Praca. Szukam/oferuję

Szukam pracy na weekendy i popołudnia jako instruktor jazdy konnej. Interesuje mnie tylko i wyłącznie północna część dolnego śląska, północny Wrocław, południowa Wielkopolska nie interesują mnie oferty z zakwaterowaniem. Posiadam uprawnienia instruktora rekreacji ruchowej o specjalizacji jazda konna, jestem pełnoletnia.
Posiadam doświadczenie przy prowadzeniu hipoterapii. Współpracowałam z dorosłymi i dziećmi, w tym z osobami niepełnosprawnymi. Chętnie nauczę się nowych rzeczy.
Jeżeli ciężko wam znaleźć pracowników to podanych przez was funkcji to polecam wejść na .... DodoMod

SPAM Zabanowany
W stajni przy domowej 11 koni , zatrudnię stajennego . Umowa o prace ( ZUS , podatki i dodatkowe ubezpieczenie )  ,samodzielny w pełni wyposażony  pokój z kuchnia i łazienka . Poszukuje osoby sumiennej , można wstawić swojego konia ( jest wolny duży boks) . Nie jesteśmy przesadnie wymagającymi pracodawcami . Do obowiązków stajennego należy sprzątanie boksów , wypuszczanie koni na pastwiska ( wszystkie pastwiska blisko stajni ) sprawdzanie stanu ogrodzenia i drobne naprawy . Stajnia mieści się 50 km od Warszawy , dobre połączenie z Warszawa ( pociąg 60 minut jazdy) osoby zainteresowane proszę o kontakt na pw
vissenna   Turecki niewolnik
09 lutego 2019 17:39
Moja firma poszukuje pracowników na sezon 2019! (początek maja do końca września)
Praca jako przewodnik po Turcji (miasta: Didim, Bodrum, Marmaris).
Wymagania:
-znajomość angielskiego na dobrym, komunikatywnym poziomie (albo komunikatywny turecki 😉)
-gadatliwość
-zdolność do szybkiej nauki
-otwarta głowa
Oferujemy:
-legalna praca
-ubezpieczenie
-zakwaterowanie
-wyżywienie na wycieczkach
-darmowy lot w obie strony
-przygodę
-pensja podstawowa plus dobre prowizje (euro, dolar)

Zainteresowanych zapraszam na PW!
Dzień dobry,
reprezentuję firmę rekrutacyjną Proguest. Aktualnie prowadzę ciekawy projekt rekrutacyjny i poszukuję osoby na stanowisko Rymarza w woj. wielkopolskim w okolicach Poznania.

Naszym klientem jest firma zajmująca się wytwarzaniem produktów skórzanych. Pracodawca oferuje umowę o pracę, atrakcyjne wynagrodzenie oraz stabilne zatrudnienie w przyjaznej atmosferze.

Poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Rymarz

Miejsce pracy:
Skórzewo

Oferta pracy znajduje się pod poniższym linkiem:
https://klient.proxea.com.pl/external/web/rekrutacja/1cf99824/rymarz-poznan/false

Jeżeli ta propozycja jest interesująca, proszę o kontakt poprzez przesłanie aktualnego CV za pośrednictwem powyższego linku lub na adres e-mail: magdalena.popis@proguest.pl

Proszę o przekazanie oferty godnym polecenia osobom, które mogłyby być zainteresowane tą propozycją i z góry dziękuję.

Pozdrawiam serdecznie
Przyjmę pracę w sklepie jeździeckim.
Warszawa i okolice
JKS Umiastów poszukuje do pracy osób na stanowsiko Instruktora.

Do kompetencji osoby zatrudnionej będzie należało:
-prowadzenie jazd grupowych i indywidualnych na każdym poziomie zaawansowania
-planowanie grafiku jazd wraz z biurem Klubu
-w razie potrzeby indywidualna praca z końmi klubowymi z siodła/ z ziemi

Oferujemy:
-elastyczny grafik
-możliwość rozwoju w Certyfikowanym Ośrodku Jeździeckim
-pracę w młodym, zgranym zespole
-umowę zlecenie


Warunki i godziny pracy ustalane są indywidualnie.
Zapraszam do kontaktu oraz wysyłania CV na adres mailowy: biuro@jksumiastow.pl oraz pod nr tel. 506-406-040
Szukam pracy na weekendy lub jeden dzień w tygodniu (piątek). Najlepiej Poznań i okolice. Status studentki.
Szukam również pracy na sezon lipiec-sierpień.
Moja znajoma poprosila mnie o wrzucenie tego tutaj( miejsce sprawdzone, ona jest tam kilka lat):
"Poszukuje odpowiedzialnej i ogarnietej osoby do pracy w małej stajni we Francji.
Do obowiązków należy podbieranie boksów (konie staoją na pelletcie), karmienie, wypuszczanie na padok, weekendowe wyjazdy na zawody do pomocy przy 2 koniach, nakarmienie psów, dbanie o ogólny porzadek na obieckcie.
Oferujemy zamieszkanie, samochód służbowy, umowe o prace na francuskich warunkach. Praca 6 dni w tygodniu w wymiarze godzin 8, Kontakt: marta.wojda0@gmail.com"
Dolnoślaskie
OFERTA PRACY
Stowarzyszenie św. Celestyna – Ośrodek Hipoterapii
pilnie poszukuje do pracy:
 Osobę do pracy przy koniach
1. Trening koni z ziemi i z siodła (mile widziane doświadczenie w pracy z młodymi końmi)
2. Pielęgnacja koni, karmienie, oprowadzanie na zajęciach hipoterapii.
3. Prace porządkowe, czyszczenie okólników.
Dodatkowym atutem będzie prawo jazdy B+E.
Zapewniamy umowę o pracę.
Warunki i wymiar czasu pracy do uzgodnienia.
Miejsce pracy:
Stowarzyszenie św. Celestyna, Mikoszów 27, 57-100 Strzelin. Nie zapewniamy mieszkania.
Zainteresowane osoby prosimy o kontakt
matylda_friedrich@celestyn.pl lub złożenie osobiście w dziale księgowości i kadr
Stowarzyszenia. Kontakt telefoniczny pod numerem telefonu 607848801 w godz 8-15.
Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami.
usunięty
31 maja 2019 09:47
WARSZAWA- SZUKAM  👀

Pracy dla 22-letniej dziewczyny z niedosłuchem (ma orzeczenie).
Pracowała na stażu w biurze projektów unijnych, swego czasu w knajpce we Francji, czy jako baristka w kawiarni.  Obecnie pracuje w markecie, co musi ulec zmianie- problemy zdrowotne stoją na przeszkodzie do wykonywania pracy fizycznej. Mieszka na Mokotowie.

Najlepiej by była to praca za biurkiem.

Z czystym sumieniem polecam- sumienna, zaangażowana i uczciwa
Poszukuję sprzedawcy i zastępcy kierownika do sklepu New Balance w Krakowie, Bonarka 🙂 praca na stałe, cały etat
Poszukujemy pomocy do stajni i gospodarstwa - najchętniej na stałe. Praca z wyżywieniem i zakwaterowaniem. Doświadczenie nie wymagane, jedyne co - żeby się nie bać zwierząt (w tym myszy...) i nie mieć alergii uniemożliwiających życie na wsi.

Obowiązki:
- sprzątanie boksów, wiaty i padoków,
- budowa i naprawa ogrodzeń,
- wycinka zarośli,
- prace ogrodnicze,
- okazjonalnie prace budowlane,
- okazjonalnie opieka nad dziećmi.

Płaca: możemy zapłacić 2000 zł miesięcznie - ale istnieje niemal nieograniczona możliwość dodatkowego zarobku u sąsiadów. Z tego względu - godziny pracy u nas: do ustalenia, dostosujemy się. Przeciętnie, oczekiwalibyśmy 6 godzin pracy dziennie od poniedziałku do piątku (ewentualna praca w weekendy, jeśli będzie taka potrzeba - płatna dodatkowo), 30 godzin tygodniowo.

Zakwaterowanie: chatka 4 x 7 m, z bieżącą wodą i kanalizacją, ogrzewana piecykiem typu "koza" - mieszkaliśmy tam sami jeszcze rok temu. Wymaga drobnych napraw i utrzymania w czystości. Umeblowana.

Wyżywienie: jemy razem, wszyscy dostają to samo. W chatce jest turystyczna kuchenka gazowa, gdyby było tego za mało.

Kontakt: PW lub 501 049 488

Ubrzpieczenie: na razie w KRUS jako "pomocnik rolnika".
Para szuka pracy za granicą .
Mężczyzna 35l - Przewodnik GTJ PTTK , kowal,jeździec , wieloletnie doświadczenie w hodowli i prowadzeniu stajni . Umiejętność posługiwania się maszynami rolniczymi . Jęz. angielski na poziomie komunikatywnym 
Kobieta 26l - Instruktor, doświadczenie w pracy z młodymi końmi, jeżdziec
Bischa   TAFC Polska :)
13 sierpnia 2019 14:51
Restauracja na terenie lotniska Chopina poszukuje osób do pomocy na kuchni zimnej (kanapki, wrapy, salatki) ewentualnie na zmywak. Ksiazeczka sanepidowska, niekaralność (lotnisko weryfikuje). Stawka 19 brutto (14,5 netto), obiady pracownicze. Na poczatek umowa zlecenie, mozliwosc przejścia na umowę o prace.

Kontakt z Łukaszem: 664 302 889
Grzecznościowo oferta wolontariatu.

Katowice - wolontariat podczas Światowej Konferencji Antydopingowej WADA 2019 w Katowicach - 3-8.11.2019 r.
Niezbędny język angielski, inne języki mile widziane.

Podstawowa informacja na stronie UM Katowice:
https://www.katowice.eu/miasto/aktualnosci?ItemID=3767&ListID=d5dea5d0-1093-414a-ab2a-4a83b293cb9e

Formularz zgłoszeniowy:
https://docs.google.com/forms/d/1BR_CgkPhRg6082lga1UulOxBOB_MOA3t_uEEqOqVD2I/viewform?edit_requested=true

ŚLĄSKIE

Ośrodek Jeździecki Zamek poszukuje pracownika w charakterze stajenny/opiekun koni.

Zakres obowiązków obejmuje między innymi: przygotowania paszy i karmienie, sprowadzenie i wyprowadzenie na padoki, przygotowanie koni do jazd ( czyszczenie, siodłanie ), utrzymanie czystości na obiekcie ( zamiatanie, wyrzucanie śmieci, etc... )

Praca dla osoby pełnoletniej, od poniedziałku do piątku, od godziny 14 do godziny 21/22 ( zależnie od sezonu zima/lato )

Miejscowość : GRODZIEC ŚLĄSKI
Łatwy dojazd z okolic Bielska Białej jak również z Cieszyna.

Więcej informacji w wiadomości prywatnej.

BEZ MOŻLIWOŚCI ZAKWATEROWANIA.
Niemiecka firma będąca jednym z największych liderów na rynku sprzedaży m.in. artykułów jeździeckich w Europie poszukuje na rynek polski kandydata na stanowisko:

[center]Equestrian Sales Manager[/center]

Poszukiwane kompetencje:
• znajomość branży jeździeckiej (sprzętu jeździeckiego, jego zastosowań, marek itp.)
• dyspozycyjność - gotowość do odbywania cotygodniowych, kilkudniowych podróży do klientów w całej Polsce
• znajomość języka angielskiego na poziomie pozwalającym na swobodną komunikację
• doświadczenie w sprzedaży poparte sukcesami
• motywacja do osiągania celów sprzedażowych oraz wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne, łatwe nawiązywanie i utrzymywanie trwałych relacji z klientami
• konieczne posiadanie prawa jazdy kat. B (częste spotkania służbowe)
• umiejętności organizacyjne i prezentacyjne, kreatywność
• proaktywność i samodzielność w działaniu
• wysoka kultura osobista, odpowiedzialność oraz pełne zaangażowanie w wykonywanie powierzonych zadań

Zakres obowiązków:
• sprzedaż produktów firmy dla konia i jeźdźca do sklepów jeździeckich w całej Polsce
• utrzymywanie kontaktów z dotychczasowymi klientami firmy i aktywne poszukiwanie nowych podmiotów zainteresowanych współpracą
• monitorowanie rynku w celu rekomendowania zmian w ofercie oraz strategii działań mających na celu zwiększenie sprzedaży produktów
• czynny udział w targach jeździeckich i spotkaniach firmowych w Polsce i za granicą
• przygotowywanie raportów z wykonywanej pracy

Oferujemy:
• samodzielne stanowisko i pracę dającą olbrzymią satysfakcję z rozwoju rynku i z osiąganych celów
• pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
• współpracę z międzynarodowym zespołem
• szkolenia z zakresu sprzedawanego asortymentu
• wynagrodzenie składające się z podstawy oraz premii


Mile widziana gotowość do rozpoczęcia pracy od grudnia 2019 r.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres: mpr@kerbl.com

W życiorysie należy umieścić klauzulę dot. Ochrony danych osobowych:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)".

Zastrzegamy prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.
majeczka   Galopem przez życie!
15 listopada 2019 13:54
Akademia Jazdy Konnej ABC
Szkoła jazdy konnej działająca w Siedliskach koło Piaseczna poszukuje

OPIEKUNÓW KONI

Jeżeli konie to Twoja pasja to szukamy właśnie Ciebie

Czego oczekujemy:
• Zainteresowania jeździectwem
• Zapału do pracy i zaangażowania
• Chęci nauki
• Samodzielności, dokładności i odpowiedzialności
• Komunikatywnej znajomości języka angielskiego
• Uprawnienia instruktora będą dodatkowym atutem

Zakres obowiązków:
• Przygotowywanie koni do jazd
• Pomoc klientom w stajni
• Dbanie o zdrowie koni i ich pielęgnacja
• Dbanie o sprzęt jeździecki, konserwacja sprzętu
• Dbanie o porządek w stajni oraz pomieszczeniach socjalnych stajni

Co oferujemy:
• Ciekawą prace w dynamicznie rozwijającej się firmie
• Bardzo dobre warunki pracy
• Zatrudnienie na umowę zlecenie/umowę o dzieło
• Możliwość rozwoju – zajęcia doszkalające, możliwość nauki jazdy konnej
• Przyjazną atmosferę pracy
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres recepcja@akademiaabc.pl

Skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustaw z dnia 27.08.1997r. Dz.U. z 2002 r., Nr 101, poz.923 ze zm.”
SZUKAM pracy na weekendy/wakacje/ferie/ew. niektóre święta - KRAKÓW, Zielonki, okolice

Mam skończone 16 lat, obecnie uczę się w technikum jeździeckim w Jordanowie, gdzie w ramach zajęć codziennie pracuję przy stajni, koniach i mam min. godzinę jazdy. Dzięki temu rozwijam się na bieżąco, uczę się nowych rzeczy. Jestem otwarta na nowe rozwiązania, jeśli czegoś nie umiem - chętnie się nauczę. Do tej pory jestem po kursie lonżowania (co staram się w miarę możliwości doszkalać), jeżdżę prawie na poziomie BOJ, nie raz czy dwa pracowałam w stajni (za jazdy) już przed rozpoczęciem szkoły 🙂
Ze względu na to, że kierunek, a zwłaszcza dojazdy wymagają ode mnie nakładów finansowych, a chciałabym brać z pieniędzy rodziców jak najmniej, chętnie znajdę pracę na wolne od szkoły dni. Dyspozycyjna jestem w weekendy (sobota cały dzień, niedziela do max 17, bo muszę wrócić do internatu). Niestety nie interesuje mnie pomoc za jazdy, co proszę mieć na uwadze 🙂
Głównie jestem chętna na każdą pracę w stajni, preferując oprócz jeżdżenia koni (chyba, że pracodawca uzna moje umiejętności za pozwalające na to).

Dodatkowo mogę pomagać przy pisaniu postów na stronę (mam kilkuletnie doświadczenie w pisaniu tekstów na bloga) czy robienie zdjęć (nie stać mnie niestety na super sprzęt, ale z moją kompaktówką można osiągnąć całkiem zadowalający efekt), więc przydam się też podczas np obozów, żeby było co wrzucić na stronę czy dzieciaki miały później pamiątkę  😀

Zapraszam do kontaktu, chętnie odpowiem na każde pytanie, rozwinę bardziej odpowiedzi jeśli jest taka potrzeba!
Pati2012   Koński insta: https://www.instagram.com/mygreybay/
15 lutego 2020 21:29
A ja chyba znów szukam...
Gdyby ktoś słyszał o pracy dla tech. Wet. przy koniach albo przedstawiciela handlowego w branży zwierzęcej/jeździeckiej to będę bardzo wdzięczna za informację  🙂 Poznań i ogólnie wielkopolska
WARSZAWA
Sprzedawca w stacjonarnym sklepie jeździeckim Pasi-Konik przy ul. Grenadierów 13.
Godziny pracy: poniedziałek - piątek 11-19, sobota 10-16. (weekendy wymiennie)
CV oraz list motywacyjny prosimy przesyłać na adres info@pasi-konik.pl
Uwaga!!! Z wybranymi kandydatami będziemy kontaktowali się w celu odbycia rozmowy kwalifikacyjnej.
PRACA OD ZARAZ!!!
Szukam kogoś kto wykona dla mnie CIACH

Spamowanie. Nieładnie.
Viss Mod
Szukam pracy, najlepiej przy koniach, albo branży związanej, ale inne oferty również rozpatrzę, w tym pracę zdalną (np. redagowanie opisów do sklepów internetowych)
Województwo kuj-pom, Bydgoszcz

Constantia   Adhibe rationem difficultatibus
02 czerwca 2020 19:30
Prywatna stajnia pod Poznaniem, zatrudni osobę do pracy i opieki na końmi rasy Quarter Horse.

Możliwość zakwaterowania na miejscu.

Po więcej informacji proszę dzwonić: 500 191 609
donkeyboy   dzień jak codzień, dzień po dniu, wciąż się dzieje życia cud
09 lutego 2021 19:12
Nie wiem czy to dobry wątek, ja nic nie oferuje ani nie szukam ale znalazłam ciekawe ogłoszenie. Niby takie konskie ale nie konskie - może kogoś interesuje praca jako Head of Digital u Helgstranda? 🙂

https://www.linkedin.com/jobs/view/2414536478/
Szukam pracy. Ostatnie półtora roku pracowałam w dużym gospodarstwie jako zootechnik (bydło mięsne, mleczne, kozy, owce, drób króliki, świnie, na początku też konie). Oprócz tego, że jestem mgr inż zootechnik po SGGW, to jestem IRR (kurs robiłam jeszcze u trenera A. Orłosia nie na "kursach w weeekend on-line); hipoterapeutą (po kursie PTHiP); skończyłam technika weterynarii - tytuł uzyskam mając wyniki dwóch ostatnich egzaminów państwowych - przełom marca/kwietnia. Praktyki robiłam w lecznicy małych zwierząt.
Nie zamykam się na nic, ale chętnie zostanę w branży. Na razie wschodnia część województwa lubelskiego lub Warszawa i okolice, ale rozważę i dalsze okolice jakby coś ciekawego było.
Uwielbiam jak się dużo dzieje, adrenalinę, ruch, kontakt z ludźmi też... Nie boję się zwierząt, bycia brudną, pokopaną, oplutą czy pogryzioną  😀
Jakbyście mieli info jakieś to poproszę o priv (przynajmniej raz na dwa dni sprawdzam).
Dementek   ,,On zmienił mnie..."
17 marca 2021 19:54
Szukam pracy. Ostatnie półtora roku pracowałam w dużym gospodarstwie jako zootechnik (bydło mięsne, mleczne, kozy, owce, drób króliki, świnie, na początku też konie). Oprócz tego, że jestem mgr inż zootechnik po SGGW, to jestem IRR (kurs robiłam jeszcze u trenera A. Orłosia nie na "kursach w weeekend on-line); hipoterapeutą (po kursie PTHiP); skończyłam technika weterynarii - tytuł uzyskam mając wyniki dwóch ostatnich egzaminów państwowych - przełom marca/kwietnia. Praktyki robiłam w lecznicy małych zwierząt.
Nie zamykam się na nic, ale chętnie zostanę w branży. Na razie wschodnia część województwa lubelskiego lub Warszawa i okolice, ale rozważę i dalsze okolice jakby coś ciekawego było.
Uwielbiam jak się dużo dzieje, adrenalinę, ruch, kontakt z ludźmi też... Nie boję się zwierząt, bycia brudną, pokopaną, oplutą czy pogryzioną  😀
Jakbyście mieli info jakieś to poproszę o priv (przynajmniej raz na dwa dni sprawdzam).



W Grójcu (40 km na południe od Warszawy) możesz popytać w gabinetach weterynaryjnych. Kilka miesięcy temu miałam propozycję pracy w gabinecie jako technik weterynarii.
Pani doradca zawodowy, pomagająca mi trochę się ogarnąć szuka kilku osób z woj lubelskiego do projektu stażowego. Skierowane do tych co stracili zatrudnienie w ciągu ostatniego pół roku. Termin zgłoszenia teoretycznie do jutra, ale pewnie przedłuży do poniedziałku/wtorku możliwość.
Jakby ktoś rozważał proszę o priv, podam wtedy numer bezpośrednio do organizatorki.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się