Końska Rewia Mody XV (2021)

Jeszcze może w troku też coś będzie.
wątek zamknięty
Dzieki dziewczyny, niestety patrzylam juz tam i nie ma tego co se wymyslilam.
God, why  😕  🤣 🤔wirek:
wątek zamknięty
Napisz konkretnie nazwy, co poszukujesz, to może będzie łatwiej namierzyć 😉
jest jeszcze np. cavalloshop w którym też czasem się zdarzają ostatki, albo w pasi koniku, albo w koniku, albo w gnl
wątek zamknięty
feno, - zobacz horsequal na fb/allegro, mnie uratowali dwukrotnie 😀
wątek zamknięty
Feno, w dobrym koniu jest trochę  [url=https://dobry-kon.pl/catalogsearch/result/?q=Heritage+black&cat=]black heritage[/url]
wątek zamknięty
Czy może ktoś z Was tutaj się orientuje z jakich kolekcji pochodzi derka i czaprak ?  :kwiatek:
Edit. zapomniałam o zdjęciu  😁
wątek zamknięty
Dzięki! Niestety jak już coś jest to nie ma rozmiarów na moje łosie... chciałam kantar Glossy Doublepin i jest tylko pony a derki nie ma wcale.  🙁 No cóż. W ogóle mega szczęście macie że tyle polskich sklepów ściąga nowe kolekcje, u nas w ES jak już jest w jakimś sklepie Eskadron to tylko jakieś niedobitki ze starych oklepanych kolekcji sprzed 100 lat.
wątek zamknięty
azazu93 czaprak to cs bicolor walnut-black
wątek zamknięty
borkowa. dziekuję  :kwiatek:
wątek zamknięty
Feno, w dobrym koniu jest trochę  [url=https://dobry-kon.pl/catalogsearch/result/?q=Heritage+black&cat=]black heritage[/url]


anai dziękuję - dzięki Tobie upolowałam Deepberry Glossy Brand  😍 a już zaczęłam poszukiwania na niemieckim ebayu 🙂
wątek zamknięty
Renobiusz super! To piękny czaprak, też go mam 🙂 ja właśnie w dobrym koniu znalazłam derkę 😉
wątek zamknięty
Renobiusz super! To piękny czaprak, też go mam 🙂 ja właśnie w dobrym koniu znalazłam derkę 😉


Na pocieszenie zamówiłam już sobie cottona i teraz zastanawiam się co z nim zrobić, teoretycznie mogę jeszcze odesłać 🙂

A derek już niestety nie ma, a z tą 135 boję się zaryzykować, że zadek nam będzie za mocno wystawał 🙁 Obawiam się, że z drugiej ręki też jej nie dostanę ...
wątek zamknięty
Mam nadzieję, że najnowsza kolekcja Eskadrona to będzie petarda, bo z Heritage żaden kolor mi nie pasował 😀
Styl kolekcji itd. jak najbardziej na tak, ale kolory totalnie nie nasze 🙁
wątek zamknięty
Kunia Jaka ta derka z Psos cudowna!  😵 Ja to chyba mam za dużą już słabość do tej marki, chociaż do tej pory odżałować nie mogę zakupu Monogramu w fiolecie... ani Violet , ani Grape  😕

A Tak w temacie Heritage...  to podrzucę foteczke. Dla mnie szał ciał w kropki  💘  A derka z kołnierzem to na prawdę coś cudownego, aż szkoda że na inne kolory się nie załapałam już! Ale chyba o te derki ludzie się bili, tak szybko zniły że aż szkoda słów!

[s]Już zmniejszam fotke bo widzę że i tak duża się dodała  😵[/s] Udało się 🙂
wątek zamknięty
Kunia Jaka ta derka z Psos cudowna!  😵 Ja to chyba mam za dużą już słabość do tej marki, chociaż do tej pory odżałować nie mogę zakupu Monogramu w fiolecie... ani Violet , ani Grape  😕

A Tak w temacie Heritage...  to podrzucę foteczke. Dla mnie szał ciał w kropki  💘  A derka z kołnierzem to na prawdę coś cudownego, aż szkoda że na inne kolory się nie załapałam już! Ale chyba o te derki ludzie się bili, tak szybko zniły że aż szkoda słów!

[s]Już zmniejszam fotke bo widzę że i tak duża się dodała  😵[/s] Udało się 🙂


O rany, zazdroszczę tej dery ... Jaki masz rozmiar?
wątek zamknięty
Renobiusz Mamy L - 145cm, chociaż z nią długa historia na zdjęciu chyba jest XL - bo taka kupiłam niechcący i łudziłam się że nie będzie za duża...
No i niestety była olbrzymia wiec nawet nie przymierzałam, ale że moja znajoma dostała za mała dla swojego konia na święta od rodzinki (właśnie L) także się wymieniłyśmy   👀
a już ich nigdzie w sklepach znaleźć nie mogłam aby szukać mniejszej. Także dwie pieczenie na jednym ogniu  🥂
wątek zamknięty
Renobiusz Mamy L - 145cm, chociaż z nią długa historia na zdjęciu chyba jest XL - bo taka kupiłam niechcący i łudziłam się że nie będzie za duża...
No i niestety była olbrzymia wiec nawet nie przymierzałam, ale że moja znajoma dostała za mała dla swojego konia na święta od rodzinki (właśnie L) także się wymieniłyśmy   👀
a już ich nigdzie w sklepach znaleźć nie mogłam aby szukać mniejszej. Także dwie pieczenie na jednym ogniu  🥂


Hmmm i jak oceniasz wymiary tej L-ki? Mam wrażenie, że co kolekcja to nieco inna rozmiarówka 😉 Czasem XL fajnie leży, więc w sumie mam mieszany "arsenał". M-kę mam tylko jedną - jersey z Platinum Blackberry ...
wątek zamknięty
Vendettka, - jakby Ci lub koleżance się kiedyś znudził, to wiesz... 😁 Akurat te dwa rozmiary mi pasują na stwora.
wątek zamknięty
Wow, usługa ekspres - niecałe 24h i małe dzieło sztuki mam już w łapkach 🙂 czy ktoś ma patent na dodawanie zdjęć z telefonu? Forum nie obsługuje formatu jpeg 🙁
wątek zamknięty
Renobiusz, - zmień sposób zapisu na telefonie, ja normalnie dodaje 😉
wątek zamknięty
Renobiusz, - zmień sposób zapisu na telefonie, ja normalnie dodaje 😉


chyba nic z tego, ściągnęłam nawet dodatkową aplikację ...

Udało się dopiero z kompa :/
wątek zamknięty
Jak dobrze, że ja nie znoszę fioletu... 💃

wątek zamknięty
Jak dobrze, że ja nie znoszę fioletu... 💃




U mnie ta sama sytuacja, pięknie ale fiolet nie dla mnie  🤣
wątek zamknięty
Widział ktoś może jeszcze gdzieś owijki PS of Sweden w kolorze wine?  :kwiatek:
Albo ma pomysł jakie inne mogą pasować?
Pasi-konik ma na stronie, ale w hurtowni brak i wiadomo tylko, że będą. Tylko niestety nikt nie jest w stanie określić kiedy.
wątek zamknięty
Widział ktoś może jeszcze gdzieś owijki PS of Sweden w kolorze wine?  :kwiatek:
Albo ma pomysł jakie inne mogą pasować?
Pasi-konik ma na stronie, ale w hurtowni brak i wiadomo tylko, że będą. Tylko niestety nikt nie jest w stanie określić kiedy.


Dwa dni temu sprzedałam ostatnie  🙄 I na to, że będą to nie liczyłabym za bardzo. Ten kolor nie będzie już produkowany przez PS.
wątek zamknięty
Dwa dni temu sprzedałam ostatnie  🙄 I na to, że będą to nie liczyłabym za bardzo. Ten kolor nie będzie już produkowany przez PS.


Trochę się tego obawiałam po rozmowie ze sklepem i jednej wielkiej niewiadomej... A masz może pomysł na "zamiennik" z innej firmy?
wątek zamknięty
W poniedziałek wychodzi nowy Eskadron a do dzisiaj żadnego przecieku.  Jestem zawiedziona  😁
Nasz komplecik Eskadron/Pikeur Plum .

oszczędzę Wam mojej miny  😁 😂
wątek zamknięty
anil22, - fiolety na karych zawsze sztos! I kurtka śliczna 💘

Jak to w poniedziałek, skąd wiesz? 😀
wątek zamknięty
Anil pięknie 😍 twój zwierz mi mojego karego przypomina. Eskadron przypadkiem w połowie marca nie ma wyjść? Kolorki będą wiosenne 😀iabeł:

Ja jestem zakochana w nowym Ps of Sweden, a szczególności w coffee  😍 póki co chyba tylko w jednym sklepie jest wersja monogram bez falban, ale i tak nie ma dostępnego rozmiaru cob  🙄
wątek zamknięty
dairoxroxi, - no weeeeź powiedz coś więcej! 😀

Jest nowe schocke - fiolet i granat. Od kilku kolekcji pięknie trafiają w moje ulubione połączenia kolorów... i totalnie nie trafiają wzorami. Tak blisko, tak daleko 😁
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.