdjęcia już zawsze będzie taki szarak?
Niestety za wiele filmików to nie mam bo on jest surowy i dopiero zaczyna pracę, ale tutaj mniej więcej widać jak kłusuje. I niestety wysiwieje. Matka w wieku 14 lat jest już bardzo jasna ale drobne jabłka nadal są, ojciec ma teraz 9 lat i jest prawie biały.
Mnie się bardzo ten koń podoba, ma ładną ibeyjską głowę i mocne giry, na siłę podszedłby pod bardzo barokowego PRE.  😉

No patrz,nie wiedziałam ze istnieje cos takiego jak warlander. U nas to po prostu wystawiają jako cruzado i już  🤣
any, stajnia neptuno nowy targ organizuje w tym roku pierwszy raz w polsce 😉 wcześniej nie było
A strona tego fikcyjnego stowarzyszenia to niestety marzenia,wymysły i bajki oklejone zdjęciami tinkerów 🙂 prosze wpisać na fb wydarzenie ancce w polsce , tylko narazie przez korona jeszcze nie ma pewnej daty. Pewnie czerwiec/lipiec
Z ciekawostek ogier stacjonujący w woj.młp unikatowej złotej maści w tym roku będzie także dostępny w opcji mrożonego nasienia
Kontakt przez strone złoty ogier pre danzante
received_187677949521192.jpeg received_187677949521192.jpeg
Za ten post użytkownik otrzymał: Ban 3 dni
Komentarz moderatora: Spam
A tu inny nasz ogier, zostawiam dla ludzi mówiących że andaluzy drobią nogzmi i nie umieją wyciągać nóżek ->

A także super skaczą ->
Post został usunięty przez moderatora
any, stajnia neptuno nowy targ organizuje w tym roku pierwszy raz w polsce 😉 wcześniej nie było

la scala, ten rok mnie nie urządza bo klaczka nie będzie miała jeszcze wymaganych pełnych 3 lat skończone :/ będę za to wdzięczna za informację czy planujecie organizować taki przegląd cyklicznie 😉

a co do ruchu to ja się na ten egzemplarz nie mogę napatrzeć 😉

any,

Uwaga! 🔔 Przyjazd delegata ANCCE - lista zgłoszeń.
To już ostatni dzwonek na zgłoszenie do mnie koni do opisu przez delegata ANCCE.
Wszystkich chętnych, którzy są zainteresowani opisem koni rasy PRE np. wpisu źrebiąt do księgi, ewaluacji ogiera lub klaczy celem uzyskania tytułu reproduktora - proszę o przesłanie do mnie danych.
Zgłoszenie powinno zawierać:
1. Imię i nazwisko właściciela
2. Nazwę konia
3. UELN
4. Lokalizację konia
5. Numer telefonu
6. E-mail
Zgłoszenia proszę przesyłać na adres e-mail:
Paulina.wolfram91@gmail.com
Termin zgłoszeń: 16.06 do północy.😊

PS. Przyjazd delegata planowany w czerwcu/lipcu 2022
Post został usunięty przez autora
Moi drodzy, czy ktoś z Was jest w stanie ocenić rodowód?
Kupiłam zazrebiona klacz i zastanawiam się jaki paszport źrebakowi wyrabiać - czy ten pełny (ANCEE ?), czy ten drugi (CDE?)
72800612-7A28-4D78-B5EC-7C69C180A3D1.jpeg 72800612-7A28-4D78-B5EC-7C69C180A3D1.jpeg
Masz paszport Ancce klaczy, czy klacz ma bonitacje i jest klaczą hodowlaną? Czy ogier którym jest pokryta ma licencje Ancce i właściciel wystawił świadectwo krycia? Jak tak to Ancce.
Moi drodzy, czy ktoś z Was jest w stanie ocenić rodowód?
Kupiłam zazrebiona klacz i zastanawiam się jaki paszport źrebakowi wyrabiać - czy ten pełny (ANCEE ?), czy ten drugi (CDE?)
72800612-7A28-4D78-B5EC-7C69C180A3D1.jpeg 72800612-7A28-4D78-B5EC-7C69C180A3D1.jpeg
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się