wasze ulubione seriale

Tak w ogole to Lilyhammer ma 3 sezony.
To możliwe, że trzy pykły, oglądałam jakoś rok temu, więc nie pamiętam dokładnie.
martva   Już nigdy nic nie będzie takie samo
26 stycznia 2021 08:50
Zarzucę starociem, ale co mi tam  😉 😁 Czy wiecie może czy da się już gdzieś w PL zobaczyć 8. sezon Homeland? ;>
Oj tam staroć XD Netflix miał Homeland, ale nie wiem, czy 8. sezon 😀
Moon   #kulistyzajebisty
26 stycznia 2021 21:58
Achaja, oczywiście ze nie ;p do 7ego serialu póki co jest.
Ósmy pewnie zakupią... za jakiś czas. -.-
martva   Już nigdy nic nie będzie takie samo
27 stycznia 2021 07:17
Dokładnie, właśnie skończyłam na Netflixie oglądać 7. sezon, chciałoby się zamknąć całość, a tu... no jak zwykle z netflixem  😵
Moon   #kulistyzajebisty
27 stycznia 2021 08:40
martva, heh, welcome in my world :P W zeszłym roku skończyłam 7my sezon. A potem człowiek zapomina wielu faktów i wątków, odpala finałowy sezon w końcu i... w połowie odcinków ma taką minę -> 🤔

Dlatego też np Suitsów dooglądałam gdzieś w necie do końca, mój P. teraz ogląda ósmy sezon, bo też Netflix raczył rzucić dokończenie (ale już bez 9tego sezonu, bo po co  😁 ) i ciągle się mnie pyta, a kto to był, co on chciał, etc  🤣

trusia, "W Pułapce" też mnie to właśnie raziło - i mimo, że wszędzie mróz, śnieg i w ogóle a brrr, oni w tych kurtkach chodzili rozpięci, bez szalików...  👀

Lupina łyknęliśmy w jeden wieczór, takie tam, miłe, lekkie i przyjemne 😉

Bałagan zapowiadał się sztosik, ale potem trochę jakby nie mieli pomysłu na zakończenie. Taki se.

A wczoraj chyba puścili 2gi sezon Snowpiercera - widziałam zwiastun i chyba mi opadł zapał...  🙄

I widziałam info, że The Blacklist chcą zrobić jeszcze 9ty sezon...  😵 Dzizus! Mam nadzieję, że zakończy się on ubiciem głównej bohaterki  😫 Przysięgam, tak kretyńsko napisanej roli dawno nie widziałam!
Ja pochlonelam w weekend Stranger Things sezon 1 -  🙇
Mega 😉
Na przyszly weekend plan na 2gi 😀
majek   zwykle sobie żartuję
27 stycznia 2021 10:09
Snowpiercer to swietny serial do pracy, wcale go nie trzeba ogladac, leci sobie a scianie z boczku...
😁
Skończyłam pierwszy sezon Lilyhammer, wchodzę w drugi. Świetny. Postacie, od głównych do pomniejszych, fantastycznie przedstawione, a główny bohater to w ogóle mistrzostwo świata. Lekcje życia, których udziela synowi swojej partnerki, są dla mnie źródłem nieustannej radości. Jak zresztą jego podejście do rozwiązywania wszelkich problemów.

Świetna rozrywka.
   
It’s a Sin
Mocne
Skonczylam Stranger Things. Jak zyc?? 😵
kermit   Horses horses everywhere ..
08 lutego 2021 11:51
Skonczylam Stranger Things. Jak zyc?? 😵


Obejrzeć krótki trailer 4 sezonu. Pocieszenie małe ale zawsze miło zobaczyć jakiegoś tam bohatera  🙂
No niby widzialam, ale smuteczek 🙂
Zdecydowanie najlepszy serial jaki ostatnio widzialam 🙂
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
09 lutego 2021 10:26
Szukam czegoś naprawdę śmiesznego i odmozdzajacego.
Na przykład podobał mi się brooklin 9-9, it crowd, te sprawy.
Facella   Dawna re-volto wróć!
09 lutego 2021 10:53
Kumple, The Good Place, Castle?
ja to lubiłam pooglądać Sex education 🙂
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
09 lutego 2021 15:21
Facella, kumpli nie widziałam, resztę tak.

Sex education widziałam 🙂
A widziałaś what we do in the shadows? 🙂
Santa Clarita diet z komedii, Modern Family może, Grace and Frankie.
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
09 lutego 2021 21:24
azzawa, widziałam, uwielbiam 😀

budyń, santa clarita to o tym, że oni zabijali,. żeby jeść ludzi?
Pati2012   Koński insta: https://www.instagram.com/mygreybay/
09 lutego 2021 22:07
azzawa best serial ever - Co robimy w ukryciu  :p czekam niecierpliwie na kolejny sezon ❤
Strzyga, a widziałaś The Boys? Są śmieszni 🙂
smartini   fb & insta: dokłaczone
10 lutego 2021 12:14
Strzyga, główna bohaterka zostaje zombie 😉 The Boys jest super 😀
Atypical jest spoko, teraz lecimy The Office, Living with Yourself, Wilfred był pojechany ale śmieszny (z Elijah Wood), Big Mouth, To nie jest OK. Cudotwórców nie widziałam ale może być ciekawy 😀
W weekend odpaliliśmy Chyłkę na playerze. Jednak polskie produkcje potrafią być i są dobre, a ten serial wciągnął nas tak, że od 2 dni nie robimy po pracy nic innego tylko wchłaniamy Chyłkę 🤣 Nie czytałam książki i w ogóle nic Mroza do tej pory ale czuje, ze muszę to nadrobić. Serial świetny.
Ja zaczelam Dark, zaaaaaaajebisty  💘
Kocham takie klimaty, swietne zdjecia i jeszcze ten niemieeeeeecki  💃
Dopiero raczkuję na netflixie 😉 Obejrzałam Gambit królowej i... WOW! Pięknie nakręcony, pięknie zagrany, bardzo ciekawy. Rewelacja! Bardziej jak film kinowy a nie serial.

Zaliczyłam również 'Orange is the new black' - oglądało się bardzo dobrze, choć od któregoś sezonu już miałam wrażenie że na siłę wymyślają. Na pewno wciągający, ale zdecydowanie nie tak dobry jak Gambit.
Obejrzałam również dostępne dwa sezony Virgin river. O jakie to koszmarnie przewidywalne i oklepane  🤣 ale i tak ogląda się nieźle, lubię takie klimaty prowincji. Tylko czemu nie sprawdziłam czy to wszystko co planują... Teraz będę czekać aż trzeci sezon wypuszczą.
Moon   #kulistyzajebisty
23 lutego 2021 07:31
magda, będzie 3ci sezon Virgin River ;-)
Tak jak piszesz - nic szczególnego, oklepane aż boli, oglądałam do prasowania i sprzątania :P
Facella   Dawna re-volto wróć!
23 lutego 2021 07:39
Ktoś ma jakieś info co do finałowego sezonu Domu z Papieru? Wyświetliło mi się na Netflixie, ze będzie „niedługo”, ale zero konkretów  👀
niechcący kliknęłam ostatnio play przy serialu Prokurator (byłam zbyt leniwa żeby wyłączyć). Nie cierpię polskich produkcji - a tą się bardzo ciekawie ogladało - polecam 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się