telefony komórkowe

W jakim sklepie internetowym/stacjonarnym najlepiej (najkorzystniej) jest kupić telefon? Mam na myśli iPhone
Moon   #kulistyzajebisty
28 stycznia 2021 08:07
mitery0322, zapewne tam, gdzie najtaniej, lub gdzie wyhaczysz promocję ;-)
Ja kupowałam w x-kom internetowym i odbiór własny w sklepie - bardzo sobie chwalę ich obsługę i szybkość realizacji zamówień.
Moon, no właśnie zastanawiam się skąd takie różnice w cenach między sklepami typu x kom a np. MediaMarkt. I czemu w niektórych sklepach internetowych telefony są tańsze niż w iSpotach
Moon   #kulistyzajebisty
28 stycznia 2021 08:18
mitery0322, chyba też zależy jaki model chcesz - jak jakieś najnowsze, to podejrzewam że ceny są podobne.
W przypadku starszych modeli, to pewnie zależy od dystrybutora i samej polityki danego sklepu.
A ja w ogóle nie polecam kupowania iPhonów w sklepach, bo to kompletna strata kasy  😜 Mam już trzeciego iPhona w życiu i nigdy nie brałam telefonu ze sklepu.
Zawsze kupowałam od prywatnych osób - nowy, zafoliowany, z fakturą i dowodem zakupu. Najczęściej były to telefony brane przez kogoś na firmę przy abonamencie.
iPhona 11  128 gb (nowego, zafoliowanego, nieuruchomionego) kupiłam za 700 czy nawet 800 zł mniej, niż na tamten czas cena w iSpocie.
Niezmiennie polecam https://phoneworld.olx.pl/?min_id=654127599 - to jest serwis w Gdańsku, sprzedają telefony zakupione od firm, ale też od osób prywatnych, które muszą mieć najnowszy model 😉 Każdy telefon przez sprzedażą jest przez nich sprawdzony, przeserwisowany, wyczyszczony by wyglądał jak nówka. Dają swoją gwarancję. Korzystałam i z serwisu i kupiłam u nich telefon i jestem w 100% zadowolona. Poleciła mi to miejsce znajoma, też korzystała tam z serwisu.
infantil, i na taką opcję właśnie się zdecydowaliśmy 🙂
emptyline   Big Milk Straciatella
31 stycznia 2021 11:03
Sivrite, tak jeszcze wracając do Huawei, zmienili tez system w starszych modelach, p20 pro np? Bo z tego co widzę na stronach sklepów, to wszystko jest tak jak było. P40 są z nowym oprogramowniaem.
emptyline, Huawei P30 jest ostatnim modelem, na którym jeszcze jest Android 🙂
emptyline   Big Milk Straciatella
31 stycznia 2021 16:17
macbeth, no tak myślałam, dlatego też propnowałam dla infnatil linię P20 - to są naprawdę super telefony z dobrą baterią, nie tną się, są ładne i robią dobre foty, po czym poszła fama, że nie mają Androida. 🤣

Sama mam P20 Pro i go absolutnie uwielbiam, mama ma P20 Lite i też jest mega zadowlona...
Ja każdemu polecam telefony Xiaomi, bo za niższą kwotę niż konkurencja otrzymuje się mega stabilne urządzenie z lepszymi parametrami i możliwościami.
Pati2012   Koński insta: https://www.instagram.com/mygreybay/
18 lutego 2021 18:25
Rozwazam wlasnie zakup poleconego tutaj  Xiaomi Redmi Note 8 Pro ale nie mam pojęcia na jaki sklep się zdecydować, ceny wszędzie są podobne  👀 a kompletnie się nie znam na elwktronicznych sklepach i nie wiem jaki wybrac :p
Ja właśnie ostatecznie zamówiłam mamie tego Redmi 8 pro (jest zachwycona!  😍 ) i kupiłam go na allegro z oficjalnego sklepu Xiaomi. Wszędzie kosztuje tyle samo na dobrą sprawę. Błyskawicznie wysłali, bo już drugiego dnia był u mnie.
Co polecacie teraz z telefonow - niekoniecznie flagowcow, z dobrym aparatem, nie za miliony monet, bez szklanych paneli tylnich bo stluke w drobny mak?
Ca 1000-1200zl max 🙂
FAITH
kupiłam teraz Samsunga Galaxy A51, wcześniej miałam.A40 , ale rąbnęłam nim o beton i zdechł. Oba są super. Zdjęcia i filmy robią mega dobre. Ja ogólnie jestem chyba fanka Samsunga, bo to juz moj kolejny i mam tablet Samsunga jakieś 6 lat i śmiga nadal super. Miałam epizod z Nokia i never ever. I moja i męża były porażka.
faith też polecam A51, właśnie dostałam jako służbowy i jestem w nim zakochana.
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
02 marca 2021 05:19
Czy ktoś ma telefon z czytnikiem linii papilarnych w ekranie i ma sprawdzone szkło lub inne zabezpieczenie ekranu przez które czytnikiem będzie działał?
martva   Już nigdy nic nie będzie takie samo
02 marca 2021 07:39
Ja też #TeamSamsung 😉 Mam chyba już 3 z kolei i jestem bardzo zadowolona. Co więcej wszystko wskazuje na to, ze następny telefon też będzie tej marki.
Czy posiada ktoś Samsunga Galaxy M21? Jak się sprawuje po kilkumiesięcznym użytkowaniu? Czy zdjęcia nie są "przerysowane"?
Zastanawiam się nad nim lub Xiaomi Note 9.
Hej, czy ktoś tu jest na bieżąco z telefonami? Jestem posiadaczka iPhone 5 od ponad 4,5 roku, kupiony juz jako używany. Uwielbiam ten telefon choć jest mały i ma niewiele pamięci. Mi jednak wystarcza. Problem jest taki, ze od dłuższego czasu nie jest aktualizowany i zaczynaja sie problemy techniczne utrudniające juz bardzo życie. Szukam czegoś w zastępstwie. Myśle o jakimś kolejnym iPhone bo lubię swój telefon i przywykłam do tego systemu. Ale po pierwsze z tego co widzę np iPhone 7 ma być tylko aktualizowany przez kolejny rok. A niektóre modele które widziałam na żywo wydają mi sie gigantyczne. Czy możecie polecić coś konkretnego? Jakiś mniejszy i grubszy iPhone w stylu 5 albo telefon innej firmy ale nie gigant i nie za miliony monet? Byle był niezawodny, nie za duży i żebym mogła go uzywac przynajmniej tak długo jak obecnego? Wybór obecnie jest ogromny i nawet nie wiem od czego zacząć
vanille, nie z własnego doświadczenia, ale mam pomysł! Jako że jestem na etapie poszukiwania telefonu, polecono mi iPhone 12 mini. Wymiary 131.5 mm x 64,2 mm.

Ja z kolei nie cierpię Samsungów. Mam Galaxy A70, obcy kobył zdewastował mi szybkę, wymiana 400 zł, ale tak tego telefonu nie cierpię, że szybki wymieniać nie będę i robię rozeznanie, na jaki się zdecydować.
trusia, dziękuje, popatrzę na niego na pewno. Ja czasem korzystam z telefonu siostry, jak chce coś sprawdzić albo razem jedziemy i ja na jej telefonie ogarniam trasę lub robię coś o co mnie prosi jak akurat kieruje. I tez nie odnajduje sie z samsungami, ona ma chyba 10? Co prawda zdjecia robi fantastyczne ale dla mnie jest duży w porównaniu do mojego i ma androida. Pewnie w końcu bym sie przestawiła na inny system ale wielkość dla mnie juz za duża. Dzieki za trop
Może ten nowy iPhone SE, który wyszedł w zeszłym roku?
Mój chłop przesiadał się właśnie z iPhona 5s i jest zadowolony. Co prawda na początku narzekał, że ten telefon mógłby być mniejszy, ale ostatecznie się przyzwyczaił i mu odpowiada. Z tych najnowszych modeli, to właśnie nowe SE najbardziej pasuje do tych starszych iPhonów.
Ja mam tego nowego SE i też mi na początku przeszkadzało, że jest "duży". Jak się przyzwyczaiłam do gabarytu, to naprawdę przyjemny. Plus wygląda jakby przeżył wojnę (mam go od października), a nadal działa.😅
No właśnie mój w międzyczasie zaliczył milion upadków, w tym na beton w stajni etc i nic strasznego sie nie stało. Ma rysy, pod obudowa porobiły sie bąble, czekałam aż sie zajedzie albo popsuje ale on nie chce 😂 Nie mam porównania do innych telefonów ale mój tablet z lenovo po pierwszym kontakcie z podłoga zaliczył piękna pajęczynę na ekranie. A ten nic, jak po złości trzyma sie fizycznie bardzo dobrze. Jedynie od strony oprogramowania zaczyna wysiadać z powodu braku aktualizacji od bodajże ponad roku. Obejrzę te telefony, ja sie przywiązuje do marek jeśli uznam je za niezawodne i cieżko mi zmienić na coś innego wiec istnieje duża szansa, ze padnie na kolejnego iPhone
flygirl, TŻ też uważa, że ten telefon jest pancerny. Ma go podobnie, bo też od października, nosi bez obudowy i nic się nigdy nie stało 🙂

vanille Ja mam iPhona 11 i też serdecznie polecam, mam go już prawie rok i nie mam mu nic do zarzucenia.Z tym że jest chyba większy od SE, więc nie wiem, czy by Ci przypadł do gustu.
U mnie sprawa jest taka, ze ja lubię móc obsłużyć telefon jedna ręka. Lubię moc napisać coś szybko jedna ręka. Dwoma pisze tylko jak mam czas i ma to być dłuższa wypowiedz. A mam skrajnie małe dłonie i krótkie palce. iPhone 5 jest jak na obecne realnie mega mały a i tak zajęło mi chwile nauczyć sie go w miarę płynnie obsługiwać jednorącz :p takie duże kombajny nawet cieżko mi wygodnie trzymać nie mówiąc np o pisaniu czy obsłudze. Stad szukam czegoś mniejszego. Oba mi sie podobają, tzn i ten SE i ten mini tez. Muszę o nich więcej poczytac ale bardzo dziękuje za trop 🙂
Szukam następcy dla Samsunga S8. Czegoś z conajmniej tak dobrym aparatem i szybkością (choć tej już prawie nie pamiętam 😅😉, wielkościowo też raczej nie mniejszy.
Jestem team #fankasamsunga, ale widzę, że mocno poszaleli z cenami, a mój absolutny max to 2500 zł. Doradzicie coś? 😉
mundialowa, Samsung Galaxy S20 FE, do 2,5k powinnaś znaleźć. Ja mam S20 FE 5G i jestem bardzo zadowolona, tylko jak ja kupowałam, to 5G był na snapdragonie a zwykły FE na exynosie, więc była spora różnica w cenie. Teraz S20 FE też już robią na snapie, na X-kom wersja 128GB jest za 2300zł. Aparat jest ekstra, ja mam mega dobre wrażenie po przesiadce z Xiaomi 😛
maiiaF, dzięki! Brałam pod uwagę starszego brata, czyli S10, ale rzeczywiście lepiej dołożyć.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się