Ogłowia

lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
04 marca 2021 18:45
Ps of sweden London
 
Dy'on Working B162

Robaczek M.   i jej gniade szczęście:)
06 marca 2021 09:20
A możecie polecić nachrapnik dla małego poniaka ale przypinany z dwóch stron? Kupiłam ogłowie anatomiczne Kavalakade i rozmiarowo jest ok poza nachrapnikiem i leży to jakoś tak dziwnie. Chciałam dokupić zwykły nachrapnik, najlepiej lakierowany, szeroki. Wszędzie widze tylko takie z zapięciem po jednej stronie i do przeciągnięcia przez potylicę albo ja już jestem ślepa  😵
Dodam że rozmiarowo ten konik wypada między shetty a pony, nochal ma akurat malutki ale nachrapnik shetty jest za malutki
Robaczek M.,  BR robi takie nachrapniki.
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
09 marca 2021 10:18
Widział ktoś może takie ogłowie, ale ze sprzączkami w kolorze złotym?
Ps. Uściślę, że chodzi mi głównie o takie sprzączki, a nie budowę ogłowia.
zembria Schockemohle ma model Stanford S ze sprzączkami rosegold
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
09 marca 2021 10:59
anp znalazłam to Shocke, ale ono ma zwykłe sprzaczki, bez szlufek, tylko ramka. Do tego szukam złotych, nie różowych 😉
Hej,

Czy dostanę jakieś fajne anatomiczne oglowie ale z możliwością wypięcia/nie zapięcia skosnika/części pod wędzidłem?
Muszę mojej babie na skoki zamykać paszcze co by nie próbowała własnej wizji za bardzo wcielić w życie, ale większość jazdy po płaskim, drążkach robimy bez skosnika i działa super.
Chciałabym cos z profilowana potylica.
Podoba mi sie bardzo Schocke Equitus Alpha, ale chyba skosnik jest na stałe...
Hej,

Czy dostanę jakieś fajne anatomiczne oglowie ale z możliwością wypięcia/nie zapięcia skosnika/części pod wędzidłem?
Muszę mojej babie na skoki zamykać paszcze co by nie próbowała własnej wizji za bardzo wcielić w życie, ale większość jazdy po płaskim, drążkach robimy bez skosnika i działa super.
Chciałabym cos z profilowana potylica.
Podoba mi sie bardzo Schocke Equitus Alpha, ale chyba skosnik jest na stałe...


Kawal Magnolia FCh? Naczółki w KaWalu są do wyboru z asortymentu do zmiany.
Sivrite, ale to oglowie w ogóle nie jest anatomiczne, nawet nie widać jak wygląda potylica. Ja mam zwykłego Szweda obecnie, także to mnie nie urządza.
Antares ma fajne, ale nowe kosztuje chyba 1500 zł..
xxagaxx, jedyne ogłowia, które kojarzę, z anatomicznym nachrapnikiem i wypinanym skośnikiem to Kavalkade Ivy i Kieffer Celia...
_Gaga, dzięki. Nachrapnik nie musi być koniecznie anatomiczny, ale właśnie zeby potylica byla. Miękka i szersza. Muszę jeszcze poszperać czy PSoS maja coś w ofercie
Sivrite, ale to oglowie w ogóle nie jest anatomiczne, nawet nie widać jak wygląda potylica. Ja mam zwykłego Szweda obecnie, także to mnie nie urządza.
Antares ma fajne, ale nowe kosztuje chyba 1500 zł..

Zrozumiałam, że chodzi Ci właśnie o anatomiczną, szeroką i miękką potylicę, a nie model stricte anatomiczny. I takie ma każdy KaWal.
Potylica.
Sivrite, tak, przede wszystkim o potylice. Po prostu nie znam Kawala a na zdjęciu z linku wyglądała jak każda zwykła.
Sivrite, tak, przede wszystkim o potylice. Po prostu nie znam Kawala a na zdjęciu z linku wyglądała jak każda zwykła.

Spoko, mogłam od razu dać link do strony, a nie tylko do zdjęcia. 😀 Te potylice bardzo polecam. Dla mnie mogłyby być nawet węższe, aż tak szerokie nie za bardzo mi pasują. Bardzo miękko podszyte, nachrapniki też mięciutkie. Wodze dość specyficzne są w tych ogłowiach, ja się musiałam trochę przyzwyczajać, ale już powoli zapominam, że są inne.

EDIT: Literówka.
Ja jeszcze dorzucę to: [url=[[a]]https://www.pegazshop.pl/og%C5%82owie-hkm-anatomic-czarne-3983.html?fbclid=IwAR3BW9H3EP89hxMXIOji94aX8dAOoIkyMlFt0b2TVKZui3MDxQcEQsGbxhg[[a]]#/4525-kolor-czarny/5146-rozmiar-cob]link[/url]
Br ma świeży dość model z wypinanym skośnikiem TFlash, mega miękkie przyjemne ogłowie.
Po przejrzeniu całej oferty (a wielka przy moich wymaganiach nie była :P) zdecydowałam się na PS of Sweden Paladin.
Powiem wam że naprawdę jestem pod wrażeniem jakości skóry i wykonania... Naczólek taki se, ale już napadłam na TackShop i nowy zamówiony <3



Czardasz a gdzie zobaczę to ogłowie? bo google nic nie pokazało.
Szukam ogłowia idealnego o następujących parametrach:
- BRAK PASKA PODGARDLANEGO
- BRAK SZLUFKI NA SKOŚNIK
- nachrapnik szwedzki
- szeroka, miękka, profilowana potylica
- okucia [s]złote [/s]byle nie srebrne
- tańsze niż PSoS  😁

PSoS GP dla przykładu:
alcatraz, - uszyj na zamówienie? 😉 Bo to dość nietypowe wymagania jednak i chyba tak będzie prościej.
alcatraz, - uszyj na zamówienie? 😉 Bo to dość nietypowe wymagania jednak i chyba tak będzie prościej.


Tak, taki jest plan jakby nie znalazło się takie już uszyte  🤣
Donia Aleksandra, zaraz znajdę
Edit:jeden model to Luton, a drugi miękki anatomiczny to Mirfield. Ale chyba jest jeszcze niedostępny.
Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
23 marca 2021 20:25
Czy znajdzie się jakiś zamiennik oglowia Dy’on z nachrapnikiem DIFFERENCE z cofnięta potylica? 😵 coś chociaż do 700 zł :uklon:
Hermes, na miarę, np. u TMD? Albo polowanie na używkę. Stubben ma podobne ogłowie, ale też nei tanie...
Hermes horka crown?
Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
24 marca 2021 07:14
faith, właśnie oglądałam je na internetach.
Użytkuje ktoś to ogłowie? Warto kupić czy jednak oryginał to oryginał?
Hermes, ale w czym oryginał ma być niby lepszy? W sensie oglowie to oglowie, tu się rozchodzi o jakość skóry, bo potylica cofnięta będzie i tu i tu. Kavalkade jest miekkie, ale uważam ze szybko się niszczy. Popręg mam od lipca i już wygląda słabo...
xxagaxx ciekawe, bo ja mam popręg z kavalkade już 2.5 roku i prócz normalnego zużycia to jest w stanie super. Skóra nie popękana. Raz na pół roku olejem przejechany. Jaki masz model?
mindgame, comfort. Mam do porównania Schocka, którego używam na Siwego od 2018 i no...bez porównania.
Moj kavlkade nie popękał ani nic, ale widzisz zużycie.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się