Końska Rewia Mody XV (2021)

Kunia, - omg, boski 😍 I podbijam pytanie anai, choruje na niego od kilku miesięcy.
wątek zamknięty
wątek zamknięty
Kunia, - a jak Ci się go użytkuje? Nie jest piękny do pierwszego prania?
wątek zamknięty
Kunia, super, ja choruję na mustard ale nie ma nawet u producenta ;/
wątek zamknięty
Hmm powiem tak ja strasznie dbam o sprzęt, czapraki piorę w domu w pralce, naciągam po praniu susze i nic się nie dzieje ani z velvetem ani z PEARLS, z PS czy LeMieux czy Equestrian Stockcholm bo mam w sumie tylko od nich czapraki o no i Mattesy i nic się nie dzieje. Minusem czapraków Kentucky jest kształt. Mam i ujeżdżeniówke i skokówke więc mam i dl komplety i skokowe czapraki i sorry ale czapraki Kentucky są wszechstronne - są za długie. Konia mam małego drobnego, siodło skokowe mam 17 fakt krótka tybinka ale wciąż uważam że dla niektórych mogą być za długie - warto o tym pamietać. Zamówiłam velveta dl zobaczymy ( a mam ujeżdzeniówke Lucky Dressage 16 😀). Przy ilości szmat jaka mam też ich nie używam non stop i wszystko jest OK. Kolor jest piękny i drugiego tak eleganckiego różu nie widziałam - bez zbędnych pierdolników  😀

a Mustard skokowy jest tu
https://equizoneonline.com/products/saddle-pad-velvet?variant=30971045216354
zamawiam u nich nigdy nie miałam problemu
wątek zamknięty
Kunia, napiszę do nich, ale serio ponoć nie ma go. Miał być już parę razy dostępny, ale wciążnawet na stronie Kentucky widnieje jako "ponad 7 dni". co niby oznacza że kij wie 😀
wątek zamknięty
Bardzo dużo sprzętu utknęło w Chinach, na produkcji/transporcie.

Moje ochry też już "wychodza z fabryki".
wątek zamknięty
Dodatkowo przez sytuację w kanale Sueskim będą dodatkowe opóźnienia, bo cały ruch kontenerowy jest zachwiany - nawet jak transport ruszy, to porty nie ogarną i dostępność kontenerów będzie słaba... a pociągi potrafią 3 tygodnie stać na granicy. Także tego, będzie czkawka w wielu tematach.
wątek zamknięty
Kunia, napisałam, jednak nie ma :P ale twierdzą że w przyszłym tyg będą, więc poczekam 😀
wątek zamknięty
Czy kolor lightberry z kolekcji Platinum jest podobny do rosewood z heritage?  🤔 Szukam owijek rosewood juz ponad rok i wreszcie wpadły mi w oko te lightberry.
wątek zamknięty
Na_biegunach   "It's never the horse - it's always you!" R. Gore
30 marca 2021 10:06
Czy pady horsenjoy są dobrej jakości?
wątek zamknięty
[quote author=Na_biegunach link=topic=103293.msg2969020#msg2969020 date=1617095171]
Czy pady horsenjoy są dobrej jakości?
[/quote]
Horsenjoy to York, nie miałam, ale podejrzewam, że jakość średnia (choć jak wiadomo, takie firmy potrafią miło zaskoczyć).
wątek zamknięty
Ja mam bryczesy tej firmy  (już 2ga parę) i są lepsze niż spooksy ( o to nie trudno) i pikuery pod względem leja silikonowego.
wątek zamknięty
Ja mam ich popręg i jest to najlepszy popręg, jaki miałam.
wątek zamknięty
Pati2012   Koński insta: https://www.instagram.com/mygreybay/
30 marca 2021 18:53
kotbury jak to lepszy lej niz Pikeur? :o  bo mam takie bryczki i nic się z nimi nie dzieje i są mega wygodne :p
wątek zamknięty
Pady Yorka były całkiem nienajgorsze, sama mam kilkuletni już Curry. Co prawda materiał nie połyskuje tak ładnie jak za nowości i ciut się zmemłał, ale ogólnie stosunek jakości do ceny bardzo na plus. Do ciorania na codzień super 🙂
kotbury, - pokażesz te gacie? 👀 Aż ciężko uwierzyć, żeby coś było lepsiejsze niż Pikeur, dla mnie ich lej jest idealny, nie klei za mocno, nie ściera się, nie niszczy siodła (hkm ma taki paskudny, wystający i drapiący w części modeli, macałam w sklepie i nie chce wiedzieć, jakby po nim wyglądało mój siodełko).
wątek zamknięty
[quote author=Na_biegunach link=topic=103293.msg2969020#msg2969020 date=1617095171]
Czy pady horsenjoy są dobrej jakości?
[/quote] ja mam juz 10 lat i  jestem mega moim zdaniem zrobię potem fotke
wątek zamknięty
Ma ktoś może cottona pony rosa z 2006  🙂 ?
Prosiłam osobę sprzedającą ten czaprak (poza forum) o podanie wymiarów. Dostałam dziwne, więc poprosiłam jeszcze raz dołączając grafikię, jak to zmierzyć. Wymiary jakie dostałam są nieco...większe od fuksji full z kolekcji bloom. Zmierzyłam fuksję bo miałam w domu akurat, wypada ona mniejsza niż lime i jelly pink a one z kolei są mniejsze od mid green natomiast i fuksja widać, że jest zdecydowanie full. Nie wiem zatem czy to jest jakoś dziwnie zmierzone czy o co chodzi ale z tego co pamiętam pony ze starych kolekcji były maleńkie. Chciałam po prostu po wymiarach sprawdzić, czy będzie dobry pod batesa 16, czy za mały ale jak mi ktoś tego normalnie nie zmierzy to nie zaryzykuję zakupu w ciemno...
wątek zamknięty
Eskadron Walnut plus owijki Taupe jeśli się nie mylę. W słońcu i w cieniu.



Strasznie mi się spodobał ten odcień, taka kawa z mlekiem, idealny jest. 😍
wątek zamknięty
flygirl komplet kompletem, ale dla mnie idealny to jest ten Pan na zdjęciu  😍

Kolor dla niego boski 😍
wątek zamknięty
flygirl, - jeśli mowa o odcieniach to omg, jaką piękną on ma maść 😍 Choć ta kawka do czekoladki pięknie pasuje😀
wątek zamknięty
No konisko robi robotę. 😎 Już się nie mogę doczekać aż kupię coś nowego, żeby go ubrać i obfocic. 😁
wątek zamknięty
Dla fanów Kentucky Velvet - są nowe kolory radzę sprawdzić stronę producenta. Nauszniki i owijki już dostępne a czapraki na dniach. Miłośnicy mocnych kolorów będą zadowoleni  :kwiatek:
wątek zamknięty
Śliczne są te nowe kolory, szkoda tylko że u nas tak sobie z dostępnością.
wątek zamknięty

kotbury, - pokażesz te gacie? 👀 Aż ciężko uwierzyć, żeby coś było lepsiejsze niż Pikeur, dla mnie ich lej jest idealny, nie klei za mocno, nie ściera się, nie niszczy siodła (hkm ma taki paskudny, wystający i drapiący w części modeli, macałam w sklepie i nie chce wiedzieć, jakby po nim wyglądało mój siodełko).


https://animalia.pl/horsenjoy-bryczesy-brilliant-damskie/szczegoly/41356/

Te.
Mam druga parę. Materiał jak dla mnie bezbłędny bo gruby ale przewiewny i elastyczny. Słabo łapie brud. Wysoki stan. Super lej. Nie za mocny, nie twardnieje itd.

Jedyny feler te srebrne lamówki - się "łamią" na kieszeniach z przodu. Dla mnie za tą cenę funkcjonalnie te bryczesy są genialne. Mam granatowe i czarne. Tyram non stop. Zdjęcia na stronie dupne. Na żywo na tyłku wyglądają lepiej.
wątek zamknięty
Słowo się rzekło, koń wrócił z kliniki i dostał czaprak PS of sweden. Petrol, jest śliczny 😀


wątek zamknięty
Jak wracać to tylko w takim stylu  😎
Wygląda prze ślicznie  😍
wątek zamknięty
Słowo się rzekło, koń wrócił z kliniki i dostał czaprak PS of sweden. Petrol, jest śliczny 😀



Do pyska mu w tym kolorze 🙂
Zdrówka życzę 🙂
wątek zamknięty
emptyline   Big Milk Straciatella
10 kwietnia 2021 12:51
anai, bardzo fajny odcień!
flygirl, i koń i szmaty cudne!

To my też po stu latach tu wskoczymy!

Całus w kantarze i uwiązie Anky teal green (i ja na dokładkę :hihi🙂
wątek zamknięty
emptyline, pasuje mu ten kolor. Taki cukierkowy
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.