Końska Rewia Mody XV (2021)

anil22, - fiolety na karych zawsze sztos! I kurtka śliczna 💘

Jak to w poniedziałek, skąd wiesz? 😀
dziekuje, na Insta wszystkich niemieckich sklepów jest wzmianka, ze kolekcja od 1 dostępna. I widzialam też odpowiedź profilu Eskadrona na pytanie jednej dziewczyny. 
Teraz PsofS i Schocke dla mnie to samo w sumie co mial ostatnio Eskadron wiec nic odkrywczego dla mnie. Ja czekam na jakiś przelom 😁
dairoxroxi dziękuję. Tak jak twoj tylko wersja xxl 😁
https://www.instagram.com/p/CLxDFjXrUHA/?igshid=2avebldafokx
wątek zamknięty
Ja jestem zakochana w nowym Ps of Sweden, a szczególności w coffee  😍 póki co chyba tylko w jednym sklepie jest wersja monogram bez falban, ale i tak nie ma dostępnego rozmiaru cob  🙄


Witam w klubie  😁

Powiem Wam, że na walentynki dostałam swojego pierwszego w życiu Eskadrona. Jakość bardzo fajna, ale... to nie to. Chyba nie kupię kolejnych. Nie podoba mi się jak wersja skokowa jest wykrojona. Te przednie poły są tak do przodu, że regularnie mi się tam klinuje końcówka wodzy...Jakieś rady na to?  🤔

Ten PS to jest ferrari wśród czapraków  👀 Za każdym razem jak go zakładam to mam rewelacyjną jazdę, serio  😁
wątek zamknięty
Już pisałam do jednego sklepu żeby ściągnęli mi monogram coffee i tak się dziewczynom ze stajni podoba, że od razu hurtowo trzy sztuki wlecą 🤣 jeszcze czekam na odpowiedź sklepu, ale mam nadzieje ze jeszcze uda się domowic
wątek zamknięty
Już pisałam do jednego sklepu żeby ściągnęli mi monogram coffee i tak się dziewczynom ze stajni podoba, że od razu hurtowo trzy sztuki wlecą 🤣 jeszcze czekam na odpowiedź sklepu, ale mam nadzieje ze jeszcze uda się domowic


Szanse, że będzie można je domówić z PS są małe. Ale wiem gdzie jeszcze są  🙂
wątek zamknięty
Ujeżdżeniowy coby bez falban? Poproszę o namiar  😍 najwyżej będę zamawiać bezpośrednio z PS bo u nich jeszcze są na stronie
wątek zamknięty
Ehh - coba nie mam.. Różnice nie są duże między nimi a full no ale trochę są. Zobaczę co uda się wymyślić w poniedziałek. 
wątek zamknięty
Ujeżdżeniowy coby bez falban? Poproszę o namiar  😍 najwyżej będę zamawiać bezpośrednio z PS bo u nich jeszcze są na stronie
https://kavalio.de/pferd/sattelzubehoer/schabracken/dressur/6875/dressurschabracke-monogram-coffee?number=RF16706.1
https://www.lepona.de/en/ps-of-sweden-dressurschabracke-monogram-in-coffee.html
wątek zamknięty
Właśnie mamy w stajni fulla i coba, ale fulle na naszych kucykach zakrywają pół konia, jeszcze na to siodełko 16 i krótka tybineczka i jak w pół derce  😜 to czekam do poniedziałku czy może uda się wyczarować  :kwiatek:
Anil dzięki za linki :kwiatek: chociaż w razie czego z PS strony wychodzi mi podobna cena, ale wysyłka będzie za free jak się w PL nie uda znaleźć
wątek zamknięty
Widzialam nowego Eskadrona  🤣 odcienie zielonego, różowego,  granatu i taup.
wątek zamknięty
A kiedy wejdzie na półki?
wątek zamknięty
W Niemczech w poniedziałek.
wątek zamknięty
emptyline   Big Milk Straciatella
27 lutego 2021 21:38
Czy ja jestem jakaś nieprzytomna, czy zimą była tylko kolekcja Heritage z Eskadrona?
wątek zamknięty

Ten PS to jest ferrari wśród czapraków  👀 Za każdym razem jak go zakładam to mam rewelacyjną jazdę, serio  😁


Przekonałaś mnie🙂
wątek zamknięty
emptyline, - tak, przez pandemię nie było CS ani Young Star :/
wątek zamknięty
emptyline   Big Milk Straciatella
27 lutego 2021 22:15
keirashara, ale kiszka...
wątek zamknięty
Widzialam nowego Eskadrona  🤣 odcienie zielonego, różowego,  granatu i taup.


Pytanie podstawowe: jest piękny? 😀
wątek zamknięty
Jak dla mnie nie. Podobna do tej z 2019. Kolory sa przygaszone, oczekiwałam żywych wiosennych.  Ale to kwestia tego co kto szuka.
Aha i ceny jak za Heritage 😵



I oczywiście granatowy bo dawno nie bylo 😁
wątek zamknięty
Uuu ale lipa, nie podoba mi się, a chciałam się obkupić na wiosnę  🙁
wątek zamknięty
Ja też.  Czekałam tylko na Eksadrona z myślą,  że będzie wesoło kolorowo. Chyba kupie coś z Anky.  Lub ze starych Eskadronowych kolekcji po normalnej cenie.
wątek zamknięty
A ja sobie machnę chyba zielony komplecik, do mojego seapine green, wydają się podobne.

Podoba mi się też taupe, ale mam z Heritage więc ma sensu.
Też liczyłam na wesołe kolorki, ogólnie bardzo rozczarowująca kolekcja...
wątek zamknięty
O jeżu, jakie paskudy 😵 Kolekcja z 2019 to imo jedna z najgorszych, a ta chyba jeszcze bardziej okropna. Portfel ocalony 😁
wątek zamknięty
emptyline   Big Milk Straciatella
28 lutego 2021 13:43
Ojoj, też nie za bardzo moje klimaty, a chciałam jakiś kantarek fajny. No ale jeszcze poczekam na całość, ale chyba kupię coś ze starych kolekcji. Można już gdzieś więcej zobaczyć?
wątek zamknięty
Jutro będzie cala kolekcja. Kantary w sumie fajne są.
Ja postawie na starego Coopera 😁
Dzisiaj o 24 https://www.instagram.com/p/CL2A_ELqYi4/?igshid=kbrsztaa7k6f
wątek zamknięty
emptyline   Big Milk Straciatella
01 marca 2021 00:50
Na FB Matchy Dressage jest zajawka. Roż mi się jednak podoba, ale głowy totalnie do tej kolekcji nie straciłam.
wątek zamknięty
Pati2012   Koński insta: https://www.instagram.com/mygreybay/
01 marca 2021 07:00
Różowy całkiem przyzwoity, mi sie jedynie spodobały granatowe ochry. Ale tak jak pierwsze takie ich ochraniacze kupiłam za 160zł tak nie wiem czy w tym roku się skuszę, bo już w zeszłym roku cena zmieniła się o 50zł 😉)
wątek zamknięty
emptyline   Big Milk Straciatella
01 marca 2021 14:12
Zdjęcia kolekcji są już na Pferdetrends.
wątek zamknięty
Widzę że w Koniku już ruszyła przedsprzedaż tej nowej kolekcji, nic a nic mi się nie podoba. Takie wyblakłe te kolory i nijakie... mogliby Heritage dorobić zamiast tego  🤣
wątek zamknięty
Moon   #kulistyzajebisty
01 marca 2021 18:44
Jako totalna maniaczka granatu napiszę iż... paskudny ten odcień :/ W cottonie w ogóle, fujka!
W połączeniu z taupe, ten model durawoven wygląda not bad, ale cena jak za tak cienką szmatkę, uhm, deko powala O.o
wątek zamknięty
Paskudne są. Totalnie nie pasuje do wiosennej kolekcji. Kolory jakies takei wyblakłe. Słabo.
wątek zamknięty
emptyline   Big Milk Straciatella
01 marca 2021 20:51
Cottony są strasznie słabe, zero fajnej, kontrastowej lamówki. Różowy kantar w paski (pozostałe też, ale one zawsze są ładne) mi się podoba, dralon w kratę i derki siatkowe. Jakoś ta kolekcja bez polotu.
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.