wasze ulubione seriale

emptyline, dzięki, większość widziałam 😀
Lucyfer mnie powalił gdzieś w połowie i odpadłam. Ale już patrzę bo nie znam:
When they see us, Breeders, Derry Girls, Spinning Out, Unsolved Mysteries, Shtisel, It's a sin

Three Identical Strangers widziałam i fajny 😀 Sporo dokumentów juz widziałam z Netflixa i są niektóre bardzo ciekawe 😀
emptyline   Big Milk Straciatella
31 marca 2021 22:39
It's a sin i Breeders jest na HBO (polskie chyba też powinno mieć)
When they see us wgniotlo mnie w fotel. Na pewno nie jest to przyjemna głupotka do prasowania.

Ja dokumenty i wszelkie historie kryminalne na Netflixie bardzo lubię. The trials of Gabriel Hernandez jest warte zobaczenia ale też mało pozytywne.

Lucyfer jest specyficzny, też mi najpierw nie podszedł, ale jakoś potem się wkręciłam. 🤣
emptyline, ja miałam właśnie na odwrót, na początku szło, a potem... no nie dałam rady.
Zaczynam właśnie When they see us 😀
emptyline   Big Milk Straciatella
01 kwietnia 2021 12:45
xxagaxx, daj znać czy Ci się spodobało. :kwiatek:
emptyline, bardzo mi się podobał. Te 2 pierwsze odcinki to nie mogłam uwierzyć że to się dzieje naprawdę. Momenty ma strasznie przydługie, zdarzało mi się przewinąć ale całościowo wypada top.
W podobnym klimacie do When They See Us jest Seven Seconds. Przyjemnie się ogląda.
BASZNIA   mleczna i deserowa
10 kwietnia 2021 13:58
The Serpent super.
W podobnym klimacie do When They See Us jest Seven Seconds. Przyjemnie się ogląda.


obejrzałam, potwierdzam bardzo dobre seven seconds.. i chyba bardziej przygnębiające
Rodzice momentami głupawi, ale ogólne serial naprawdę zabawny,
Moje ostatnie odkrycia:

w Apple TV: The Morning Show - rewelacja (jest to mój drugi w Apple, pierwszy był Defending Jacob, też rewelacja)

w Netfixie: Niewinny (kryminalny) - nie mogliśmy się oderwać.

Teraz oglądam nowy sezon (ponoć ostatni) Homeland. Jak na razie (trzy odcinki obejrzane) trzyma standard poprzednich.


Czy wiadomo, czy będzie kontynuacja YOU i Ozarka?
Moon   #kulistyzajebisty
06 maja 2021 14:44
trusia, "Niewinny" wczoraj zaczęliśmy z P. i gdyby nie to że serio już padałam na twarz a dziś musiałam o 6 wstać to byśmy pewnie się też nie oderwali, haha :P Pierwszy odcinek miałam mindfucka, ale potem wszystko się pięknie łączy. Jak to u Cobena 😉

"Homeland" pochłonęłam cały ostatni sezon w dwa dni - cały serial, przeeeekooozaaaak! Wiadomo, były słabsze momenty, trochę niedorzeczności czy jakieś merytoryczne fejki, ale ostatnie 12 odcinków - sztos! Końcówka w ogóle - nie spodziewałam się, fajnie się zakończyło 🙂
Facella   Dawna re-volto wróć!
06 maja 2021 15:05
trusia, You na pewno jest potwierdzone, nie ma chyba jeszcze terminu.
Niewinnego mam na liście i cieszą mnie wasze opinie 😀
Obejrzałam wszystkie 5 sezonów Peaky Blinders i jestem w żałobie. Czy ktoś poleci mi coś, czym mogę otrzeć łzę? Dużo osób poleca mi Lucyfera, faktycznie takie dobre?
Meise Peaky nie ma sobie równych, niestety.
Lucyfer to typowe guilty pleasure, jest strasznie sztampowy i tandetny ale ma jakiś swój urok. Ja odpadłam Ale do obiadu się nawet nadawał.
Ech, jak ja wytrzymam bez Tommy'ego... ten charakter budzi we mnie takie żądze, że mogłabym dzień i noc... z nim... 😝
Zresztą wszystkie postacie i ich charakterologia są po prostu genialne. Najbardziej mi smutno, że Helen zmarła, a wraz z nią odeszła niepodmienialna ciotka Polly...

Cholerny rak.

No nic, czekam na rekomendacje.

Moje top 3 to:
- Deadwood
- Peaky Blinders
- Six Feet Under

Proszę o coś w podobnym klimacie 😁
Meise, mały off top, ale ja również kocham Cilliana Murphy miłością wielką i dziurę w sercu łatalam filmami z nim. Niektóre role są cudne, zwłaszcza te starsze 💗Red Eye lub Red Lights
Włączyłam Niewinnego i po pierwszym odcinku mam mocno mieszane uczucia. Tam się nic nie wydarzyło... może dalej będzie lepiej.
<b>Meise,</b> mały off top, ale ja również kocham Cilliana Murphy miłością wielką i dziurę w sercu łatalam filmami z nim. Niektóre role są cudne, zwłaszcza te starsze 💗Red Eye lub Red Lights
aaga84,

On ma po prostu magnetyzującą twarz! A jego rola w PB pokazuje, że facet nie musi mieć 190, 120 kg wagi i zarost po kolana, żeby być charyzmatycznym i tak cholernie sexownym, że kolana miękną 😋
madmaddie   Życie to jednak strata jest
07 maja 2021 08:28
Obejrzałam Sexify. Pomysł jest spoko. Wizualnie mi się podoba. Muzyka miód. Ale całość jakaś taka nudna.
2 odcinek niewinnego boli bardziej niż 1. Daję szanse na odc. 3 jak nie będzie lepiej to daje spokój...
Facella   Dawna re-volto wróć!
07 maja 2021 22:45
Obejrzałam Firefly Lane, wprawdzie jednym okiem i uchem, wiec może coś przeoczyłam. Wyjaśni mi ktoś ostatni odcinek, co miała na myśli Kate mówiąc o wybaczeniu? Bo mam wrażenie, jakby mnie ominął jakiś ważny element historii. Czy to tylko furtka na drugi sezon?
smartini   fb & insta: dokłaczone
07 maja 2021 23:04
Facella, tak, będzie w drugim sezonie, ponoć w książce ma to trochę więcej sensu :P chyba sytuacja 'kiedy clifhanger wejdzie za mocno'

My zaczęliśmy Mare z Easttown (Kate Winslet w roli głównej). Pani Detektyw, małe miasteczko, morderstwo. Na razie powoli się toczy historia ale się nie dłuży. Ciekawa jestem jak się historia potoczy. HBO.
Smartini tez chce to oglądać Ale czekam aż będzie pełny sezon dostępny.
smartini   fb & insta: dokłaczone
07 maja 2021 23:36
Ja czerpię zaskakującą przyjemność z oczekiwania na odcinek 😀
Meise, Peaky Blinders jedyne w swoim rodzaju, za bardzo nie licz, że trafisz na inny podobny.

Nie-sieczkowe, też jedyne w swoim rodzaju, ale inne, to wg mnie Breaking Bad i Ozark. Co prawda nie ma tam chyba (bo nie wiem, co wzbudza w tobie żądze) "charakteru, który wzbudzi takie żądze, że mogłabyś dzień i noc... z nim..." , ale warto obejrzeć, nawet pomimo braku żądzy.

Facella, dzięki, wobec tego czekam niecierpliwe na You. A propos Firefly Lane - obejrzałam jednym i drugim okiem, ale po ostatnim odcinku też myśliłam, że coś przegapiłam. Gdzieś wyczytałam, że wyjaśnienie tylko w książce, bo nie będzie ciągu dalszego. Ale może coś zmieniło, skoro smartini pisze o drugim sezonie i jednak będzie, ale tak czy owak wkurzający był ten odcienek.


trusia, nie liczę w sumie, bo klimat tego serialu podbił moje serce. Każdy kadr był tak cudownie dobrany, tak dopieszczony i do tego ta muzyka. Postacie bardzo charakterystyczne, człowiek się serio zatapiał w tym świecie. No nic, pozostaje czekać na szósty sezon, ale smutno. Wracam do oglądania filmów...

Breaking Bad oglądałam już wieki temu. A żądze wzbudza tak jak w wielu babach na tym świecie bohater, w którego wcielił się Cillian Murphy, mężczyzna nietuzinkowy, z niezwykłą twarzą. Fenomenalnie napisana postać (-:
Meise, Ozark sobie obczaj 🙂

Tylko ladnych ludzi zadnej plci tam w sumie nie ma xd
Ja ogólnie nie oglądam seriali i filmów dla ładnych ludzi, bo mi się po prostu nikt nigdy nie podoba i nie mam ŻADNYCH idoli za którymi bym szalała, ale no.... PB to wyjątek. Aż się sama wstydzę i czuję jak nieopierzona gówniara 😀 Na szczęście w tym wieku doszłam do etapu, że mogę sobie myśleć i robić co chcę i przestaję się liczyć z ocenami innych 😉
Meise, Taboo widziałaś?
Niet, poczytam sobie 🤔
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się