In memoriam

Robaczek M.   i jej gniade szczęście:)
26 grudnia 2020 19:40
espana tak strasznie mi przykro...  🙁
bjooork   sprawczyni fermentu na KZJ-cie
26 grudnia 2020 21:30
espana strasznie mi przykro, trzymaj się, ściskamy mocno. One zawsze odchodzą za szybko ;(
Pursat   Абсолют чистой крови
26 grudnia 2020 22:11
Bardzo mi przykro. Elear był jedną z ikon tego forum, będzie go brakować...  😕
Współczuję straty przyjaciela
espana, bardzo współczuje. Ściskam
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
28 grudnia 2020 11:18
Jeny... dopiero co pisałaś o świętowaniu kolejnej wspólnej rocznicy... Strasznie mi przykro 😕
Espana, bardzo mi przykro  😕
espana, bardzo mi przykro, wiem że pisanie trzymaj się, niewiele da, bo to trzeba czasu, żeby przestało tak boleć. No i pozostają wspomnienia, zdjęcia, w sercu pozostanie Ci na zawsze.
espana, przykro mi bardzo, to był wspaniały koń...
darolga   L'amore è cieco
02 stycznia 2021 12:58
Nie wiem czy jest to wątek zarezerwowany tylko dla koni. Ale kiedy odchodzą ludzie z naszego środowiska chyba trzeba się tym dzielić. Zwłaszcza jeśli odchodzą tak nagle i tak młodo jak moja koleżanka, znana pewnie wielu tutaj zawodniczka skoków Iza Grochowina. W Sylwestra została kopnięta przez konia w głowę. Niestety mimo walki nie przeżyła. Ogromna tragedia, wobec której nie znajduję żadnych sensownych słów.
Gillian   four letter word
02 stycznia 2021 13:43
🙁
Constantia   Adhibe rationem difficultatibus
02 stycznia 2021 15:51
😕
Pursat   Абсолют чистой крови
02 stycznia 2021 16:02
Dowiedziałam się rano, nadal to do mnie nie dociera... 😕
Ojeju... kojarzę nazwisko.
Straszne.
Byłam dzisiaj z koniem na spacerze, nadal strzelały petardy, przeszło mi przez myśl, że mogę ze spaceru nie wrócić. W stajni przeczytałam informacje, dziewczyna rok młodsza ode mnie 😕
Bardzo przykre, tak nie sprawiedliwe i dla Nas wszystkich bardzo bliskie, bo każdego dnia narażamy się na taki wypadek.

Spokoju po drugiej stronie Iza
[[*]]
Bardzo smutna wiadomość
- mimo że dziewczyny nie znalazłam to  za każdym razem kiedy jakiś jeździec za wcześnie odchodzi to jest mi strasznie przykro
Lasko 1999 - 2021 🙁
Arko  😕 jako dzieciak bylam psychofanka, caly pokoj obklejony jego zdjeciami...
Lasko chorował? Co się stało? Nie tak dawno mignęły mi oferty stanówki...
[quote author=Karla🙂 link=topic=784.msg2960347#msg2960347 date=1611168669]
Lasko chorował? Co się stało? Nie tak dawno mignęły mi oferty stanówki...
[/quote]
dopisana była informacja, ze chorował, parę dni temu padła tez informacja, że powoli gaśnie, ale konkretnie nie wiem jaka to była choroba
Uccello  😕
Ktos wie co sie stało?
Teli   Koń to zwierzak. Animal.
Rży i wierzga. Patrzy w dal.
Konstanty Ildefons Gałczyński

10 lutego 2021 10:33
To już rok, jak nie ma ze mną chłopców.  Niektórym potrzeba czasu, żeby się ogarnąć.
Zgidnyj 1989-2020
Artus 2004-2020

KaNie, jeśli to ogier o którym myślę, bo był rok temu na pokazie ogierów to wygladał bardzo słabiutko, zero mięśni, niezbyt odkarmiony itp.

Tak to on, ten z pokazu:


Ucello miał wypadek u nowych właścicieli.
On nigdy (jeszcze w Celle- co widać na filmach) nie należał do koni pakerów ( w sumie rodowód i zdjęcia rodziców/dziadków wiele mówią o genach😉 )
Karla🙂, geny, genami, ale nawet 100% xx może ładnie wyglądać , czego dowody mamy choćby na tym forum, w innym wątku.
Oduczyłam się już szufladkowania i stwierdzenia, że ten "koń tak ma".

Edit: ogólnie oba ogiery od tych właścicieli były słabo pokazane od strony jeździeckiej, słaby jeździec w niezbyt dopasowanym sprzęcie itp, co prawda Herald się błyszczał, ale też niezbyt był zaprezentowany. Ogierów było dużo, ale zapamiętałam te dwa jako odstające od reszty. Może nie słusznie, bo ogiery stare, ale  takie było moje wrażenie, bo dlatego je zapamiętałam.

link do drugiego:

Karla🙂, geny, genami, ale nawet 100% xx może ładnie wyglądać , czego dowody mamy choćby na tym forum, w innym wątku.
Oduczyłam się już szufladkowania i stwierdzenia, że ten "koń tak ma".




święta prawda  🙇
Absolutnie się zgadzam, natomiast ja tego ogiera widziałam w Celle kilka razy i on nigdy pączuszkiem nie był, ba! jak rozmawiałam z ludźmi ze stada to ogier łatwo gubił wagę i ciężko go było nabudować (mimo dobrego zdrowia).

Geny genami- ale już o synu Decybela pisałaś coś innego😉 rozumiem, że to raz tak..raz tak i jednych szufladkować można innych nie- ale ok.

Co do pokazania ogiera- pełna zgoda, dramat i antyreklama- niestety chłopak na każdym koniu Ani wygląda słabo i zupełnie nie rozumiem takiego podejścia, bo taki pokaz ma być reklamą  jest odwrotnie ( a koń klasowy!)

4 lata temu był pączuszkiem:


.....

Szkoda go, to był onegdaj klasowy koń.
Karla🙂, czy ja napisałam, że syn Decybela wygląda dobrze?  👀 Proszę zacytuj, bo nie przypominam sobie. Pisałam, że to były konie nerwowe, ale nawet i konie nerwowe mogą wyglądać jak pączki, tylko kosztuje to miesięcznie dużo pieniążka.
Wygląda ten syn Decybela jak hak , na wyścigach tak konie nie wyglądały w środku sezonu. Edit: czasem wyglądały jak były chore, ale w tamtych czasach nikt nie wiedział nawet co to Abrazole.
Wstyd by mi było wystawiać takie ogłoszenie niezależnie kogo by to byłby syn  😵
Tak samo bym nie pokazała w ten sposób ogierów.


Edit2: Meise wyglądał naprawdę fajnie , także podwójnie to smutne  😕 wyglądał jak ogier wtedy  💘
No bo to był kawał brysia


Galop i technika skoku to jest po prostu marzenie każdego hodowcy, co to był za koń!  💘
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się