Weterynarze- opinie o wetach, do kogo w potrzebie

domiwa   W poszukiwaniu prawdy, mojej prawdy...
17 lutego 2021 09:52
W Olsztynie też jest rezonans.
O taki na nogi chodziło. Dziękuję  :kwiatek:
espana, są 4. Wrocław (P.Golonka), Buk (Przewoźny), Olsztyn i niedawno pojawił się pod Warszawą, ale nie pamiętam u kogo.
Pati2012   Koński insta: https://www.instagram.com/mygreybay/
17 lutego 2021 10:42
Stajnia archipp? Czy coś  :p
[quote author=Zakreconakoniara link=topic=199.msg2956696#msg2956696 date=1608209875]
Cześć wszystkim, muszę wykonać u konia zabieg (choroba DDSP) polecono mi dr.Trela z szpital.vet w Nasielsku. Macie jakieś opinie? Może ktoś też wykonywał taki zabieg u doktora?
Będę wdzięczna za wszelkie informacje  :kwiatek:


My będziemy się w dokładnie w tym zestawieniu operować z początkiem roku na rorera. Moja wet podpisała się dwiema rękami i nogami pod nimi, czytałam same dobre opinie, a i doktor w rozmowie telefonicznej sprawił wrażenie bardzo kompetentnego. I choć nie cieszę się bardzo, bo do Nasielska mam 350 km w jedna stronę...moja wet powiedziała, że mogę tam zostawić konia z czystym sumieniem 🙂
[/quote]


Ja wracam. Jesteśmy już drugi tydzień po powrocie z kliniki. Wszystko poszło gładko, rana goi się wzorowo, a w zasadzie to już jej nie ma  😲 o skuteczności wypowiem się dopiero za jakiś czas, ale z samego przebiegu i pobytu w klinice jestem zadowolona. 🙂
Hej, szukam opinii o dwóch weterynarzach : dr Piotr Kowalski i dr Łukasz Gontkiewicz. Dajcie znać jak miał ktoś do czynienia i jakie macie opinie 😀
Z góry bardzo dziękuję!
Robaczek M.   i jej gniade szczęście:)
16 marca 2021 10:37
Jestem po wizycie dr Golonki, kucyk ma jechać na zabieg (splitting? Jeśli dobrze zrozumiałam  😡 ). Czy mogę spokojnie ją tam wysłać czy polecacie raczej inne kliniki? Jesteśmy z Krakowa więc do dr Golonki mamy w miare blisko...
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
16 marca 2021 10:41
Golonka i Przewoźny to dwaj weterynarze cieszący się chyba najlepszą renomą w kraju jeśli chodzi o zabiegi ortopedyczne.
Robaczek M.   i jej gniade szczęście:)
16 marca 2021 11:13
Dziękuje  🙂 jestem przerażona, bo kucyk ma tam zostać na 3-4 tygodnie, więc ważna jest dla mnie też opinia dotycząca warunków i opieki 🙂 (a może mamy tu kogoś z koniem po takim zabiegu? Jeśli tak to bardzo prosze o wiadomość, mam kilka pytań)
Robaczek M., zdecydowanie możesz wysłać. Od lat powierzam doktorowi Golonce swoje konie (będąc z Trójmiasta). Sporo moich znajomych również. Mam pełne zaufanie i nie planuję zmiany w tym zakresie, co chyba jest najdosadniejszą oceną dotychczasowej współpracy.
Robaczek M.   i jej gniade szczęście:)
16 marca 2021 12:21
Dziękuje Klami  :kwiatek:
Robaczek M., moje dwa konie miały splitting robiony u doktora Golonki, ale w sumie przy zupełnie innych rzeczach, o samym zabiegu wiem tyle że był 😉 Bo ja też doktorowi ufam na tyle, że raczej nie wnikam. Zwykle moje konie tam stał 4-8 tyg, dostawałam rozpiske z rehabilitacją na przyszłość i to w sumie tyle co mnie interesowało 😉
Jaki Wet zrobi mi pilnie tuva w woj. Opolskim? Polecicie kogoś, na kogo nie czeka się tygodniami?
Karmelita, Michał Glinka?
rox   ogony trzy
17 marca 2021 22:50
Globalwet
Jestem po wizycie dr Golonki, kucyk ma jechać na zabieg (splitting? Jeśli dobrze zrozumiałam  😡 ). Czy mogę spokojnie ją tam wysłać czy polecacie raczej inne kliniki? Jesteśmy z Krakowa więc do dr Golonki mamy w miare blisko...

Jedź spokojnie. Klinika jak najbardziej godna polecenia. Leczenie weterynaryjne to jedna sprawa, ale opieka i warunki stajenne są naprawdę na dobrym poziomie. Zawsze czysto i naprawdę dobra ekipa przejmująca się pacjentami. Przynajmniej takie odniosłam wrażenie po x wizytach. Serio, nie masz się czego obawiać. :kwiatek:
Dziękuje, dopiero przeczytałam wiadomości, ale jutro spróbuje, może się uda!
Kogo polecacie do ortopedycznej diagnozy stawu skokowego (rtg, usg) w okolicach Warszawy? Nie korzystałam wcześniej z ortopedy w tym rejonie, dostałam namiar na doktor Kalisiak, ale nie mogę się dodzwonić od kilku dni, więc szukam innych opcji.  :kwiatek:
Dancerzasta   dorwać rudego!
24 marca 2021 20:29
Fokusowa, zdecydowanie doktor Hecold
Hej, szukam opinii o dwóch weterynarzach : dr Piotr Kowalski i dr Łukasz Gontkiewicz. Dajcie znać jak miał ktoś do czynienia i jakie macie opinie 😀
Z góry bardzo dziękuję!


Piotrka mogę gorąco polecić, młody lekarz ale bardzo rozsądny i skrupulatny, jak czegoś nie jest pewien to powie i odeśle do konkretnych specjalistów. jak na razie jednak wszystkie diagnozy zawsze trafione  😉
Ja też polecam Piotrka, właśnie był wczoraj u nas  🙂

Potrafił trafnie zdiagnozować konie, z którymi inni weterynarze mieli problem.
Kraków i okolice - do kogo dzwonić w razie kolki? (Poza tym, że do wszystkich, żeby ktoś przyjechał jak najszybciej ; ) Chodzi mi o specjalistę od tematu. Bo uświadomiłam sobie, że znane mi i zaufane internistki są spoza Małopolski i w razie nagłego przypadku nie przyjadą...
Robaczek M.   i jej gniade szczęście:)
27 marca 2021 21:03
Z Krakowa to z całego serca polecam doktora Pędziwiatra. Mają w klinice dyżury całodobowe i zawsze ktoś odbierze i przyjedzie. Nie zawiodłam się ani, a dzwoniłam o różnych dziwnych porach 🙂
Bardzo pomocna okazała się też doktor Anita Krzysztofiak, przyjechała ratować mojego konia prosto z łóżka z gorączką
ao w nagłych sprawach polecam Agnieszkę Jakubowską - zawsze odbiera, jak trzeba, to i w nd przyjedzie
U mnie w pierwszej kolejności do kolek jest wzywana p. Anita Krysztofiak
Dziewczyny, dzięki! :kwiatek:
Agnieszka Jakubowska faktycznie zazwyczaj odbiera, ale też zazwyczaj nie może do mnie przyjechać 😉 , a ja w razie pierwszych objawów kolki potrzebuję diagnozy, a nie podać samemu leki i czekać, co będzie (tyle mogę zrobić i bez dzwonienia do weta, ale różnie się to może skończyć..).
Z p. Anitą Krzysztofiak nie miałam jeszcze nigdy kontaktu - czy mogę Was jeszcze prosić o info, czy oba nr tel podane w przypiętym wątku o wetach są aktualne? Chciałabym mieć zapisany sprawdzony nr w telefonie na "czarną godzinę", żeby wtedy nie szukać w nerwach.
Anita Krysztofiak tel. 602 398 639
Dancerzasta dziękuję! Ostatecznie udało mi się skontaktować z doktor Kalisiak i jesteśmy już po wizycie.  :kwiatek:
ElMadziarra   Mam zaświadczenie!
11 kwietnia 2021 14:50
Potrzebuję sprawdzonego weta ortopedę z rentgenem/usg, który nie ma problemu z dojazdem do Katowic. Na cito. Wypadłam trochę z obiegu i nie mam pojęcia do kogo uderzać.
Ogarek, rok minął, a ja nadal bez dobrego weta od rozrodu i źrebaka ;p
Masz może namiary na P. Witkowskiego?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się