Końska Rewia Mody XV (2021)

Dla fanów różu detale będą super. Cotton mają brokatowe lamówki,  nauszniki diamenciki i kantary też.
Jak zwykle na mojego wielkiego wałacha troszkę za delikatne.

Także szukam fajnego bordo intensywnego polecicie coś? Ewentualnie turkus wpadajacy w zieleń.

wątek zamknięty
emptyline   Big Milk Straciatella
01 marca 2021 21:10
anil22, no dla mnie kicha bo wszystko z diamencikami, nie ma opcji dla każdego. 🤣
wątek zamknięty
Ta kolekcja to totalnie nie moja bajka, koszmarek... chociaż nie mam żalu i już kliknęłam komplecik coffee z PS of Sweden  😍
anil a Mattes velvet? Maja piękne mocne kolorki, dużo zdjęć jest chyba na profilu sklepu horse&pony

Edit.
Dzisiaj do mnie przyszedł kolejny mattesowy velvet, tym razem totalna stypa. Zero sznureczków, nic!  😁 Czekam jeszcze na paczkę z czarnymi podkładkami pod owijki i później na fotki do tego czarne nauszniki, czarne owijki i futro pod siodło... ah  😀iabeł:


wątek zamknięty
Constantia   Adhibe rationem difficultatibus
04 marca 2021 17:11
Ponieważ nie mogę się napatrzeć na Wasze piękne komplety, wyciągnęłam dzisiaj czaprak, który dostałam i ciągle leżał z metkami 🙂

wątek zamknięty
emptyline   Big Milk Straciatella
04 marca 2021 19:05
Constantia, fajnie! Jakbyś jeszcze miała pomarańczowe owije to już w ogóle byłby szał ciał na tej maści.
wątek zamknięty
👀 szukam owijek do Eskadrona smoked blue, znalazłam w pegazie ale tylko poniakowe. Widział ktoś gdzieś może full? Ewentualnie jakieś nie eskadronowe pasujące?
wątek zamknięty
Dla fanów różu detale będą super. Cotton mają brokatowe lamówki,  nauszniki diamenciki i kantary też.
Jak zwykle na mojego wielkiego wałacha troszkę za delikatne.

Także szukam fajnego bordo intensywnego polecicie coś? Ewentualnie turkus wpadajacy w zieleń.




Back on track ma bordo.
wątek zamknięty
nie wiem czy ktoś nas jeszcze pamięta 😉 Polinezja lat 22 w Equito Rusty Rose Gold
wątek zamknięty
[quote author=Rudzielc_23 link=topic=103293.msg2966383#msg2966383 date=1614935216]
👀 szukam owijek do Eskadrona smoked blue, znalazłam w pegazie ale tylko poniakowe. Widział ktoś gdzieś może full? Ewentualnie jakieś nie eskadronowe pasujące?
[/quote]
Wysłałam Ci linka Kochana na pw  🤣
wątek zamknięty
nie wiem czy ktoś nas jeszcze pamięta 😉 Polinezja lat 22 w Equito Rusty Rose Gold



Piękny czaprak ale dziewczynka jeszcze piękniejsza  😍 super forma!
wątek zamknięty
insanity, ooo! Fajnie ją widzieć, jakiś czas temu miałam rozkminę, że tyle było takich stałych re-voltowych koni i ciekawe co u nich 🙂 i jedna z nich to właśnie Polinezja 😀
wątek zamknięty
Constantia   Adhibe rationem difficultatibus
05 marca 2021 16:48
emptyline no właśnie nie mam. Widziałam, że trafiają się jeszcze w sprzedaży, ale na razie funduszy mało 😉
wątek zamknięty
dairoxroxi, - piękny! Na Twojej gniadej kucynce będzie super 😀
Constantia, - na takim ciachu to wszystko ładne 💘 I zgadzam się z emptyline, tu się proszą owijki do kompletu!
insanity, - super, bardzo ładnie się układa 🙂
wątek zamknięty
[quote author=anil22 link=topic=103293.msg2965913#msg2965913 date=1614632924]
Dla fanów różu detale będą super. Cotton mają brokatowe lamówki,  nauszniki diamenciki i kantary też.
Jak zwykle na mojego wielkiego wałacha troszkę za delikatne.

Także szukam fajnego bordo intensywnego polecicie coś? Ewentualnie turkus wpadajacy w zieleń.


Back on track ma bordo.
[/quote]

Szukam czegoś w tym odcieniu
https://equidea.pl/czapraki-i-nauszniki-czaprak-fp-hexagon-crystal-bordo-pd,c250,p1521,pl.html
wątek zamknięty
anil22, - schockemohle? Taki lub taki? Ten pierwszy na żywo jest bardziej intensywny. Ewentualnie caball, mój czarny od nich był już z 4x prany i dalej czarny jak noc 😀
wątek zamknięty
O ten Schocke bardzo fajny.
Ja zamiast nowej kolekcji upolowałam Racinggreen,  Mango i Copper Cottony 😁
To któryś z tych ?
https://www.instagram.com/p/CIYbyt_LJFS/?igshid=1b61ilyqr43t3
wątek zamknięty
Constantia   Adhibe rationem difficultatibus
06 marca 2021 11:33
Te schockemoehle bardzo fajne. Mam takie trzy VS bordo, i VS DL granat i jestem bardzo zadowolona. Prawie cały czas ich używam i raz albo dwa razy w tyg lądują w pralce. Nic się z nimi nie dzieje.
wątek zamknięty
anil22, - ten pierwszy to chyba ten z insta, ale ręki sobie nie dam uciąć. Jego szukałam właśnie... bo sama się czaje 😁
wątek zamknięty
Corinka w ulubionym Spooksie Bordeaux (?)


I Siweczka w Eskadron Young Star Sweet Berry
wątek zamknięty
Nirv jak zwykle pięknie.
My dzięki uprzejmości protonistej Eskadron Dralon Petrol Turkis
wątek zamknięty
anil22, dzięki! Ojejku! Toż to napiękniejsza derka wszechczasów! Choruję na tego dralona OBRZYDLIWIE 😍
wątek zamknięty
anil22, dzięki! Ojejku! Toż to napiękniejsza derka wszechczasów! Choruję na tego dralona OBRZYDLIWIE 😍

Niestety muszę ja oddać. Ale tak mi się spodobała , że zaczęłam szukać takiej dla siebie
wątek zamknięty
anil22, gdyby nie bardzo kosztowne leczenie Pamka to by już była moja... Ale musi poczekać (a właściwie - oby poczekała :Hihi)
wątek zamknięty
Dla fanów różu detale będą super. Cotton mają brokatowe lamówki,  nauszniki diamenciki i kantary też.
Jak zwykle na mojego wielkiego wałacha troszkę za delikatne.

Także szukam fajnego bordo intensywnego polecicie coś? Ewentualnie turkus wpadajacy w zieleń.




Fajne bordo ma Mattes - zdjęcia poniżej🙂
wątek zamknięty
sanapogromca o mamo jaki piękny  😍
wątek zamknięty
Nir,  Twoje klacze są źrebne, dobrze kojarze?
wątek zamknięty
Czy posiadał ktoś któryś z tych Eskadronowych czapraków softshell?
Zamówiłam, bo ten z tej kolekcji wprost IDEALNIE wpadł w mój gust i się boję, czy nie przyjdzie jakaś szmata w tej z deczka horrendalnej cenie. :P
wątek zamknięty
Donia Aleksandra, Siwa źrebna, a Corin (na foto) nie, to nowy nabytek 😉 miałam jeszcze A Capellę, zaźrebioną, ale ona poszła do mojej koleżanki, gdzie będzie rodzić źrebaczki. Ten co ma w brzuchu to jest mój i wróci do mnie po odstawieniu 🙂
wątek zamknięty
Czy posiadał ktoś któryś z tych Eskadronowych czapraków softshell?
Zamówiłam, bo ten z tej kolekcji wprost IDEALNIE wpadł w mój gust i się boję, czy nie przyjdzie jakaś szmata w tej z deczka horrendalnej cenie. :P


Ja posiadam i jestem bardzo zadowolona, materiał jest super, łatwo się czyści [wystarczy przetrzeć chusteczką]. Ja kupiłam go dość spontanicznie ale bardzo mi się podoba, fakt, że ma tez cienką siateczkę na linii kręgosłupa co w przypadku budowy mojego konia jest bardzo pomocne  :kwiatek:
No i mam go już chyba z pół roku i nic podejrzanego się z tym materiałem nie dzieje.

wątek zamknięty
[quote author=Sivrite link=topic=103293.msg2966905#msg2966905 date=1615402833]
Czy posiadał ktoś któryś z tych Eskadronowych czapraków softshell?
Zamówiłam, bo ten z tej kolekcji wprost IDEALNIE wpadł w mój gust i się boję, czy nie przyjdzie jakaś szmata w tej z deczka horrendalnej cenie. :P


Ja posiadam i jestem bardzo zadowolona, materiał jest super, łatwo się czyści [wystarczy przetrzeć chusteczką]. Ja kupiłam go dość spontanicznie ale bardzo mi się podoba, fakt, że ma tez cienką siateczkę na linii kręgosłupa co w przypadku budowy mojego konia jest bardzo pomocne  :kwiatek:
No i mam go już chyba z pół roku i nic podejrzanego się z tym materiałem nie dzieje.
[/quote]

O, dzięki wielkie. Powiesz mi, co masz za siodło? Bo myślałam, czy może na VS (ładniejszy kształt) weszłaby mi moja krótka ujeżdżeniówka i jak widzę to zdjęcie, to wróciły do mnie te podejrzenia, a wzięłam DL jednak. :P
EDIT: Jakaś szansa na zmierzenie mi go? 🙂 Wysokość w tym najdłuższym miejscu i równo na środku wysokość, gdyby dało radę. 😀
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.