Końska Rewia Mody XV (2021)

Moon, no właśnie w temacie brązów to ten PS w kolorze chocolate to jest jakiś kosmos. Dłuuugo się wahałam pomiędzy nim a Neptuna. Ech, skąd na to wszystko brać, kraść czy co?  😁


Dzięki dziewczyny za foty Waszych karusków, rzeczywiście fiolet do kolor czornych  😍
(i przy okazji mój ulubiony kolor)
wątek zamknięty
Nasze Equito Hazelnut

wątek zamknięty
Nasze Equito Hazelnut



Bardzo ładnie, a jak pasuje do scenerii!  😍 Kolor chyba zbliżony do Eskadronowego Coppera?
wątek zamknięty

Bardzo ładnie, a jak pasuje do scenerii!  😍 Kolor chyba zbliżony do Eskadronowego Coppera?

Co do scenerii.... no to jest w połowie mój bardzo nieudolny PS bo niestety w tle były błotniste padoki  🙄
Nigdy nie miałam Coppera w rękach ale z tymi kolorami to jest coś niesamowitego. W każdym świetle wyglada inaczej, czasem jest bardzie złoty, czasem bardziej beżowy, a czasem wpada w pomarańcz :
wątek zamknięty
Ja mam w koncu ładne zdjęcia,
Lila w PS Neptuna


I Siwy w komplecie Equiline, ale nie wiem co to... czarny z czerwonymi dodatkami i logo firmy



🙂
wątek zamknięty
Wejście na ten wątek powinno być zakazane  😁 😜

xxagaxx
Cudo!  😍


Czy ktoś posiada trochę dłużej czaprak Equito i może się wypowiedzieć co do ich jakości?
wątek zamknięty
Ja mam w koncu ładne zdjęcia,
Lila w PS Ocean


A to nie jest przypadkiem Neptuna :P
wątek zamknięty
smerfi, racja! Wiesz lepiej bo czaprak z Tackshop. 😁
Boje się edytować post bo juz kilka razy losowo znikało 1 zdjęcie 

Edit
Udało się xd

alcatraz dzisiaj do mnie tez dotarł Equito, jak ci się sprawuje w użytkowaniu?


wątek zamknięty
Ciemny kasztan w silverpearl. 💘

wątek zamknięty
xxagaxx, pal licho czapraki 😉 ale Siweczek wygląda top! Tak ogólnie 🙂
wątek zamknięty
flygirl totalny obłęd w ciapki!  😜

PS- co to za popręg z futrem?
wątek zamknięty
Puma, dzięki. Staram się go utrzymać w najlepszej formie bo w tym miesiącu skończy 19 lat 😉  🏇

Ja odpakowałam w końcu wyczekiwanego Equito z Tackshopu:



Trudno oddać kolor, lamówka jest Rose Gold, a wszędzie wychodzi złoto. Pewnie w dziennym świetle na koniu dopiero będzie widać jakie to cudowne 😀

Nauszniki są śmieszne, mają napisy na uszach:


wątek zamknięty
xxagaxx o kurczę, ja się na ten granat nie zdecydowałam właśnie przez to żółte złoto, a ty mówisz ze to tylko na zdjęciach tak wychodzi?  😲  😵

Jeździłam w nim raz do tej pory. Ma się super wrażenie zakładając go pierwszy raz, bo pasuje do linii grzbietu idealnie, serio. Nakłada się jak masełko  🤣  I siodłając nie mogłam się napatrzeć - to jest małe dzieło sztuki.

Jeden minus, i mam to w wiekszosci czaprakó poza cottonami (i nie miałam tego jeszcze w PSoS) - tworzy się taka fala za łydką z czapraka w trakcie jazdy przez przesunięcie się czapraka pod siodłem.
Poza tym jakość wydaje się być dobra, koń nie spocił się póki co wcale, a jedynym śladem użycia są ucięte paski do przystuł i lekko pociemniały materiał przy popręgu, no ale materiał jest jasny, a ja smarowałam niedawno przystuły.
wątek zamknięty
Alaska no idealnie mu ten fiolet pasuje. 😍 Ciekawe, jak na letniej sierści będzie. Popręg ten 😉
wątek zamknięty
Są już jakieś przecieki odnośnie Eskadrona i Anky?
wątek zamknięty
Są już jakieś przecieki odnośnie Eskadrona i Anky?


Anky wstawiłam na poprzedniej stronie.
wątek zamknięty
[quote author=anil22 link=topic=103293.msg2962760#msg2962760 date=1612635759]
Są już jakieś przecieki odnośnie Eskadrona i Anky?


Anky wstawiłam na poprzedniej stronie.
[/quote] dziekuje 😍
Grubas w Eskadron Racinggreen ( jedno z moich marzeń)


Dziewczyny szukam fajnego naczółka z dużymi kamieniami,może być mixed. Odcienie niebieskiego mile widziane. I rozmiar na śląską głowe i Micklem do tego 😵 Opadającego tak do 200zł. Gdzie w ogóle szukać? 
wątek zamknięty
Dziewczyny szukam fajne naczółka z dużymi kamieniami,może być mixed. Odcienie niebieskiego mile widziane. I rozmiar na śląską głowe i Micklem do tego 😵 Opadającego tak do 200zł. Gdzie w ogóle szukać? 


KaWal wstawił dwa piękne, niebieski i turkusowy. Zajrzyj w ich nowości, aż żałuję, że nie używam tych kolorów. 😀
wątek zamknięty
anil22 powinnam mieć w pace taki niebieski BR naczółek, jeśli interesują Cię używane, mogę sprawdzić długość.

Racing green fajnie pasuje, to jest chyba w ogóle odcień zieleni, który na każdej maści dobrze wygląda.

Dziewczyny, śliczne te Czapraki Equito. Dajcie znać, jak będą się sprawdzać w użyciu i po praniu.

xxagaxx Lila w tym ps wygląda obłędnie!
wątek zamknięty
Anai jasne że używane tez wchodzą w grę.
Ale z tego nowego Anky te dwie panterki juz były.  Ja na stronie widzialam jakąś zieloną. Także nie wiem czy to nowa kolekcja czy nie jakas stara. 🤔
wątek zamknięty
Jeju te Equito są piękne! 😍 Mi się marzy teal i black, ale w obecnych czasach to ja sobie mogę tylko patrzeć  👀
Za to zyskałam dereczkę, która marzyła mi się od kiedy wyszła  💘
Schockemohle derka faux fur w kolorze burgundy  😍 i ładnie pasuje do PS of Sweden Merlot  😀
wątek zamknięty
Wreszcie mogę się pochwalić jak trzeba, sesja była i nowa szmatka od Equestrian Stockholm. Moje serce krwawi za brak nauszników, których nie zdążyłam dorwać ale wciąż liczę, że się jeszcze pojawią  😍
wątek zamknięty
alcatraz, przepiękny kolor! I jak ładnie pasuje. Wow :-)
wątek zamknięty
Jeju te Equito są piękne! 😍 Mi się marzy teal i black, ale w obecnych czasach to ja sobie mogę tylko patrzeć  👀
Za to zyskałam dereczkę, która marzyła mi się od kiedy wyszła  💘
Schockemohle derka faux fur w kolorze burgundy  😍 i ładnie pasuje do PS of Sweden Merlot  😀



Czaiłam się bardzo na tą derkę, ale cena mnie odrzuciła 🙄
Wygląda cudownie!
wątek zamknięty
sasini a co to za kolor? Może będę mogła pomóc
wątek zamknięty
sasini a co to za kolor? Może będę mogła pomóc


Konkretnie te https://equestrianstockholm.com/shop/horse/horse-equipment/ear-nets/emerald-ear-net/
wątek zamknięty
[quote author=anil22 link=topic=103293.msg2963142#msg2963142 date=1612868268]
sasini a co to za kolor? Może będę mogła pomóc


Konkretnie te https://equestrianstockholm.com/shop/horse/horse-equipment/ear-nets/emerald-ear-net/
[/quote] póki co znalazlam tylko pony
wątek zamknięty
Noo wiem ale ja raczej potrzebuje fulla :/
wątek zamknięty
Miał ktoś kantar Kentucky ten „skórzany” i może się wypowiedzieć jak jakościowo on wypada?  :kwiatek:
wątek zamknięty
Zaszalałam i kupiłam glossy deepberry, bo przepiękny jest 😍 Fotki telefonowe nie oddają tego splendoru :P Trochę żałuję, że nie wzięłam fulla, ale wystraszyłam się tych opinii o różnych rozmiarach różnych modeli i ten cob taki na styk :P


wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.