Wszystko o co chcielibyście, ale wstydzicie się zapytać ;)

efeemeryda za to na Rakietowej masz to czego szukasz  😉
efeemeryda   no fate but what we make.
16 lutego 2021 13:12
Dziękuje espana  :kwiatek: polecasz ich ?
Osobiście nie korzystałam, ale znajomi jeżdżą na ten tor i polecają.
Facella   Dawna re-volto wróć!
16 lutego 2021 14:31
Facella dziękuje  :kwiatek:
Czy stricte Wrocław czy nie to nie ma znaczenia, ale z tego co widzę na ich stronie oferują tylko sportowe przejażdżki szybkimi samochodami, a nie szkolenia z jazdy w trudnych warunkach ...

Kurczę jak ja tam byłam to normalnie mieli szkolenia w ofercie, może coś się zmieniło od tamtej pory.
efeemeryda   no fate but what we make.
16 lutego 2021 15:54
Macbeth dokładnie coś takiego
Facella w tej chwili w ofercie mają właśnie tylko jazdę sportową

Co w ogóle sądzicie o takim prezencie ?
efeemeryda, też się zastanawiałam nad sprezentowaniem takiego szkolenia 😉 Wydaje mi się to dobrym pomysłem, tym bardziej, jak ktoś zawodowo jeździ.
madmaddie   Życie to jednak strata jest
16 lutego 2021 20:15
ja bym się bardzo cieszyła z takiego prezentu 😉
Dziewczyny, kupowałyście perfumy na Notino? Są oryginalne? Planuję kupić jedne perfumy z wyższej półki i zależy mi na oryginalności przy i tak sporej cenie (chociaż znacznie niższej, niż w drogeriach typu Douglas).
Zawsze kupuję tam perfumy (wcześniej nazywało się iperfumy). W moim odczuciu są oryginalne, chociaż słyszałam różne głosy, ze mnie żaden znawca. Niemniej, psikam się 2-3 razy rano i faktycznie się trzymają, do końca dnia w pracy je czuję tak naprawdę. Nawet jeśli w rzeczywistości to podróbki, to dużej różnicy mi to siłą rzeczy nie robi.  🤣
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
16 lutego 2021 20:55
infantil, kupuję. Stawiam, że oryginały tylko bez kosztów czynszu za lokale i wypłat takiej ilości pracowników

edit:

Sprawdzam jak: CZY PERFUMERIA NOTINO SPRZEDAJE PODRÓBKI - ROBIĘ ŚLEDZTWO?!
Sprawdzam jak: CZY PERFUMERIA NOTINO NAPRAWDĘ SPRZEDAJE PODRÓBKI - WYDAŁEM 3 TYS. ZŁ BY SPRAWDZIĆ!

a te różnice, o których mówi mogą wynikać po prostu z różnych partii 🙂
Dokladnie.
efeemeryda   no fate but what we make.
17 lutego 2021 07:58
Infantil są to oryginalne perfumy. Kupuje tylko tam od lat  😉 sephora w pl ma ogromne marże, a notino doczekało się sklepów stacjonarnych  😉
Dzięki dziewczyny!  :kwiatek: Powiem szczerze, że trochę mnie martwią komentarze o słabej trwałości perfum z Notino. Dużo jest recenzji i opinii, że perfumy, które np. kupione były w Douglasie, utrzymywały się 8 godzin, a te same z Notino zaledwie 2-3.
efeemeryda   no fate but what we make.
17 lutego 2021 13:47
Infantil to jakaś bzdura, ja mam niektóre podwójnie i nie widzę żadnej różnicy  😂
Ok, to mnie uspokaja!  🙂 Gdyby to były perfumy dla mnie, to pal licho, ale to na prezent. W każdym razie, chyba skuszę się na Notino, skoro wszystkie polecacie.
infantil są stronki w necie, gdzie po wspinaniu numeru partii można sprawdzić czy to oryginalne i czy faktycznie taki numer producent wydał.
infantil, Ja też tam kupuję i nie ma różnicy 😉 Jak dla mnie to po prostu snobistyczne "z drogiego sklepu lepsze" niż rzeczywista różnica w zapachu. Miałam i takie z Douglasa i z Notino i mają wszelkie znamiona oryginalności - tyle, ze bez kosmicznej marży 😉
Szybkie pytanie- wysyłka paczką plus poczta polską.
Jest tak rubryczka " zadeklarowana wartość" którą trzeba wypełniać, wysyłka rzeczy z tą wartością powyżej 100zl jest droższa.
Do tej pory wysyłałam przedmioty tak do 200zl i zawsze wpisywałam 100zl w tą rubryczkę.
Teraz wysyłam siodło, pobraniowo więc muszę wpisać ten 1000zl za pobraniem, czy jak tu będzie tysiąc a zadeklarowana wartość będzie 100zl to przejdzie  🤣 bo czym się to różni niby czy wpisze 99zl czy 999zl ? Jakoś inaczej traktują paczki?
Sonika, teoretycznie jeśli taka paczka zaginie to możesz się ubiegać o zwrot wartości wysyłanego przedmiotu w kwocie zadeklarowanej podczas nadania. Jeśli więc zgubią Ci siodło to oddadzą Ci wówczas max 100zł.
Polecam wpisać faktyczną wartość, mi dwa razy zgubili paczki 🙄
Dzięki  :kwiatek:
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
22 lutego 2021 08:41
Sonika nie wiem jakie są stawki poczty, ale ostatnio wysyłałam inpostem narty, i za ubezpieczenie na wartość 2000 zł zapłaciłam raptem 3 zł więcej za paczkę (45 vs 48 zł) więc chyba nie ma co oszczędzać na tym, bo szkoda byłoby stracić wartościową rzecz, a mi już nie raz zdarzyło się uszkodzenie paczek w transporcie (zgubienie na szczęście nie)  🙂
To znowu ja  🙂 Tym razem potrzebuję porady w kwestii świec zapachowych do domu.
Potrzebuję trzech świec, takich dużych w słoikach, do trzech pomieszczeń: łazienka, salon z aneksem i sypialnia. Zależy mi na tym, by świece pachniały ładnie i intensywnie, ładnie się spalały i były trwałe, porządne.
Pierwsza myśl to oczywiście Yankee, ale nie znam się konkretnie na zapachach, więc może możecie polecić swoje ulubione?  🙂
Albo może polecacie jakieś inne świece? Yankee są drogie, bo bardzo znane, ale może można dorwać coś równie dobrego, a tańszego?
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
24 lutego 2021 16:25
infantil, z zapachów Yankee dla mnie najfajniejszy jest angel's wings Nuty górne: cukier trzcinowy, glazurowany karmel
Nuty środkowe: konwalia zwyczajna, pianki Marshmallow, płatki słodkiego jaśminu
Nuty dolne: laska wanilii, białe piżmo, kremowy bursztyn, wanilia


Lubię też:
PINK SANDS
Nuty górne: nuty cytrusowe, melon, jagody
Nuty środkowe: osmantus
Nuty dolne: wanilia, piżmo, nuty drzewne


RAINBOW COOKIE
Nuty górne: słodka pomarańcza, kremowa brzoskwinia
Nuty środkowe: marakuja, śmietanka
Nuty dolne: schłodzona wanilia, kokos


Jak chcę, żeby wydawało się "czyściej" w mieszakniu to na moment włączam fluffy towels, bo to taki proszek do prania
Nuty górne: bergamotka, cytryna, woda kolońska, jabłko
Nuty środkowe: lawenda, pelargonia, goździk, konwalia, kwiat pomarańczowy, liście fiołka, brzoskwinia
Nuty dolne: piżmo, drzewo sandałowe, irys
infantil, - Woodwick (na prawdę strzelają jak drewno w kominku :kocham🙂, uwielbiam zapach Linen. Są na prawdę piękne, a strzelający knot robi robotę 🙂 Z Yankee lubię Garden Sweet Pea (letni, delikatny) i Cranberry Ice (bardziej jesienno-zimowy, ale nie ciężki).
W mniejszych słojach, ale ręcznej, polskiej produkcji i na prawdę dobrej jakości polecam Soy Witch. Mam mandarynkę z cynamonem, opium i lawendę, okropnie kusi mnie mech i rozmaryn oraz pało santo. Tylko obecne od świat upierdliwie nie chcą się zużyć 😉 Żona mojego taty kupiła do siebie do firmy i przepadła, klienci też często pytają, co tam ładnie pachnie 😀
infantil, w Aninie w sklepie Flora Point masz sporo różnych świec, nie wiem czy akurat Yankee ale na pewno podobna firma - możliwe, że Woodwick, możesz pojechać i wąchać 😉
dea   primum non nocere
02 marca 2021 20:34
Co się dzieje z Maciejem Orłosiem? W ramach tworzenia dystansu do naszej szarej rzeczywistości, śledziłam jego program na YouTube (w telegraficznym skrócie). Wrzucał nowe odcinki w czwartki i niedziele. W zeszły czwartek nie było. W niedzielę nie było. Żadnej informacji... Może gdzieś coś jest, tylko nie namierzyłam?
dea widzę, że na facebooku napisał jedynie post 28 lutego o treści "Dziś czwartek i powinniśmy opublikować kolejny odcinek programu „W Telegraficznym Skrócie”, ale... czasem potrzebna jest chwila na podreperowanie sił." A z jego komentarzy na instagramie wynika, że trochę się rozchorował i wróci jak tylko dojdzie do siebie 🙂
dea   primum non nocere
03 marca 2021 19:03
Dzięki! Ja nie fejsowa, więc nie widziałam.
Czy ktoś może doradzić gdzie warto ubezpieczyć mieszkanie? (w jakiej firmie)  :kwiatek:
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się