Zwierzaki do adopcji

Potrzebuję pilnie porady. Letnicy wyjechali, kotka została. Nie mogę jej wziąć bo mam sucz mordercę kotów. Nie karmiłam licząc że sobie pójdzie.... reasumując
kotka chyba kotna siedzi w szopie u letników. Bardzo łowna, symatyczna i generalnie bym wzieła ale sucz... Jak sie w tej szopie wykoci to maluchy będą dzikie i nikt ich nie złapie.Jak przelezą na moje podwórko to złapie je suka. I nie wiem co robić ? Kotkę karmie i nie mam z tym problemu ale co będzie z maluchami ?
Majowa,
może jakaś kocia fundacja ja zgarnie? podzwonic podpytac co można zrobic?
Majowa,
może jakaś kocia fundacja ja zgarnie? podzwonic podpytac co można zrobic?

macie jakieś fundacje godne polecenia ? Najlepiej Warszawa i okolice.
Majowa coś mi dzwoni kocia mama... ale pewności nie mam
Poszukuję miłego rudego koteła dla mojej znajomej, kot bedzie mieszkal w mieszkaniu, niewychodzacy. Miała juz bilety ogarnięte żeby odebrać kotke, ktorej właścicielka zmarła i kotka 3 miesiące mieszkała sama... ale wyadoptowali ja gdzies w okolicy . Stąd znowu szuka dla siebie zwierzaka. Ktos coś? Znajoma z wawy.
xxagaxx mazowieckie, Łochów... u nas jest sporo ogłoszeń z kotami różnej maści, jakby co, chętnie coś podsunę. Rudy ma być młody, starszy? Może po przejściach? Teraz zbieramy akurat na operację przepukliny dla jednego kocurka dziko żyjącego, tzn jest zabezpieczony i siedzi w klatce, jest miziasty, ogólnie zdrowy ale ta przepuklinka odbiera mu szanse na zdrowe życie jako dziko żyjącego kota. Po zabiegu będzie do adopcji, tzn do przekazania, bo nikt z nas nie prowadzi fundacji aby jakieś umowy spisywać. Obawiamy się, że jak wróci na pola to słabszy może nie dać sobie rady w stadzie. Jakby co, proszę o wiadomość prywatną <3
zrzutka na rudego
Ogólnie wet twierdzi, że przepuklina do wyleczenia w zupełności, kot silny, więc chodzi tylko o to, aby mu ograniczyć jakoś ruch, a jak ma walczyć z innymi kotami, to mu to nie pomoże.
Cytuję info o kocie, od Pani, która dokarmia koty w okolicy: "To naprawde proludzki koteł, lubi pieszczoty, ale i pogonic potrafi (inne koty), brzucha daje do drapania i on tak chodził wiecznie ze mna i młodym (wnukiem) po drodze, spacerował jak pies."
Megane, znajoma jedzie po jakiegoś Rudego, 9 miesięcy, z domu Tymczasowego. Przez jakąś fundajcję znalazła w końcu.
xxagaxx No wielka szkoda 🙁 będziemy szukać mu domu dalej. W czwartek ma mieć zabieg, później po rekonwalescencji znów będzie wypuszczony na wolność. Boimy się, że jak będzie walczył z innymi kotami, to nie wyjdzie mu to na zdrowie.
Może jednak ktoś się zlituje  🙂
Jeżeli ktoś szuka dorosłego psa, chłopaka (około 7 lat), waga myślę, że ok 20-25 kg, to bardzo polecam tego miśka do adopcji. Przy okazji szukania suczki dla siebie byłam też z nim na spacerze, jest super psem, cały czas uśmiechnięty, bardzo pro ludzki, ładnie chodzi na smyczy. Gdybym mogła sobie pozwolić na 2 psy to jego też bym wzięła 🙂. Pies przebywa w schronisku 80 km od Warszawy, wolontariuszy jest tam mało, są jedynie raz w tygodniu i często nie są w stanie wyprowadzić wszystkich psów na spacer, także dom dla niego jest na wagę złota  :kwiatek:. Może ktoś może dać mu dom lub zna kogoś kto szuka dla siebie psa ?
https://www.facebook.com/media/set/?set=a.799139107303923&type=3
W ogłoszeniu z linka jest dużo więcej zdjęć i z całą pewnością ładniejszych 🙂.
Nieaktualne - maluch znalazł dom
[s]Małopolska, podkarapcie - albo i dalej 🙂
Piesek - samiec szuka domu.
Psiak będzie niewielkich rozmiarów (docelowo ok. 10-20 kg). Szczeniak jest socjalny, wychowuje się w towarzystwie dzieci.
Chłopak ma miesiąc i do odebrania będzie za (przynajmniej) 4 tygodnie.
Chętnie na dodatkowe pytania odpowiem telefonicznie (nr na pw) lub w wiadomości prywatnej.
Możliwy transport po wcześniejszym uzgodnieniu.[/s]
Opolskie!
Mały kotek szuka domu. Ma miesiąc, zaczyna samodzielnie jeść i pomału rozgląda się za nowym domem.
Znaleziony w wieku 2 dni w rowie. Karmiony butelką.
IMG_20210915_094539.jpg IMG_20210915_094539.jpg
Opolskie!
Mały kotek szuka domu. Ma miesiąc, zaczyna samodzielnie jeść i pomału rozgląda się za nowym domem.
Znaleziony w wieku 2 dni w rowie. Karmiony butelką.
IMG_20210915_094539.jpg IMG_20210915_094539.jpg
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się