Końska Rewia Mody XV (2021)

Moon   #kulistyzajebisty
11 lutego 2021 21:11
budyń, jak dla mnie o dziurkę wyżej jeszcze mógłby być 😉 nienawidzę i hejtuję za luźne kantary co nad samymi chrapami dundają ;p

Super kolorek dla karuska!  😍
wątek zamknięty
budyn jedno wielkie wow 😍 ja nie kupilam bo myślałam,  że  szału na karym nie będzie  😵
wątek zamknięty
budyń bardzo ładnie! Fiolet faktycznie jest kolorem idealnym dla karych  😍

Długo się czaiłam i oczywiście nie wytrzymałam jako wielki fan kraciastych derek. Horseware Rhino  💘 fajny gruby materiał, nie elektryzuje się, dobrze leży.




wątek zamknięty
Moon   #kulistyzajebisty
12 lutego 2021 09:38
dairoxroxi, nooo faktycznie super leży! O.O
Jakby była z granatową kratką to brałabym! :P
wątek zamknięty
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
12 lutego 2021 09:55
darioxrixi Ten kołnierzyk można odwinąć i założyć na szyję?
wątek zamknięty
Moon w pierwszym heritage była kraciasta na granacie, czasem pojawiają się w ogłoszeniach  🙂
Zembria niestety nie, ten kołnierzyk jest w ogóle podszyty taką jakby poduszką żeby derka nie wpijała się na kłębie chyba
wątek zamknięty
dairoxroxi a gdzie kupowałaś? podlinkujesz?
wątek zamknięty
W Koniku, ja im pisałam że potrzebny jest mi dany rozmiar z tego modelu i chyba przy okazji ściągnęli. Innych rozmiarów już nie ma, ale może ściągną znowu. Derka nazywa się Horseware Rhino Fleece
wątek zamknięty
Ja również ostatnio upolowałam derkę Horseware. I fakt ciężko jest z rozmiarówką w konkretnych kolorach, mi się akurat udało ale tez już brałam pod uwagę specjalne zamówienie.
No i generalnie pozytywne zaskoczenie, bo materiał jest jakiś kosmiczny, fajnie grzeje no i oczywiście pasuje do mojej poprzedniej derki co jest super istotne >D
wątek zamknięty
I upolowałam derkę XXL 🙂

wątek zamknięty
I upolowałam derkę XXL 🙂
...i oprócz derki jeszcze kantar i uwiąz xD

Ja na derkę nie zachorowałam, bo jakoś mocno mi potrzebna nie była do szczęścia, ale ten kolor jest świetny 😉
wątek zamknięty
Pati2012   Koński insta: https://www.instagram.com/mygreybay/
18 lutego 2021 13:00
anai kolor jest przepiękny tylko mnie bolą te "cygańsko złote" okucia :p
wątek zamknięty
anai kolor jest przepiękny tylko mnie bolą te "cygańsko złote" okucia :p


Różowe złoto? Ja odwrotnie, uwielbiam ten odcień złota 😉
wątek zamknięty
Moon   #kulistyzajebisty
18 lutego 2021 13:47
anai, ojjj ale będzie szał!  😜

Ja uwielbiam połączone różowego złota i... (tak, wiem, zaskoczenie  🤣 ) - granatu  😁
wątek zamknięty
anai, chyba mi umknęło, jaki kolor?

Ja mam jeszcze Lilownika w Rosewood:


wątek zamknięty
xxagaxx deepberry.  Strasznie chciałam derkę deepberry lub rosewood, ale u nas mało który sklep zamawia rozm XXL.
Pasuje jej ten rosewood 🙂
wątek zamknięty
Jako fanka PS of Sweden... Królewna w PS derce kolor Sage  😍

wątek zamknięty
Kunia boksa!!  😍 Jak ja skrycie marze o takiej dereczce
wątek zamknięty
Deepberry z ostatniego heritage na karym  😍
wątek zamknięty
Kiedy pojawia się zwykle wiosenna kolekcja eskadrona?
wątek zamknięty
Jako fanka PS of Sweden... Królewna w PS derce kolor Sage  😍




Te derki są cudowne 🙂 Bo widzę też i Wine w profilowym 😉
wątek zamknięty
smerfi a derki PS są też w rozmiarze 165? Śliczne są, zachwyca mnie ten kołnierz.

azazu93 deepberry jest obłędny 🙂
wątek zamknięty
smerfi a derki PS są też w rozmiarze 165? Śliczne są, zachwyca mnie ten kołnierz.



Tak są. Czekam na nowe kolory 🙂
wątek zamknięty
[quote author=Kunia link=topic=103293.msg2964656#msg2964656 date=1613719868]
Jako fanka PS of Sweden... Królewna w PS derce kolor Sage  😍




Te derki są cudowne 🙂 Bo widzę też i Wine w profilowym 😉
[/quote]

Tak  😀 Sage mam cały komplet DL derka czaprak owijki, mam derkę wine i kurtkę do kompletu muszę poszukać czapraka skokowego 😀 Dzisiaj odebrałam beżową kurteczkę i chyba prosecco skokowe będzie do niej pasować  😀 PS of Sweden jest cudo ! a ogłowia PS są TOP!
wątek zamknięty
anai, - gratulacje za polowanie 😀 Ja zgapiłam derkę deepberry i jestem na siebie wściekła jak nie wiem, ten kolor jest obłędny...
xxagaxx, - do pyska jej 🙂 Co to w ogóle za nowe dziecko? 👀
Kunia, - cudowna dera! Jestem zakochana w tych futrzatych kołnierzach 💘
azazu93, - ten kolor wygląda mega na karych 😀
wątek zamknięty
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
20 lutego 2021 06:11
Kunia Ale obłędna 😍 🤦
wątek zamknięty
Jak ten Deepberry wypada rozmiarowo? Idealne są dla nas derki 145, ale mam możliwość kupienia 135. Jedną z Platinum Blackberry mamy mniejszą i jako tako leży, ale patrząc na zdjęcia nowego Heritage mam wrażenie, że już nie jest tak wielgachne jak poprzednie kolekcje, mam rację?

keirashara i ja podobnie wmawiałam sobie, że ten odcień fioletu na pewno karemu pasować nie będzie ... I klops 🙁
wątek zamknięty
Kunia, nie moje kolory, ale derka i ta fota, no obłęd   😍 😍
keirashara dziecko to dobrze powiedziane. Musiałam powoli szukać zastępstwa za pana Siwego, bo chłop zasługuje na emeryturę. Rynek zwariował, wybór mały a jak jeszcze dodasz do tego wzrost, płeć i zdrowie to ultra wąski. To sobie kupiłam surówke  😂 Czas pokaże, na razie bawimy się i ogarniamy długie odnóża. Ale niezmiennie marzę żeby wygrac w totka i szukać konia z takim samym doświadczeniem jak miał Siws  😉 😉 😉
wątek zamknięty
Zgapiłam się na ten czarno-złoty Heritage Eskadrona a to totalnie moje kolory, niestety zostały tylko jakieś niedobitki. Chciałam derkę softshella i kantar ale taki zwykły, bez futra. Może ktoś widział w jakimś sklepie?
wątek zamknięty
feno, https://www.pegazshop.pl/ a sprawdź tu. Jak nie ma w pegazie, to marnie to widzę :P
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.