Końska Rewia Mody XV (2021)

Bierz do stajni i naciesz się nim w końcu 🙂

A zdjęcia chętnie zobaczymy 🙂
wątek zamknięty
flygirl wprawdzie wszelkie odcienie brązu to nie moja bajka, ale ładnie u Was wygląda. Za to róż - szałowy!

Te kentucky różowe są przepiękne, zarówno wool jak i Velvet.
wątek zamknięty
Czyli brać go do stajni, nie żyłować się?  😉 Bo trzymam ten czaprak specjalnie na zawody i się kurzy...
Wisi już kilka miesięcy... Chyba dziś go wezmę zatem, bo to głupie z mojej strony  😀

Może nawet pocykam focie i tu się pochwalę  😎


Stanowczo używać. Też mam taki dryg do chomikowania i jednak jak leżą, to aż tak nie cieszą. 😀 Nie musi być przecież nowy na zawody, jak dbasz o sprzęt to i po 10 praniach będzie wyglądał idealnie. A jak dbasz trochę mniej, to po 2 też się nada na zawody. :P
wątek zamknięty
Dobra, dziewczyny, przekonałyście mnie, wezmę go dziś i obfocę  😁

Ja dbam umiarkowanie o rzeczy, ale np czapraków w pralce nie piorę (tylko płuczę). No ale jest z tym zabawy (z ręcznym praniem pod prysznicem). Jak niedługo będzie pralnia u nas w stajni, to pewnie te codzienne będę wrzucać do pralki  😉
wątek zamknięty
Pati2012   Koński insta: https://www.instagram.com/mygreybay/
26 stycznia 2021 16:49
To i my się pokażemy zimowo. Derka z kapturem była strzałem w 10! Po zaciągnięciu go na szyje Siw wygląda trochę jak typowy dres :p
Mega mnie urzekły różowozłote / miedziane okucia
absolutny sztos 😀 polar mięciutki i cieplutki, mega szybko odprowadza wilgoć z mamuta 😉
Mam wrażenie, że jest jakoś lepszy jakościowo niż poprzednie kolekcje  👀
wątek zamknięty
O mój borze iglasty  😜 😍

To jest po prostu SZTOS, CUDO, KOSMOS!
Zakochałam się!
Uwaga, dodaje 4 zdjęcia, dajcie znać czy je widać, bo mi non stop galerię wywala  👀









wątek zamknięty
Moon   #kulistyzajebisty
26 stycznia 2021 21:55
Meise, damn you... wygląda przepięknie! <3
*niepotrzebujękolejnejszmatynieeeeeee* :p
wątek zamknięty
Meise, śliczny. Warto było wyciągnąć, nie? 😀
A cóż to za dereczka? <miłośniczka satynowych dereczek>
wątek zamknięty
No nie będę ukrywać, sama sikam po gaciach jak patrzę na ten czaprak  😁 😜

A dereczka to Quick Dry od Caballa, kupiłam od jakiejś re-voltowiczki i jestem bardzo zadowolona  🙂
wątek zamknięty
Pati2012, - zimowe polary są grubsze od letnich, a kraciaki zawsze były gorszej jakości 😉 Piękna dereczka!
Meise, - omg, ślicznie 😍 Czaprak sztos! Czy ta derka jest też śliska od spodu i się nie elektryzuje?

Wrzucam poglądowe fotki mojej dereczki szytej na zamówienie przez Caball dla księciunia - niestety trochę przekombinowałam z rozmiarem 🙁 Jest śliczna, cudowna, jedyna w swoim rodzaju (specjalnie dla mnie ściągali ten materiał 😍 ), nie elektryzuje się i nie wkurza tej końskiej pierdoły, ale ciut za mała. Szczególnie, że kluska śląska trochę poszła w masę przez wolne 😁

wątek zamknięty
To jak jesteśmy w temacie PS of Sweden to lecimy z naszym merlotem 🙂


wątek zamknięty
Meise - ten czaprak to hit!!! Najszybciej zniknął ze sklepu jeśli chodzi o zimową kolekcję 🙂  😜

jabooshko  Żałuję, że sobie nie zostawiłam tego koloru!!!
wątek zamknięty
Czy ktoś wie czy te uszki https://equestrianstockholm.com/shop/horse/horse-equipment/ear-nets/emerald-ear-net/  wrócą jeszcze w rozmiarze full? Cholera nie mogę ich upolować... :/ Owijek też nie ma, a strasznie je chciałam do kompletu D:
wątek zamknięty
Meise - ten czaprak to hit!!! Najszybciej zniknął ze sklepu jeśli chodzi o zimową kolekcję 🙂  😜

jabooshko  Żałuję, że sobie nie zostawiłam tego koloru!!!



smerfi, a w którym sklepie pracujesz? Macie inne cuda od PS? Bo niedługo jakieś Walentynki, czy coś tam  😁
wątek zamknięty
smerfi, a w którym sklepie pracujesz? Macie inne cuda od PS? Bo niedługo jakieś Walentynki, czy coś tam  😁


Smerfi jest właścicielką TackShop własnie, o ile dobrze kojarzę. 🙂
wątek zamknięty
Ooo, to ja chyba od smerfi mam mój czaprak  😁

A to Ty Sivrite mnie pytałaś o tą derkę:



Ona jest śliska z zew., a od wew. ma nieśliski materiał. Nie jest to chyba polar, bardziej jakaś mikrofibra?

edit. PS ma czaprak w najpiękniejszym kolorze GRAPE  😵 WOW!
wątek zamknięty
smerfi mi się załączył syndrom Meise i trzymam go w domu na środku stołu  🤣 🙄.
Mój dzieckoń już ponownie ogolony, więc wygląda bardziej pro, to może się uda pojechać jakoś w dzień, żeby zdjęcia były takie fajniejsze (bo zwykle jeżdżę po nocach w hali, a tam zdjęcia wychodzą tragiczne 🤔mutny🙂.
Powiem tylko, że kolor i materiał jest cudowny - taki właśnie glossy - cudnie łapie światło  💘
W międzyczasie doszedł do mnie jeszcze Harry’s Horse Rosegold o identycznym pikowaniu. Ten już sobie testuje. Jest znacznie cieńszy od Equito (taki mniej mięsisty), materiał jest mniej śliski i niestety się słabo układa- faluje się. Za to przepięknie wygląda brokatowa naszywka ze złotym H 😍. Generalnie widać, że to nie ta sama półka.


wątek zamknięty
[quote author=Meise link=topic=103293.msg2961724#msg2961724 date=1611872544]
smerfi, a w którym sklepie pracujesz? Macie inne cuda od PS? Bo niedługo jakieś Walentynki, czy coś tam  😁


Smerfi jest właścicielką TackShop własnie, o ile dobrze kojarzę. 🙂
[/quote]

Zgadza się 🙂

Alcatraz - cierpliwa jestem to poczekam na zdjęcia 😉
A wczoraj przyszły kolejne kolory od Equito, Szkoda, że najprawdopodobniej nie wznowią (na razie) Hazelnut 🙁
wątek zamknięty
Dziewczynki w Heritage Rosewood oraz Darkberry


I cała trójka w odświętnych szmatach  😁
wątek zamknięty
Pati2012   Koński insta: https://www.instagram.com/mygreybay/
01 lutego 2021 13:22
nirv siwy sztosss ❤
wątek zamknięty
Dziewczynki w Heritage Rosewood oraz Darkberry

I cała trójka w odświętnych szmatach  😁



Pisałam już na KR, ale muszę powtórzyć: petarda!  😍
wątek zamknięty
Pati2012   Koński insta: https://www.instagram.com/mygreybay/
02 lutego 2021 17:56
Na matchy dressage pojawiły się jakieś takie nowe ANKY  :P
Dla odmiany znowu niebieski, ktory mam wrażenie że co roku jest identyczny 🤣 ale różowy tak ładnie patrzy... 👀
wątek zamknięty
Na matchy dressage pojawiły się jakieś takie nowe ANKY  :P
Dla odmiany znowu niebieski, ktory mam wrażenie że co roku jest identyczny 🤣 ale różowy tak ładnie patrzy... 👀


Ja bym powiedziała, że dla odmiany znowu dwa błękitne i dwa różowe. 😀 Ileż można. Ten ostatni ze zdjęcia wydaje się interesujący, ale ciężko ocenić na tym zdjęciu.

Anky
wątek zamknięty
Meise piękny czaprak, derka też. Uwielbiam niebieski!
Nirv  cudowne! Zazdroszczę Ci tych derek, zarówno deepberry jak i Rose gold. Obie chciałam, żadnej nie udało mi się kupić 😉
wątek zamknięty
anai, dzięki  😍 :kwiatek:

Ja się mega jaram tym Neptunem. Miałam go oszczędzać, ale jakoś mi się go póki co na każdą jazdę zakłada  😁 dziś mój koń po raz kolejny musiał wysłuchać peanów zachwytu, że jest najmodniejszym konikiem w całej wsi i jak się z tym czuje  😎

Ja zachorowałam na to, kolor grape: https://www.instagram.com/p/B1vY8UVhnin/

Przecież to musi być taki sztos na karym, że szczena opada  💘
wątek zamknięty
Fiolet na karym to zawsze jest top, sztos, klasa i klękajcie narody.
wątek zamknięty
Masz jakieś foty fioletów na swoim?  💃
Albo ktoś ma?  🙂

Walentynki tuż, tuż, zamiast kwiatów mogłabym dostać czaprak  👀
wątek zamknięty
Moon   #kulistyzajebisty
02 lutego 2021 19:52
Meise, oesuuu, fiolecik na karym! <3 Będzie sztos, bierz w ciemno! :P
Bardzo żałowałam, przy najnowszym Heritage, że Kulisty nie jest chociaż skarogniady, bo u na jego odcieniu maści fiolet wygląda jak kupa ;(

a ja zatęskniłam za klasyką (ale nowość...  😵 🤣 ) i zamówiłam sobie pad Caballa w ciemnym brązie... Bo jakieś stare fotki oglądałam i stwierdziłam że bardzo mi się Kulisty podobał przyodziany na "trufelkowego muffinka"  🤣  🤔wirek:
wątek zamknięty
Meise, oj cinszko, to najlepsze co mam 🤣

wątek zamknięty
Ja mam takie w fiolecie

wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.