Jakie pasze dajecie swoim koniom?

I teraz moje zagwozdki, czy ktoś używa tej paszy i wie gdzie będzie stale w magazynie? Mam Dwie kobyłki jedna grubasek i dostaje tą https://stajniahawana.pl/pasze/musli-marchewkowo-jablkowe-naturalny-przysmak-dla-niejadkow-2984.html druga na odwrót chuda, więc dobrałam tą https://wsiodle.com.pl/pl/p/EQUESTRIA-FEEDS-Musli-kokosowe-15kg-musli-na-bazie-otrebow-ryzowych/6129 . Tylko jest jeden problem - trzeba ją sprowadzać - koszt oczekiwania to ok 3 tygodni i stąd pytanie, czy ktoś karmi i wie gdzie byłaby dostępna przez internet od ręki - zmieniać bym nie chciała, bo wcinają aż miło zwłaszcza wybredny chudzielec.

Sorki za post pod postem ,ale nie chce mi edytować 🙁.


Ta pasza to Agro vital opakowana w ładniejszy worek🙂
http://www.agrokompleks24.com/?do=pelny&kt=1&pkt=3&pr=52&mr=&back=eNortjIyt1JKybctKMpPKc0uqVRLqbI1UcsusTVUK1wwksZK1lwwzwcLLw,,

Wszystkie musli equestria Maje identyczne składy jak Agro vital. Agrokomples to producent więc obstawiam, że produkują dla tej marki
o widzisz  :kwiatek:, tak zwróciłam uwagę, że podobny skład i nawet podobnie opisane. Natomiast jak zamawiałam w 2 sklepach to mi w jednym Pani powiedziała, że targają tą karmę z Wielkiej Brytania a w drugim z Francji - i chyba to mnie zmyliło.
Gillian   four letter word
24 marca 2021 14:44
Wszystko fajnie, ja uwielbiam pasze Agrovital ale jak mam zabulić za wysyłkę to aż mnie strzela  👿
Głupie pytanie- czy niewielką ilość musli (takie z suszonymi owocami między innymi) mogę podać na mokro? Nie chcę z tego robić brei, ale chcę przemycić suple, więc tej wody jednak trochę będzie
Gillian   four letter word
24 marca 2021 19:58
Możesz 🙂
Wszystko fajnie, ja uwielbiam pasze Agrovital ale jak mam zabulić za wysyłkę to aż mnie strzela  👿


Tez mnie to mega boli...a takie piekne sklady.
Wszystko fajnie, ja uwielbiam pasze Agrovital ale jak mam zabulić za wysyłkę to aż mnie strzela  👿


Tez tak mam, nienawidzę płacić za wysyłkę i dlatego już od dawna zamawiam Złotowital z Allegro, z darmową wysyłką smart.
Dziewczyny korzysta ktoś z F-musli Eggersmanna dłużej? Jakieś opinie?  :kwiatek:
freya, ale jest. Pytanie po co i dlaczego skoro nijak nie pasuje.
Cześć, karmi może ktoś granulatem Fitmin Horse Training? Ma ktoś może zdjęcie jak wygląda ten granulat? Przeszukałam chyba całe forum, ale nie znalazłam za dużo opinii o Fitmin, a nie powiem, że mnie zaciekawiło. Skład ok, a cena bardzo zachęca plus opcja smart na allegro 😉 Jedynie co więcej znalazłam to na temat lnu estrudowanego (aż zamówię z ciekawości).

Póki co przeszłam ze swoją na m.in. na Krauter Pellet z Hippolyta i je fajnie, ale jakby coś się udało w niższej cenie to czemu nie 🙂

Myślałam też o Blattin Sport, ale trochę to trwa żebym dostała to u siebie na miejscu...
co polecicie jako 4y posiłek dla wrzodka? teraz karmiłam otrębami ryżowymi, ale koń już na tyle nabrał masy, że więcej raczej nie potrzeba, a chciałabym dalej coś na ten 4ty posiłek podawać. Normalnie dostaje musli.
Lucerna.
espana, zapomniałam napisać, że lucerna odpada bo nogi puchną.
mindgame, spróbuj tego 🙂
Siesiepy   Ponczek bez rączek
26 marca 2021 12:35
Kurcze, ten len z Fitmin się tu co rusz przewija, chyba go w końcu zamówię.  💃
Ten len z fitmina podajecie na mokro czy na sucho?
Na sucho.
A takiego gluta z siemienia ze sklepu to można dorzucać też do posiłku?
Pati2012   Koński insta: https://www.instagram.com/mygreybay/
26 marca 2021 16:52
flygirlno pewnie, ja tak często robilam
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
26 marca 2021 17:44
charlieeee sieczka Derby z tymotki  😍
Ten len też mnie kusi jak poczytałam. A jakieś opinie o granulacie Fitmin Horse Training? Ktoś próbował?
aguchaka, ja mocno rozważałam, bo sprawdził mi się fitmin hobby, a training ma skład wręcz idealny. Ale zdecydowałam się na hobby + "len", bo to mi daje więcej możliwości w założonej sumie.
Halo, ja właśnie potrzebuje dla swojej bardziej energetycznej paszy, dlatego ta Horse Training wygląda fajnie tylko nie mogę znaleść żadnej opinii
Poszukuję paszy dla konia uziemionego na kwaterce (mam nadzieję, że na okres pastwiskowy już pójdzie na trawe, ale chwilowo musze coś mu podać), by czacha nie dymiła. Koń młody, 3-letni, przez uraz leci z masy w oczach. Siano do woli, cały czas dostępne, dobrej jakości, tylko on już w pewnym momencie woli spać niż jeść... Do tej pory był na złotowitalu, musiałam obniżyć drastycznie porcje, bo za bardzo jednak latał. Czeka go zapewne jeszcze miesiąc aresztu więc chociaż coś na ten czas
Odpadają wszelkie wysłodki itp, potrzebuje czegoś nie do namaczania, tylko na sucho by podać.
Polecicie coś? Otręby ryżowe? Nie chce mieć zaraz szkieleta  🙁 suplementy dostaje, bo pasza na pewno teraz nie zapewnia wszystkiego co powinna w takiej ilości.
faith my zamawiamy do Płocho paletą i często jest wolne miejsce, to i przesyłka wychodzi taniej, jakby co.

Pati2012 dzięki, to zacznę dawać, bo mi się kurzy w domu bez sensu. 😀
Piaffallo, - mebio bulid up? RAO-wiec mojej mamci je, chodzi co najwyżej na spacerki jak mu zdrowie pozwala, a jak mu czacha dymi to robi się bardzo niefajny. Swojego też tym odpasałam parę lat temu. To chyba najładniej pachnąca pasza ever, nie pali styków i nawet niejadek z chęcią ją jadł 🙂
Poleciłabym też Brandona XS, ale ponoć nowa wersja nie jest już niskoenergetyczna.
keirashara nie pomyslalam totalnie o build upie, bo myslalam, ze jest zbyt jednak energetyczny. W takim razie w poniedziałek lece po niego 🙂 dzieki :kwiatek:
A ile orientacyjnie go powinno się dawać w przypadku takiego rekonwalescenta by miało to sens, a nie dać za mało/za dużo?
Piaffallo, - U nas szły 2m dziennie, ale konie generalnie dobrze przyswajają. Tyle nie paliło też w czajnik. Bulid up ma 9mj, nie wiem, czy znajdziesz coś na odpas z niższą, biorąc pod uwagę gotowe pasze 😉
Ja zawsze dawkuje na oko, jak mi koń reaguje, plus mój to w ogóle 3/4 życia je jakieś mikro dawki. Ja po nim widzę różnicę dając nawet pół miarki dziennie... jego wiaderka to wyglądają zawsze smutno, takie puste 🤣 Ostatnio daje dużo supli w proszku to jest lepiej, bo namaczam paszę i wizualnie jest jej więcej.
keirashara dziękuję za pomoc  :kwiatek:
Piaffallo, ja miałam na build-up zaboksowanego przez 3 miesiące konia. Nie waliło mu na głowę (a waliło mu wszystko) i odpasłam go z niefajnego stanu.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się