wasze ulubione seriale

Gdzie obejrzę 17 sezon Chirurgów? Szukam i niestety nic..  👀
breakawayy na iitv 🙂
Polecam hiszpański “Bałagan który zostawisz”. Do rodzinnego miasteczka męża przyjeżdża bohaterka serialu, żeby zastąpić nauczycielkę, która popełniła samobójstwo. Kolejne odcinki odsłaniają relacje pomiędzy mieszkańcami (jest to miejsce, gdzie wszyscy się znają) i powoli pojawia się pytanie, czy to było samobójstwo czy morderstwo. Z odcinka na odcinek fabuła coraz ciekawsza.
Facella   Dawna re-volto wróć!
29 grudnia 2020 17:56
Ale zarzuciłaś major spoiler  😵 a mam to na liście do obejrzenia  🍴
Moon   #kulistyzajebisty
29 grudnia 2020 18:02
trusia, zaczęłam to właśnie ale mnie każdy kolejny odcinek coraz bardziej nuuuudzi o.O
Kończę za to „The Crown”... noo, niezłe. Chociaż początek i powiązania polityczne wymagały deko skupienia 😉
Ja tez, ja tez!
Ale ogladalam z mysla o Gillian Andersson w 4tym sezonie  👍
Gillian   four letter word
29 grudnia 2020 22:30
faith, to był jedny powód dla którego w ogóle odpaliłam The Crown od 4 sezonu i noooo... Nie zawiodłam się  😁  potem chciałam być poprawna i obejrzeć jednak od początku ale niestety, nie dałam rady przebrnąć przez pierwszy sezon  😁 starałam się!  😁
Ale zarzuciłaś major spoiler  😵 a mam to na liście do obejrzenia  🍴


Facella, ale tak naprawdę niczego nie zdradziłam, co by miało wyprzedzać treść. Zagadka czy to było samobójstwo czy morderstwo nie jest tu kluczowym elementem.  Na wszelki wypadek trochę zmienię mój pierwszy post.


trusia, zaczęłam to właśnie ale mnie każdy kolejny odcinek coraz bardziej nuuuudzi o.O
  
Ha, ha, a u mine było na odwrót - każdy następny bardziej mnie wciągał niż poprzedni.    😀
faith, to był jedny powód dla którego w ogóle odpaliłam The Crown od 4 sezonu i noooo... Nie zawiodłam się  😁  potem chciałam być poprawna i obejrzeć jednak od początku ale niestety, nie dałam rady przebrnąć przez pierwszy sezon  😁 starałam się!  😁


Ja obejrzalam od poczatku i od poczatku mi sie podobal, ale kurde... No ten 4sezon bije na glowe wszystkie poprzednie. Pochlonelam ba razie 7 odcinkow tylko, wiec bez spojlerow plizzzzz ale jeeeeeezu jak to jest zagrane.
Helena Bohnam Carter miecie, Gillian i Olivia zreszta tez  😜
a mamy tu fanów Wikingów?  😍 😍
Bylam przez pierwsze 3-4 sezony, potem niestety coraz ciezej 😉
Ostatni to juz naprawde wymeczylam...
faith ja tak samo. Ostatniego widział może ze 3 odcinki i się poddałam.
Stracił już cały swój urok.
Ja mniej więcej rok temu wciągnęłam wszystkie sezony na raz. Fakt, były gorsze momenty, ale starasznie czekam na ten finałowy sezon.
Jak finalowy...to ma byc jeszcze 7dmy?
Dzisiaj premiera ostatnich 10 z 6-ego 😉
Omaaaaamo, pojecia nie mialam 🙂
Bieda jedynie straszna, ze na Netflixie nie będzie ten sezon dostępny.  🤔wirek:
To faktycznie bieda... :/ no nic, moze gdzies upoluje.
Na cda jest 🙂
Wikingowie już są na Netflix w całości 🙂
Obejrzałam drugi sezon W Pułapce (Trapped). Dobry. Ale okropnie mnie denerwowało, że prawie wszyscy faceci są bardzo niechlujni. Nie chcę tu głosić jakiś narodowych stereotypów, ale czy w Islandii standardem jest, że faceci mają brody jak nigdy nie pielęgnowane krzaki? I w pomieszczeniach nie zdejmują kurtek? Bo po drugim sezonie mam taką wizję. Bardzo mi to przeszkadzało w oglądaniu serialu.
Moja wina  🤬
Po Koronie a w oczekiwaniu na Wikingow lyknelam Selene - dla fanow obowiazkowo  💘
Pyknęłam Wikingów i warto było. Niektóre wątki fajnie się pozamykały, inne mniej (jakby zabrakło pomysłu?), ale generalnie dobry sezon.
W ostatnim czasie odhaczyłam też Gambit Królowej ([s]dziwię się, że nikt tu chyba o nim nie pisał?[/s]<-- a nie sorry, jest na poprzedniej stronie), Ku jezioru i Lupin. Teraz brnę przez Równonoc, a potem Bałagan jaki zostawiasz. Wszystko co obejrzałam polecam, chyba Lupin najbardziej 🙂
Tez pyknelam Wikingow.
Ujdzie, faktycznie dobrze ze pozamykali watki ale zebym byla jakos ultra zachwycona to nie powiem.
Facella   Dawna re-volto wróć!
19 stycznia 2021 15:28
Ashtray, u mnie „Bałagan...” na liście, czeka aż skończę Once Upon a Time - dziś zaczęłam, wiec sobie poczeka xD
Ja tymczasem obejrzałam Bridgertonów - jeśli potraktować to jako bajkę i przymknąć oko na nie do końca ścisłe przestrzeganie zasad epoki, w której ma miejsce akcja, to wyszedł spoko odmóżdżacz 😉
kermit   Horses horses everywhere ..
20 stycznia 2021 07:42
Ja obejrzałam to Bridgerton na zasadzie sprawdzenie o co kaman. To była porządna walka żeby przełknąć pierwszy odcinek tyle rzeczy mnie raziło  🤔

Niemniej to nic innego jak współczesna ekranizacja harlekina  😀 Troszkę jestem za stara na to by oko przymknąć na fabułę  😉
Pyknęłam Wikingów i warto było. Niektóre wątki fajnie się pozamykały, inne mniej (jakby zabrakło pomysłu?), ale generalnie dobry sezon.
W ostatnim czasie odhaczyłam też Gambit Królowej ([s]dziwię się, że nikt tu chyba o nim nie pisał?[/s]<-- a nie sorry, jest na poprzedniej stronie), Ku jezioru i Lupin. Teraz brnę przez Równonoc, a potem Bałagan jaki zostawiasz. Wszystko co obejrzałam polecam, chyba Lupin najbardziej 🙂


Też polecam Lupina, Gambit i Bałagan.

Zaczęłam Lillehammer. Po pierwszym odcinku fajnie nie zapowiada. Były mafioso w ramach programu ochrony świadków zostaje przeniesiony na własne życzenie do Lillehammer. Ktoś już zaliczył?
trusia, - ja, dwa sezony 😉 Serial jest skandynawski i to czuć, wybitnym dziełem może nie jest, ale jakoś wleciały dwa sezony. Zdecydowanie do traktowania z przymrużeniem oka, momentami całkiem zabawny. Do chillowania w zimowe wieczory po pracy akurat.

Lupina zaczęliśmy i bardzo na tak jestem 😀 Kolejnym odkryciem jest Marco Polo, też na prawdę pozytywne zaskoczenie.
Ooo, nie zauważyłam, że 2 sezony. Myślałam, że coś, co dopiero się pojawiło.

Właśnie to przymrużenie oka mi się podoba. Pelny relaks, a jako bonus świadomość, że pogodowo-śniegowo są gorsze miejsca na świecie (nie znoszę zimy, mrozu, śniegu i krótkich dni). 
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się