ogloszenia

zembria też mnie to wkurza  😕 Wszystko na "głównej'' wrzucone zostało do jednego wora i jakoś tak dziko...  👿
Tak! Chcemy starej wersji ogłoszeń 🏇
Teraz to jest jeden wielki chaos  😵
Dla mnie problemem jest, że w wiadomosci nie widać nicka osoby piszącej tylko imię albo użytkownik anonimowy. Nie wiadomo kto to i jakie ma opinie? Stali klienci są zdziwieni, że nie wiem że to oni itd.
xequus   Miłość na dwa serca i sześć nóg...
08 października 2019 11:11
Jakaś masakra stała się z ogłoszeniami 🙁 nie da się dodać zdjęć  😵
Aleks   Never underestimate the possibility for things to improve in ways you cannot yet imagine - Karen Rohlf
11 października 2019 16:02
Ja też uważam, że stara wersja ogłoszeń był lepsza, bardziej przejrzysta. Teraz oczopląsu można dostać, nie wspominając już, że nie widać z kim się rozmawia, bądź rozmawia się z Anonimem. To wprowadza zamęt. Wiemy ile jest przekrętów, a teraz dodatkowo nie wiadomo z kim się rozmawia i nie da się sprawdzić czy jest to kompetentna osoba.
Widzę, że niektórym przychodzą powiadomienia e-mail o wiadomościach w ogłoszeniach, czy to trzeba jakoś ustawić? Bo mi kiedyś przychodziły, a od dłuższego czasu nie przychodzą i notorycznie odpisuję w opóźnieniem na wiadomości, więc często jak się już zorientuję, to już nabywca nie jest zainteresowany...
Też mi maile już nie przychodzą 🙁 a czasem jak przyjdzie jakiś mail cudem to np po kilku godzinach, kiedy już zdarze odpisać.
Do mnie teoretycznie przychodzą, ale .... kiedyś wchodziły normalnie na główną skrzynkę, więc wiedziałam, że ktoś coś napisał. Teraz wpadają po bocznych folderach albo w spam albo w oferty itd. i bardzo często zauważam wiadomości dopiero jak wejdę sobie w ogłoszenia.
z kolei ja mam inny problem, w sumie nie jest to nic takiego, ale strasznie mnie to irytuje, mianowicie - cały czas pokazuje mi się, że mam jedną, nową wiadomość, po kliknięciu okazuje się, że nie mam nic nowego 🙄 usunęłam wszystkie stare wiadomości - nic, wylogowałam się i zalogowałam ponownie - nadal nic 😵 da się coś z tym zrobić?
Jak można dodać stajnię do katalogu stajni przeniesionego do ogłoszeń?
Widzę, że niektórym przychodzą powiadomienia e-mail o wiadomościach w ogłoszeniach, czy to trzeba jakoś ustawić? Bo mi kiedyś przychodziły, a od dłuższego czasu nie przychodzą i notorycznie odpisuję w opóźnieniem na wiadomości, więc często jak się już zorientuję, to już nabywca nie jest zainteresowany...


Ja dziś dostałam powiadomienie o wiadomości, która była wysłana 27 grudnia. Nie rozumiem, w czym problem i dlaczego nie można tego poprawić.
Widzieliście w ogłoszeniach na górnym pasku Nowość Stajnie, z wyborem: jazda konna, pensjonaty, wszystkie stajnie? Czy ja ślepa jestem, czy nie ma tam możliwości filtrowania ze względu na lokalizację?
Chyba jedyna opcja to na górze wpisuje się kod pocztowy i zasięg w jakim się szuka.
Fajnie jakby była opcja filtrowania po województwach.
desire   Druhu nieoceniony...
04 stycznia 2020 14:23
Szkoda, ze zostalo to wszystko przeniesione z katalogu stajni - starych nie da sie zaktualizowac, a wiekszosc z mojego regiono mocno nieaktualna (albo cenowo, albo stajni juz nie ma  :icon_rolleyes🙂
Nie wiem jak to zostało przeniesione, bo np. "mojej" nie ma :P A jak chciałam dodać, to widnieję jako osoba kontaktowa w ogłoszeniu, czego nie chcę, a nie da się tego ani usunąć, ani ustawić nijak, by nie było mojego revoltowego konta z tym powiązanego...
Ja właśnie uzyskałam dostęp do edycji ośrodka, którym zarządzam (napisałam e-mail z prośbą). Jakoś po tygodniu dostałam odpowiedź.
Wszystko fajnie, edytowałam, dodałam fotki itd. Ogłoszenie wisi ale jak próbowałam po kodzie stajnie wyszukać to już masakra... Nie ważne jaki kod Trójmiasta wpisze i jaki zasięg kilometrów stajni mi nie wyświetla... Tylko jakieś inne dużo dalej położone. Kod wpisany prawidłowo.
Poprawi się kiedyś ta wyszukiwarka? Albo może włączyć opcję szukania według województw chociaż?
Bez sensu w ogóle tworzyć zakładkę "stajnie" skoro informację tam zawarte są z ... kosmosu wzięte...  🙄
Da się coś zrobić z wyszukiwarką stajni? Po kodzie to wyskakują stajnie z kosmosu. Do tego wiele stajni jest wpisanych do tego katalogu a już dawno nie istnieją..
vissenna   Turecki niewolnik
28 stycznia 2020 18:10
Da się coś zrobić z wyszukiwarką stajni? Po kodzie to wyskakują stajnie z kosmosu. Do tego wiele stajni jest wpisanych do tego katalogu a już dawno nie istnieją..


Niestety, forumowe wyszukiwarki sie posypały już dawno.

A stajnie widmo... baza działa w oparciu o wpisy użytkowników. Jeśli stajnia przestaje istnieć, to nikt jej nie usuwa. Nie wyobrażam sobie raz w miesiącu na przykład sprawdzać istnienie wszystkich stajni w katalogu  🙄
mam problem, możne mi tu ktoś pomoże 🙁 Zalogowałam się na forum i zawsze to oznaczało ze automatycznie loguje się do ogłoszeń. Teraz każe mi się zalogować do ogłoszeń osobno i wykrzacza że złe hasło... nie rozumiem
vissenna   Turecki niewolnik
28 stycznia 2020 21:29
[quote author=Rudzielc_23 link=topic=88948.msg2908858#msg2908858 date=1580242383]
mam problem, możne mi tu ktoś pomoże 🙁 Zalogowałam się na forum i zawsze to oznaczało ze automatycznie loguje się do ogłoszeń. Teraz każe mi się zalogować do ogłoszeń osobno i wykrzacza że złe hasło... nie rozumiem
[/quote]

Rudzielc_23 w sprawach ogłoszeń, proszę pisz tędy: https://ogloszenia.re-volta.pl/kontakt/ - to najszybsza droga
Proszę podawać swoje dane (nick na re-volcie, e-mail itp)
Czy zielony "ptaszek" przy wysłanej wiadomości w ogłoszeniach oznacza, że została odczytana przez adresata czy to po prostu oznaczenie wiadomości wysłanej?
Jak to się dzieje, że w sprawie ogłoszeń zglaszają się anonimy? Nie trzeba już się logować, żeby pisać do ogłoszeniodawców? 
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
16 marca 2021 09:25
Niechcący umieściłam ogłoszenie w złym dziale. W edycji ogłoszenia nie widzę opcji zmiany kategorii. Jak to zmienić?
Aleks   Never underestimate the possibility for things to improve in ways you cannot yet imagine - Karen Rohlf
21 marca 2021 11:56
Chyba musisz usunąć i wystawić jeszcze raz. Inaczej się raczej nie da.
wszystko jasne
Czy przy wyszukiwaniu pensjonatu nie ma już pola: województwo? czy ja tego nie widzę? Wpisywanie kodu pocztowego jakby nie działa, wpisuję łódzki kod, zakres do 30 km, a wyskakują pensjonaty np. rzeszowskie.
Miałam to samo, jak chciałam przejrzeć ze dwa tygodnie temu. Nie, nie ma województw, a kod pocztowy ni cholery nie działa. Ale też JAKOŚ je algorytm filtruje, bo z 13 stron robią mi się 3, jak zaznaczę 30 kilometrów od siebie. 😂 Myślałam, że wyskakują mi jakieś z niezaznaczonym adresem może, ale nie, mają normalnie adres z kodem pocztowym.
Nawet w samych ogłoszeniach nie ma już województwa, więc zostaje tylko przeglądanie po kodzie pocztowym właśnie. Ale ręcznie...
Czy jest możliwość, żeby w ogłoszeniach było pole wyboru waluty? Wpisałam cenę, a w ogłoszeniu z automatu pojawiło się że jest to cena w zł. Dodałam poprawną cenę w euro do treści, ale i tak ludzie są zdziwieni. A nie chciałabym przeliczać, bo jak ogłoszenie wisi miesiąc czy dwa to można na takim przeliczeniu trochę stracić, a aktualizowanie co chwilę ceny jest upierdliwe.
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
20 września 2021 17:03
jagoda1966, u mnie normalnie jest lokalizacja i województwo do wyboru.
Jest Lokalizacja - po kodzie pocztowym i Lokalizacja z wyborem województwa
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się