TRANSPORT- szukam, oferuje

Na_biegunach   "It's never the horse - it's always you!" R. Gore
19 lutego 2021 11:04
Kto się zajmuje transportem w Legnicy? Dolny Śląsk dla uściślenia
Grzecznościowo i wstępnie.
Drugi tydzień marca transport na trasie Trójmiasto - Wrocław (klinika w Gęsicach)- Trójmiasto.
Do Wrocławia 4 miejsca. Do Trójmiasta 1.
Możliwe łączenia z okolicznymi / na trasie miejscówkami itd.
[s]Poszukiwane miejsce w koniowozie dla klaczy na trasie Grójec - Gdynia.[/s]
Poszukuję transportu dla konia chętnie transport łączony
Wodzisław Śl- Wrocław
W najbliższym czasie
Do transportu bezproblemowy wałach + paka

Proszę o kontakt wraz z wyceną
Witam  🙂

Trasa WARSZAWA - WARKA - WROCŁAW.
Posiadamy wolne miejsce w koniowozie w stronę Wrocławia.
Wyjazd 10.03.2021. Godziny poranne.
Zapraszamy do kontaktu 797-352-300
Robaczek M.   i jej gniade szczęście:)
17 marca 2021 09:59
Nie wybiera się ktoś w najbliższym czasie (max miesiąc) z Krakowa do Poznania (klinika dr Przewoźnego)? Poszukuje transportu dla jednego konia, a raczej mini kucyka 🙂
Ja z moim trochę większym kucem - jeśli jeszcze aktualne, a jak nie, to szukam kogoś do pary
Jedzie ktoś do kliniki do Gęsic z okolic Gliwic lub może zabrać po drodze 1 klacz ? Piątek 14.05..21
Poszukuje transportu pod koniec maja spod Poznania pod Warszawę!
Poszukuje transportu koniowozem Poznań (klinika Przewoźnego) do Bielska-Białej w okolicach 19/20 czerwca. Ktoś coś?
A może ktoś się wybiera w drugą stronę 17 czerwca? Też bym się przyłączyła lub po prostu posłała bezpiecznym transportem 🙂
Pati2012   Koński insta: https://www.instagram.com/mygreybay/
13 czerwca 2021 19:22
Poszukuję transportu 20/06 na zawody i z powrotem :p Poznań Wola
Kogo polecacie z okolicy??
Last minute
Niedziela 20.06.
Trójmiasto - Wrocław - Trójmiasto
Cześć, mam wolne miejsce w transporcie na trasie Kraków- Poznań (klinika Przewoźnego), jadę i wracam w poniedziałek 13.12
A nie wybiera się ktoś z Krakowa w okolice Warszawy w okolicach 15 lutego? Potrzebuje miejsce dla malutkiego kucyka 🙂
Szukam transportu z Wielkiej Lipy (Wrocław) do kliniki w Buku (Przewoźny). Koń grzeczny, bezkonfliktowy, wałach. Najchętniej w ten weekend, ale jestem dość elastyczna. Ktoś, coś? 🙂
Zostaje tam na jakieś trzy tygodnie, potem będę szukać powrotnego.
ekuss   Töltem przez życie
28 stycznia 2022 11:26
Hej, wiecie czy ktoś w Polsce ma firmę przewozową i jeździe Niemcy-Polska?
Lanka_Cathar   Farewell to the King...
29 stycznia 2022 13:09
https://horse-partners.pl/ - Bartek z Danusią jeżdżą po całej Europie.
Moze wybiera sie ktos na zawody do stajni ojcowizna 12.06, bedzie jechal przez Bialoleke/Jablonna i jeszcze bedzie posiadal miejsce w przyczepie/koniowozie? Chetnie sie dolacze 😉
Widze ze watek umarl 🙁
Mamy wolne miejsce w koniowozie na trasie Kraków-Poznań w dniu 10.07. w pierwszą stronę transport jedzie pusty, z Poznania jedzie kucyk 🙂 może ma ktoś ochotę na wycieczke 😅
szukam towarzystwa do podziału kosztów transportu
pierwsza połowa sierpnia Warszawa -> Puławy/Lublin i /lub powrót po około tygodniu.
a noż widelec ktoś sie wybiera w te okolice w tym czasie 🙂

Poszukuje transportu dla konia w obrębie Warszawy, czy ktoś może kogoś polecić? 🙂
Pursat   Абсолют чистой крови
27 kwietnia 2023 18:48
Czy ktoś z Was ma jakąś wiedzę w temacie transportu koni z Rosji do Europy? Interesuje mnie koń stamtąd i szukam najkorzystniejszej opcji, by tego konia dostarczyć do Polski. Jacyś godni zaufania przewoźnicy kursujący w tamte strony? Wstępne kalkulacje są jak dla mnie dość spore i chciałam się rozeznać w temacie.
domiwa   W poszukiwaniu prawdy, mojej prawdy...
28 kwietnia 2023 00:14
W sobotę popołudniu z Grudziądza do Puszczy Marianskiej dwa wolne miejsce. Spowrotem jedno. Moze ktoś szuka ?
Poszukuje transportu dla jednego grzecznego konia (klacz) na trasie Warszawa (Zielonki, 05-082) do Puław (Oblasy 24-100, lubelskie) + droga w odwrotnym kierunku jakos 7 dni później. Termin do ustalenie miedzy 10 a 23 lipca.
Nie dodalo mi zdjęcia :/
Screenshot_20230628-165401_Maps.jpg Screenshot_20230628-165401_Maps.jpg
Szukam transportu dla konia na tracie żytniów-wojkowice kościelne w 1 tygodniu sierpnia
Szukam pilnie transportu,jeden koń, Marynin pod Warszawą - Mazury, wieś Piecki.
Transport łączony w 19/20 sierpnia Wrocław - Poznan. Ktoś byłby chętny?
Poszukuję transportu dla paki (alfakno midi, wejdzie do busa) z Trójmiasta w stronę Płocka, ew Warszawy. Najchętniej do końca stycznia 🙏
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się