Filmy czterokopytne na You Tube :) (wlasne i znalezione)

ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
28 listopada 2020 17:43
Chciałam wam zaprezentować filmik nagrywany przez minirobota Pivo w połączeniu z Iphonem - to jest takie malutkie obrotowe urządzenie na które się stawia telefon. Specjalna aplikacja pozwala Pivo sterować telefonem w czasie nagrywania podążając za koniem, przybliżając i oddalając. Urządzenie kosztuje 129$.

Z efektów jestem bardzo zadowolona - na pewno lepiej nagrywał niż człowiek.

Całe nagranie liczyło 45 minut a filmik poniżej to urywki


O właśnie, zastanawiałam się nad kupnem tego urządzenia, wyglada bardzo fajnie  😍  Czy ktoś już zamawiał to do Polski? Skad zamawiać, żeby obyło się bez problemów?
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
30 listopada 2020 00:52
Ja zamawiałam z getpivo.com i oni wysyłają na cały świat
OOO Ela dzięki za ten film i info!
Mocno rozważam właśnie ale potrzebuję nie do iphona tylko na androida.

Jest jeszcze pixo - było pierwsze na rynku.
Fajnie by było może połączyć tą dyskusję z wątkiem o interkomach do trenowania i w nazwie też zmienić.\\taki watek właśnie o takich technologiach łączny by się przydał.

Z pytań- czy przy tym trzeba jakieś znaczniki ustawiać na obszarze gdzie się jeździ/samemu coś zakładać do trakowania?
Czy potrzebny jest jakiś profi stelaż, czy można postawić gdziekolwiek?\
Bateria/ładowanie - na jak długo wystarcza? Czy ogólnie kilka jazd/ludzi pod rząd?

ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
01 grudnia 2020 12:58
Pivo współpracuje z innymi różnymi smartfonami gdzieś na help.getpivo.com  jest ich lista.

Pivo nie wymaga rozstawiania żadnych znaczników ani ich noszenia bo działa na innej zasadzie niż pixio .

Wystarczy normalny statyw, można też samo Pivo gdzieś postawić na czymś
ElaPe Jak to wygląda ze śledzeniem kiedy jest więcej koni na placu? nie gubi się?
W zeszłym tygodniu dostałam moje Pivo. Możesz kupić razem ze statywem i rozłożyć na placu na środku. Możesz też położyć w rogu placu na czymś wysokim. Baterii o dziwo nie ciągnie dużo. Najlepiej działa jak włączysz tryb samolotowy, ale musi pozwalać na bluetooth.
Jak jest więcej koni na placu to potrafi przenieść zainteresowanie na innego konia to prawda. Ale zazwyczaj szybko wraca do Ciebie.
Bardzo polecam grupę pivo Riders na Facebooku, można tam zadać pytania o konfigurację, zobaczyć filmiki innych użytkowników.

Ja jestem zachwycona jak za te cenę. A po drugie deweloperzy szybko reagują na problemy użytkowników i wypuszczają patche.
To był dla mnie plus, bo wiadomo jak jest z technologią a tutaj jest możliwość szybkich poprawek.
Wow, świetne jest to Pivo  😲

Dodałam się do tej grupy na fb i urządzonko daje radę nawet w temp. -15  👍

A jak radzi sobie z nagrywaniem dynamicznego galopu, zmian kierunków i np jazdy parkurowej?

Negocjacja parę razy prawie wyjechała z kadru, ale koniec końców nadganiał  😉
A czy ktoś używał pivo do treningu online? Podobno mają do tego platformęz ale ja jestem słaba w technologiach ale mnie to kusi.
Ja niestety nie dam rady tego wykorzystać bo mam w stajni bardzo słaby Internet  😕
Filmików na YT mam mnóstwo, ale tym się muszę podzielić z Re-Voltą, bo mimo jakości 720 jest zajefajny i ma idealnie dobrany kawałek  😁

Kilkanaście stopni na minusie, a mój koń chodził dziś jak MARZENIE, więc po jeździe poszliśmy się "pobawić" w głębokim, dziewiczym śniegu koło stawu! Uwielbiam go, uwielbiam na nim jeździć!!!! (co zresztą widać po moim zacieszu na filmie)  😁
Ten koń sprawia, że jestem szczęśliwa, bardzo, bardzo  😍 💘

ElaPe czy możesz przybliżyć mi jak używa się Pivo? Jak ustawia się go aby śledził akurat Ciebie, gdy jeździ się w kilka koni? Bardzo ciekawi mnie ten sprzęt.
Anai
Ja mam Osbota i ustawiasz wszystko na telefonie, potem robisz specjalny ruch ręką, żeby kamera Cię wyłapała i śledzi już tylko Ciebie.. Ale u nas się tą kamera nie sprawdza bo mam ujeżdżalnię połowę w cieniu,połowę w słońcu , każda ściana z innym tłem,więc tą kamera się gubi,a jej appka jest ujowa.
Ale to jest mega fajna rzecz ogólnie. Jestem ciekawa innych.
ms_konik   Две вечности сошлись в один короткий день...
13 lutego 2021 14:56
Roobina,
a wzięłaś tego czerwonego czy srebrnego?
Jaki jest koszt wysyłki?
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
13 lutego 2021 18:12
A czy ktoś używał pivo do treningu online? Podobno mają do tego platformęz ale ja jestem słaba w technologiach ale mnie to kusi.


ja jeszcze nie używałam. Póki co wymagane jest by osoba po drugiej stronie (trener) korzystała z komputera lub laptopa (nie ze smartfona). Na razie treningi robię z moją trenerką w Polsce przez facetime (mój telefon z szerokokątną nakładką na obiektywie jest na statywie)

ElaPe czy możesz przybliżyć mi jak używa się Pivo? Jak ustawia się go aby śledził akurat Ciebie, gdy jeździ się w kilka koni? Bardzo ciekawi mnie ten sprzęt.


Teoretycznie podprowadzasz konia przed telefon z włączonym Pivo by aplikacja go zapamiętała i rozpoznawała. W praktyce może być tak, że Pivo będzie kierowało uwagę na inne konie.
Dzięki. Czyli przy większym ruchu może się nie sprawdzić. Szczególnie jak mamy dwa podobne osobniki 😉 ale ciekawy sprzęt, jak przypadkiem kiedyś będę mieć nadmiar gotówki pewnie się skuszę 😉
Było ostatnio o tzw. influencerach w innych wątkach, dla odmiany nie influencer w moich oczach, ale Youtuber🙂

... niczego nie poleca - za to pokazuje siebie - i można się pośmiać🙂

Szwed, wkkwista (pewnie wielu go kojarzy z inst i tiktok''a)


Czy ktoś się orientuje gdzie można kupić filmy szkoleniowe Ingrid KLimke?
Misiu wehorse.com
jkobus Julian jest fenomenalny, co pisałam w komentarzu pod filmikiem 😀. Jak ogladałam filmik z karmienia to zatęskniłam za czasami, kiedy młode stały u Was. Na razie nie możemy Was odwiedzić ze względu na oko. Chyba, że jednak operacja, to będzie luźniej, chociaz bardziej stresująco.
Pozwolę sobie udostępnić filmik w wątku achał-tekińskim :kwiatek:.
Znacie jakieś filmy dokumentalne o koniach/ jeździectwie, trwające dłużej niż 30 min?
Znalazłam tylko jeden godny uwagi „jak lepiej jeździć konno” i szukam czegoś podobnego.
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
10 grudnia 2021 10:58
Jakby komuś pogoda za oknem się nie podobała, to zapraszam do słonecznego Waszlowani w Gruzji 😀
uszatkowa   Insta: kingaielif
28 grudnia 2021 17:31
Też mam film z rajdu konnego, Maroko 2 lata temu. W tym roku właśnie do Gruzji jedziemy z chłopakiem 🙂.
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
28 grudnia 2021 17:44
uszatkowa, Piękny film! 😍 Pełen relaks! My też 2 lata temu w Maroko byliśmy, tyle że na Saharze 😁 A Gruzję bardzo polecam! W jaki kierunek uderzacie? Tuszetia? Z "kim" jedziecie?
Na ten rok planujemy najechać Albanię, potem na jesieni też coś, jeszcze nie wiemy gdzie, a zimą następną Kirgistan 💖😎
uszatkowa   Insta: kingaielif
28 grudnia 2021 23:05
zembria, Dzięki! Tak właśnie było, fajnie, że udało się to uchwycić na nagraniach. Byliśmy z Maroc'a cheval, a Ty? Do Gruzji jedziemy pod koniec czerwca z Eat Life, rejon Dżawachetia
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
29 grudnia 2021 14:57
uszatkowa, My z Lisowczykami jeździmy, i w Maroko i w Gruzji byliśmy z ich ekipą, na Ukrainę też dotarliśmy z nimi, następne wyjazdy też w nimi mamy zaplanowane. Podpasował nam klimat tych wypraw. Mega mi się podoba poznawanie nowego kraju z takiej perspektywy 🙂
Słynne filmy Kyry Kyrklund gdzie uczy konia reakcji na lydke?
Niby sa w tym watku ale linki nieaktywne
YT tez nie wypluwa
Ktos cos? 💐💐💐
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
18 kwietnia 2022 20:25
Epikea, tez szukałam koedys i nie znalazłam 🙁 kurde, trzeba było na dysk zgrywać.
Dodaję mój film z kilku imprez hodowlanych 🙂 taki dający trochę do myślenia i do śmiechu.

Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się