Końska Rewia Mody XV (2021)

Moje długo wyczekiwane czekoladki w rozmiarze pony w końcu dotarły  😅 są niesamowicie... pyszne  😁



Te czapraki są zajebiste po prostu 🙂
wątek zamknięty
smerfi ten coffee im się udał, jeszcze ta skórzana lamowka w wersji monogram  😍 mam wrażenie oglądając instagrama, że ten monogram coffee taki niedoceniony jest

A dzisiaj podglądowo kolejny mattes velvet, tym razem stypa bez sznureczków
wątek zamknięty
Miało nie być szmatofotek, ale nawet w podwórkowej scenerii jestem miło zaskoczona.
Niesiwy siw i eskadron rouge 😉


"Mie sie podoba" :P
wątek zamknięty
I jeszcze premiera coffee  😍

wątek zamknięty
Jeny jak dobrze, że mi ten Coffee aktualnie nie pasuje do żadnego konia, to mnie jeszcze ostatkiem sił trzyma w ryzach. 😍
wątek zamknięty
Pati2012   Koński insta: https://www.instagram.com/mygreybay/
23 marca 2021 18:48
martix  to ten nowy różowy?? Jeśli tak to wygląda dużo lepiej niż na katalogowych zdj  😀
wątek zamknięty
Tak, ten nowy. Kataogowe zdjęcia chyba nigdy nie oddają do końca koloru 😉
Jest legancko  🤣
wątek zamknięty
I jeszcze premiera coffee  😍




Jakie piękne zdjęcie 🙂
Normalnie bym ukradła  hahaha 🙂
wątek zamknięty
Corinka w Heritage 2016(?) Just Blue, jedna z piękniejszych szmat!



wątek zamknięty
Nirv, do pyska jej!
wątek zamknięty
dairoxroxi, - cudna ta czekoladka, przepiękny odcień brązu 💘
Nirv, - zdecydowanie jej komplet, super pasuje i jak ładnie się z tym ogłowiem zgrywa! 😀
wątek zamknięty
matrix ale ładny ten róż! Pasuje i jak wiosennie 🙂

dairoxroxi nie lubię brązów, nie mam żadnych brązowych czapraków, ale muszę przyznać, że komplet robi wrażenie wow. Tak chwalicie te ps że w końcu (jak kiedyś koń wróci z kliniki 😉) skuszę się na jakiś.

nirv  co nie wstawisz, to ładne 😉
wątek zamknięty
To ja się pochwale nowinka od smerfi  😍  Piesio zazdrosny o szmaty dla siostry..  😀 Moim zdaniem te cytaty inne na każdym kolorze to świetny pomysł  😅 Chyba będę musiała obfotografować swoją w każdym PS jaki mam.. one uzależniają 😀

wątek zamknięty
To ja się pochwale nowinka od smerfi   😍  Piesio zazdrosny o szmaty dla siostry..  😀 Moim zdaniem te cytaty inne na każdym kolorze to świetny pomysł  😅 Chyba będę musiała obfotografować swoją w każdym PS jaki mam.. one uzależniają 😀


Zrób to koniecznie!!!

wątek zamknięty
Kunia ale piękności! To jest czerń czy granat?
A coffee polecam wszystkim to chyba najpiękniejszy brąz jaki widziałam  😁
wątek zamknięty
Kunia ale piękności! To jest czerń czy granat?
A coffee polecam wszystkim to chyba najpiękniejszy brąz jaki widziałam  😁

dairoxroxi To jest czarny.

Szczerze mówiąc, czekam na Sea i Petrol i wtedy zdecyduję, jaki sobie zostawić z tej kolekcji  👀
Strasznie mi się podoba Coffee, te dwa wyżej, i Sand Ruffle - dobrze, że go nie ma w wersji skokowej  🏇  😁
wątek zamknięty
Ja sobie nie mogę wybaczyć przegapienia PS Rose 🍴 Tak są chwalone i tak mi się podobają wzory, detale, a od kilku kolekcji kolory nie bardzo moje 🙁
wątek zamknięty
Ja mam to samo z PS Monogramem Violet czy Grape  🙁
A i kolor Moss tak samo! Prawie był mój już go kupiłam,  a wyparował,  to chyba boli najbardziej  😜
Ja sobie nie mogę wybaczyć przegapienia PS Rose 🍴 Tak są chwalone i tak mi się podobają wzory, detale, a od kilku kolekcji kolory nie bardzo moje 🙁
wątek zamknięty
To moim niespełnionym marzeniem jest komplet black mamba ze świątecznej serii PS  🙄
wątek zamknięty
Ja tak mam z atlantic  🙄 Teraz czaje się na sea w wersji ruffle  👀
wątek zamknięty
Moim zdaniem te cytaty inne na każdym kolorze to świetny pomysł  :



... ale takiego cytatu to bym nie chciała trafić, bo to jak przepowiednia dla konia🙂... a ja już mam taki egzemplarz.
A szmatu super!
wątek zamknięty
Renobiusz, dziękuję za zdjęcie!
Dairoxroxi, Kunia, stypa górą! Piękne te klasyki🙂 A pomysł z cytatami rzeczywiście ciekawy- coś innego
wątek zamknięty
Granatowy Torpol z kolekcji (limitowanej chyba) zimowo-światecznej 2020, dopiero kilka dni temu poszedł w ruch. Kolor i lamówka super, leży świetnie. Nigdy wcześniej nie miałam nic od nich, wyprofilowany chyba nawet mocniej niż Mattes. Jedyny minus póki co, że złapał cały polar od derki i wszędzie ma teraz zielone kłaczki z zewnątrz...  🤔

wątek zamknięty
O matko, ten coffee i czarny ps -  😍 😍 😍 😍 😍

Ja jestem uzależniona od mojego neptuna, miałam go mieć na specjalne okazje, a "cioram" dzień w dzień. Nie chcę już innych czapraków. Serio, będę po prostu kolekcjonować te ps'y przy okazji urodzin, świąt, dnia kobiet, dnia dziecka  😁
wątek zamknięty
Moon   #kulistyzajebisty
25 marca 2021 14:36
Kurczę no, a mi żaden z nowej kolekcji PS jakoś nie podszedł... Wiem, za mało granatów  🤣 😵
I ta falbanka przy lamówce... no nieee, not maj stajl :P

A zmieniając firmę :P - zakochałam się na nowo w padach Caballa  😜 Kupiłam jakiś czas temu, zwykły czekoladowy, bo taki jakiś kaprys mnie złapał i cioram go ostro od wyjęcia z paczki w świątek-piątek 🤣
wątek zamknięty
Ja mam podobnie z PS, że jakoś tak mech, a za to equestrianstockholm to co innego. Teraz wyszedł taki ciemny granat i nie powiem, kusi. https://equestrianstockholm.com/shop/horse/saddle-pads/dressage-saddle-pad/dressage-saddle-pad-midnight-blue/
wątek zamknięty
Czy ktoś wie jak rozmiarowo wypadają ujeżdżeniowe czapraki Equito?
W porównaniu do Eskadronów DL .?
wątek zamknięty
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
26 marca 2021 09:11
Moim zdaniem w tym roku zdecydowanie PSoS dało do pieca z kolorami.
Ligthblue przepiękny, Sand bardzo ciekawy, a coffee i petrol to po prostu klękajcie narody 😵
Ostatnio kupiłam używany PSoS, i mimo że był intensywnie kilka lat użytkowany to ma minimalne ślady.

wątek zamknięty
Komuś obiecałam Kentucky Velvet w różu  👀


wątek zamknięty
Kunia skąd ten Velvet?  Jest przepiękny! Pytałam o niego w ntb ale ciągle nie mają 🙁
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.