Bryczesy

Pikeur też ma sporo modeli z kieszonką na telefon, to samo Schockemohle i True Rider. Ja już chyba nie kupię takich bez niej, to zbawienie w lecie 😀
keirashara Które modele mają?
Spooksy też mają... ale nie mają aż tyle miejsca na zadek 🙂
Zastanawiałam się już nad tymi Maya Delorez właśnie ze względu na to że wyglądają na skrojone z uwzględnieniem osób o większych gabarytach, zwłaszcza po tym jak się nadziałam na Maximilian Equestrian gdzie dizajn jest owszem super, kieszonki sronki ale rozmiarówka taka, że nosząc normalnie rozmiar 36/38 spodni i zamówiwszy Lkę musiałam się w nią wciskać na leżąco jeżdżąc na plecach po całym pokoju i jeździłam wstrzymując oddech (do drugiej jazdy na której to pękły w kroku i zakończyły swój żywot  🤣 :lol🙂.

kotbury ty masz jakieś spodnie od nich? Jak z jakością?
Nie mam. Bluzę od nich chcę...
anp, - ale z której firmy modele? Pikeura? W zasadzie większość nowych, na pewno Tesia, Jeska, Rhania, Philina, Juli, Ida, Gia. W lutym kupiłam granatowe Jeska, kocham je 🙂

Mam też gripy z Deca z kieszonką, no trwałe to one nie są, ale turbo cienkie i świetne na lato.
keirashara ale z kieszenią na udzie. Mi w normalnej w pikeurach się telefon nie mieści
anp,- wymieniłam tylko takie z kieszenią na udzie przecież 😉

edit: mam szajsunga S20, nawet jak go upcham w normalną kieszeń to jeździć z tym nijak nie idzie, dlatego w mojej głowie kieszeń na telefon to tylko ta na udzie 😉
Czy ktoś ma bryczesy Cavalleria Toscana i jest mi w stanie powiedzieć jak wypada rozmiarówka?  👀
keirashara faktycznie, jakoś nigdy nie wpadły mi w ręce modele z kieszenią na udzie
Zamówiłam Maya Delorez - zobaczymy jakie będą  😀
keirashara faktycznie, jakoś nigdy nie wpadły mi w ręce modele z kieszenią na udzie
Zamówiłam Maya Delorez - zobaczymy jakie będą  😀


Wstawiaj foty od razu, bo ich zapragnęłam, a opinii zero. 😀
Czy ktos ma decathlonowe letnie z silikonem i moglby mi powiedziec czy one sie mocno naciagaja?
[quote author=anp link=topic=217.msg2969076#msg2969076 date=1617120328]
keirashara faktycznie, jakoś nigdy nie wpadły mi w ręce modele z kieszenią na udzie
Zamówiłam Maya Delorez - zobaczymy jakie będą  😀


Wstawiaj foty od razu, bo ich zapragnęłam, a opinii zero. 😀
[/quote]

jakoś ostatnio "Wszędzie" tej firmy pełno, jestem ciekawa jak wrażenia 😀
faith te 580 Light Fullgrip? mam wersję sprzed chyba 3 lat i one są jak legginsy, super elastyczne we wszystkich kierunkach, jednocześnie na tyle grube że nie prześwitują ani nic, ale też takie właśnie leciutkie i oddychające. Uwielbiam je  😜 jak za taką cenę są super. Tyram je generalnie większą część roku, często prane, i silikon w super stanie nadal (lepszym niż euro stary).
Dokladnie te - bardzo dzieki 🙂
Te z Deca są super, ale niestety zeszłoroczne gorsze jakościowo niż wcześniejsze edycje 🙁 Zdecydowanie szybciej widać po nich ślady zużycia, za to faktycznie turbo wygodne, cieniutkie, no i jest kieszonka na telefon 😀
Jak to coś pomoże, to Pikeura mam 38 aktualnie, a z Deca mam S-ki.
Bombka, serdeczne dzieki 🙂
Mam dwa modele (function I performance) z Mayi, to moje ulubione bryczki - mogę opisać co i jak 🙂
Flaires- pisz pisz!
Ogólnie są mocno sportowe, cienkie - materiał rozciąga się we wszystkie strony, jak typowe cieńsze legginsy, przez co wypadają też dość duże. Jak ktoś lubi czuć, że ma na sobie spodnie, to raczej nie w tę stronę (może najnowszy model Compression, co najwyżej, ponoć są już nieco grubsze). Są dość wytrzymałe, silikon naprawdę świetny, aż za przyczepny (potrafi zajść efekt taki, że spodnie trzymają się siodła, a człowiek wewnątrz się przesuwa🙂😉, oddychające. Mieszczą duże telefony bez problemu (chociaż tutaj kolejny raz to, że są cienkie i elastyczne nie pomaga). Świetnie leżą na atletycznych/krągłych sylwetkach, chociaż te podstawowe rodzaje nie modelują i nie trzymają. Wielbicielkom sportowych materiałów i legginsów jak najbardziej polecam!
Dziewczyny ma któraś Legginsy PIKEUR Gia Athleisure w rozmiarze 40 i mogłaby mi je zmierzyć na płasko w pasie i biodrach? Nie mam gdzie przymierzyć, a nie chce mi się bawić w ewentualne odsyłanie  😁
wabankowa, - ledżinsy Pikeura są tak turbo rozciągliwe, że płaski wymiar będzie mocno przekłamany 😉
Moon   #kulistyzajebisty
31 marca 2021 20:39
Że tak napiszę. Pier... dzielę już testowanie bryków innych niż Pikeury. Wyleczyłam się z Horze jakichkolwiek, Covalliero też mnie ostatnio wkurzyły. :/
No więc pytanko - dorwę teraz jakąś miłą promkę na klasyczne Lugany <3 albo gripy?
wabankowa, - ledżinsy Pikeura są tak turbo rozciągliwe, że płaski wymiar będzie mocno przekłamany 😉

To jak jestem na pograniczu rozmiaru znaczy, że mam brać mniejsze ?  👀
Moon, W Dobrym Koniu coś jest, ale niewielka ta promka. No ale jest.
Tia, znam Twój ból, aczkolwiek jeszcze "znoszę" Busse. Wprawdzie nienawidzę ich w momencie ubierania 😉 ale już na koniu jest spoko...
wabankowa, - zdecydowanie, ja sama mam legginsy w rozmiarze 36, a zwykłe Pikeury kupiłam ostatnio 38. I chyba w tych legginsach nawet większy luz mam 😉
Moon, - cavalloshop zerknij, coś tam mają w promkach 🙂 Ja upolowałam Jeska za 520zł z prawie 700.
I w pełni rozumiem, sama też już mam gdzieś inne bryczesy, to nie to. Jeszcze te z Deca w miarę, ale szczerze mówiąc to wolę kupić jedne Pikeury raz na rok niż 3 pary tańszych.
Moon   #kulistyzajebisty
01 kwietnia 2021 06:45
Dzięki laski, wypłata przyjdzie to coś poszperam ;-)

keirashara, raz na rok? Pfff, moje najstarsze Lugany, mają... lekko licząc już jakieś 8, 9(?!) lat. A swojego czasu ciorałam je ostro. Prawda - wyblakły zlekka na udach, są pocerowane w kroku i przy kolanie, ale są to wciąż moje ukochane bryki w których NIGDZIE się nie obcieram, które dobrze leżą na całej długości nogawek (a mam wyjątkowo niewymiarowe giry) i w których lej nie jest osobnym bytem, który latem odparza tyłek, tylko są - no jak druga skóra. Loffkam bardzo  😍
Moon a co ci nie pasowało w Covalliero? Ja mam ich legginsy i je wielbię, są super. Ja się właśnie do kupna Pikeurów nie mogę przemóc, bo mnie tańsze opcje zadowalają niby, chociaż zawsze po wpisach tutaj mam wrażenie, że jakbym w końcu się zdecydowała, to może weszłabym na jakiś wyższy level świadomości bryczesów. 🤣
Moon   #kulistyzajebisty
01 kwietnia 2021 08:20
flygirl, mam drugą parę Covalliero ze zwykłym pełnym lejem. I sama pamiętam, że pisałam że są spoko, że je lubię. Model Techno kupiłam w większym rozmiarze (bo mi doopsko utyło... :/) jakoś w zeszłym roku i... mam już połatane leje na kolanach :/ Nie w szwach, gdzieś z boku - centralnie na kolanach mam porozłażony materiał. A nie szoruję kolanami podłóg w stajni, czy band na hali, żeby nie było :P W ogóle, kolana mi się bardzo szybko powypychały (podobnie jak w jeansowych Horze... Never-ever!) i jak zsiądę to wyglądam jak w portkach po starszej siostrze  🤔 😵
Ja się właśnie do kupna Pikeurów nie mogę przemóc, bo mnie tańsze opcje zadowalają niby, chociaż zawsze po wpisach tutaj mam wrażenie, że jakbym w końcu się zdecydowała, to może weszłabym na jakiś wyższy level świadomości bryczesów. 🤣


Piona, mam dokładnie to samo, ilekroć otwieram ten wątek. :P I nadal się powstrzymuję, bo kurde, jestem zadowolona z tańszych. 😀
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się