Końska Rewia Mody XV (2021)

wątek zamknięty
Oooo coś zielonego! Chyba Eskadron czyta re-volte  🤣
wątek zamknięty
Mattes velvet  😍

wątek zamknięty
dairoxroxi pięęękny. Co to za ogłowie ?
wątek zamknięty
dairoxroxi ślicznie wygląda. Kucyka ma wygląd profi modelki. Piękna.
wątek zamknięty
Szkoda, że to babsko w ogóle nie współpracuje przy zdjęciach. Te dobre klatki to przypadki ułamków sekundy z uszami do przodu  😁
ola8719 to jest Dyon dressage z lakierowanym nachrapnikiem. Jest boskie i ta jakość, polecam!  😍
wątek zamknięty
dairoxroxi przepiękny  😲 😍

A ja właśnie czekam na pierwsze moje Equito, a że chorowałam na ich czapraki naprawdę długo to mam nadzieję, że nie zrobiłam sobie zbyt wielkich oczekiwań 🤣
Kolor trochę może jesienny, ale ja tam mogę mieć jesień cały rok.
wątek zamknięty
Moon   #kulistyzajebisty
18 stycznia 2021 06:44
dairoxroxi, welcome in my world :P Kulisty też wybitny nie-model, wręcz z miną męczennika i znudzonego księciunia, ciągnący w obiektyw/do trawy/gdziekolwiek  😵 🤣
Z drugiej strony - od czego jest Photoshop  😎 - nie raz, nie dwa doklejałam drugie nastawione końskie ucho, jak model z uporem maniaka nasłuchiwał czegoś z tyłu  😁

ale zimowa pannica jest piękna!  😍
wątek zamknięty
alcatraz, cudo! Gdzie wynalazłaś, bo nie znam tej firmy?
wątek zamknięty
alcatraz koniecznie dawaj znać jak z jakością bo również się ślinie do ich instagrama, totalnie moje kolory tam maja  😜 zamawiałaś bezpośrednio od nich?
moon żebyś wiedziała, ze na którymś z tych zimowych fotek Pani fotograf nam uszy przyklejała właśnie haha, gdyby jeszcze ona miała minę męczennika to ta trzecia osoba może byłaby w stanie ją jakoś napiąć... ale ta baba jest non stop na napince z uszami do tylu czujnymi na ataki potworów  🤣 ostatnio jeździmy tylko na hali, jak wsiadłam na placu to po 5 min się ewakuowałam bo już czułam, że zaraz pójdziemy wiksa w świat  😜 a niestety mamy nieogrodzony plac.
wątek zamknięty
alcatraz, jeśli to ten pad z kavalio to koleżanka z boksu obok ma taki sam. Jak go zobaczyłam na żywo to szczena mi opadła. Jest po prostu piękny. Koń w nim wygląda jak milion dolarów!
wątek zamknięty
alcatraz pięknie !!! ktoś mnie oświeci co to za czaprak ?
wątek zamknięty
ola8719...., strzelam, że ten 🙂
wątek zamknięty
Gdyby ktoś poszukiwał, to w tackshopie też mają takie https://www.tackshop.pl/pl/producer/Equito/39 😉
wątek zamknięty
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
18 stycznia 2021 15:30
Equito Hazelnut
Cieszę się, że w końcu dostępne są w Polsce.
wątek zamknięty
Gdyby ktoś poszukiwał, to w tackshopie też mają takie https://www.tackshop.pl/pl/producer/Equito/39 😉

Dokładnie tak 🙂 Tack Shop ma je w ofercie od wczoraj  😅
Śliniłam się długi czas właśnie przez foty na Instagramie i szczerze mówiąc nie sądziłam ze ktoś zacznie je sprowadzać do Polsk,  a tu taka niespodzianka 🙂
Tak więc postaram się amatorsko ofocić i dać znać jak z jakością  😀
wątek zamknięty


My z Ksieciuniem.sie witamy w diagonal skyblue 🙂 na zywo eobi robote ale musimy koniecznie zrobic zdjecie na tle sniegu 😤
wątek zamknięty
Anky Ruby - jest dosłownie identyczny z tegosezonowym Chilli. Chciałam go kupić, ale kazałam decydować koleżance, czy jest wystarczająco różny od tego Ruby i mnie obśmiała i powiedziała, że nie ma takiej opcji. 😀 Chilli jest jedynie ton cieplejszy.
Na łbie Eskadron Brickred, a derka to znaleziona dzięki Re-volcie na niemieckim Ebayu Esperia Wine. <3



wątek zamknięty
Sivrite, ulala! Ten brickred na żywo też taki soczysty, czy to podkręcone fotki? Jak nie lubię czerwieni, tak ten odcień mega!
wątek zamknięty
[quote author=budyń link=topic=103293.msg2960269#msg2960269 date=1611143367]
Sivrite, ulala! Ten brickred na żywo też taki soczysty, czy to podkręcone fotki? Jak nie lubię czerwieni, tak ten odcień mega!
[/quote]
Nic niepodkręcone, tylko specyficzne, ostre światło późnojesienne. To rzeczywisty kolor. Też myślałam, że będzie bardziej zgaszony, ale to jest Glossy, więc łapie słońce.
W ogóle wyciągnęłam i zarzuciłam co miałam bordowe (chociaż druga derka się nie zmieściła 😀) i kompletnie się nie spodziewałam, że ten kantar wygląda dosłownie jak z tej samej kolekcji, co Anky. Do. Sło. Wnie. Aż dziw bierze, że to dwie różne firmy. Chociaż obie kolekcje jesień-zima 2017, więc może tak miało być? :P
Żałuję, że za późno złapało mnie chciejstwo na ten Brickred, kupiłabym coś jeszcze. Ale ten kantar to moja miłość.
Wprowadziłam się do stajni z koleżanką, fotografką, to jeszcze się coś znajdzie na pewno. 😀
wątek zamknięty
Sivrite przepiękne zdjęcia i komplet!  😍 Moim niespełnionym marzeniem jest brickred czaprak, ten z biała lamowką
wątek zamknięty
Sivrite przepiękne zdjęcia i komplet!  😍 Moim niespełnionym marzeniem jest brickred czaprak, ten z biała lamowką

Ja się rozglądałam za "Performance Cotton". I torbą. Piękne są.
Dziękujemy za komplement. 😀 Zdjęcia rzeczywiście się udały, acz musiałam wyciąć z nich portrety, bo pierwsze zdjęcia były w lesie, a on uwielbia kopać doły w mchu. Nie dość, że psuł każde miejsce do zdjęć, to uwalił się tak, że musiałam wyciąć owijki ze zdjęć. 😀
wątek zamknięty
Na łbie Eskadron Brickred, a derka to znaleziona dzięki Re-volcie na niemieckim Ebayu Esperia Wine. <3


Brickred to zdecydowanie jeden z moich czołowych Eskadronowych faworytów! Jest boski, trochę żałuję, że sprzedałam kantar  😍
Na pociechę został nam czaprak glossy, który kocham miłością ogromną...
Mikołajkowa wstawka 😀

wątek zamknięty
Siwaa o, o! To ten który za mną chodzi od kilku lat  🤣 niestety DL mam wrażenie, że jest nie do zdobycia
wątek zamknięty
Siwaa o, o! To ten który za mną chodzi od kilku lat  🤣 niestety DL mam wrażenie, że jest nie do zdobycia


Był niedawno na ogłoszeniach, nawet podrzucałam koleżance linka 🙂
Będę miała dla Ciebie oczy otwarte! 😀
wątek zamknięty


Alcatraz - Dawaj jakieś zdjęcia nowego cuda 🙂
wątek zamknięty
Z dziś
Eskadron seapine green-blanc-fussion coral
wątek zamknięty
Czy te zwykłe, bawełniane Mattesy rzeczywiście się tak szybko spierają, blakną i szmacą? Czytałam tutaj, że te Sheen i Velvet sporo lepsze.
wątek zamknięty
Sivrite, kiedyś była masakra. Mam jeden obecnie, niebieski. Wciąż wygląda ok, ale jest z naprawdę cienkiej bawełny. IMO cieńszej niż cottony eskadrona
wątek zamknięty
Sivrite, Przepiękne zdjęcia !!  😍 😍 😍 😍
I ta derka....  😍 😍 😵
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.