Jakie pasze dajecie swoim koniom?

budyń, Fitmin.  🙂
budyń, Fitmin.  🙂


Co próbowałaś z Fitmin? Chętnie bym spróbowała dla swojej, bo skład fajny i cenowo to nie wygląda źle i szukam jakiś opinii 😉
budyń, polecam balancer po prostu. Wychodzi ekonomicznie i w zasadzie nie trzeba nic więcej.
Najtańszy balancer to masz z Mebio.
[quote author=brzezinka link=topic=25.msg2969531#msg2969531 date=1617391664]
budyń, Fitmin.  🙂


Co próbowałaś z Fitmin? Chętnie bym spróbowała dla swojej, bo skład fajny i cenowo to nie wygląda źle i szukam jakiś opinii 😉
[/quote]

Prawie wszystko. Pisałam już kilka razy na temat ich pasz. 
Aleks   Never underestimate the possibility for things to improve in ways you cannot yet imagine - Karen Rohlf
03 kwietnia 2021 10:30
łoo chciałam napisać, że podwyżki w Hippovecie, ale już widzę, że wszyscy wiedzą. Kurcze sporo Brandona xs podnieśli 6zł na worku :/ .
Jak wyszła różnica w energii ileś tam stron wcześniej w Brandon xs to pisałam, że odniosłam wrażenie, że po moim koniu było widać, ale póki co nie jest to aż taka zmiana by rzutowała na jezdność, więc na razie zostajemy. Poza tym cały czas utrzymuję, że wygląda na tej dawce od nich na prawdę super dobrze. Widać nieco obciążenie spowodowane wymianą sierści, ale jest wciąż najlepiej jak do tej pory. Ponadto (po badaniach) wymienili mi microvital na cynk i .... okazało się, że jesteśmy  stanie mieć piękną grzywę (jak na prawie folblut-a), a z tym (ogon był, grzywa marna) było dziwnie ciężko. Także jeszcze zacisnę zęby, odmówię sobie paru rzeczy i będę płacić i z satysfakcją karmić  😁
Pati2012   Koński insta: https://www.instagram.com/mygreybay/
03 kwietnia 2021 12:11
mehhh mebio też droższe 🙁 jak żyć?
A ten balancer Mebio taki przyzwoity, czy lepiej coś dopłacić i wziąć coś lepszego? Hoveler u mnie dowozi, ale nie widzę na stronie u nich żadnych balancerów...?
Gillian   four letter word
03 kwietnia 2021 12:32
O rany, przyszedł mi len ekstudowany z Fitmin, revolta dźwignią handlu  😎 akurat byłam chora, przyjeżdżam do stajni po kilku dniach, pasze elegancko rozsypane do pojemników. Patrzę... Co jest... Dlaczego mam jakieś chrupki dla psa  😁 👀 ale śmieszne te kulki  😁 😜
budyń, mebio jest jedną z niewielu, żebym nie powiedziała jedyna polska firma która ma swój lab i bada sprawdza te składy. Plus no maja dietetyków -wetow, więc naprawdę fajnie dobierają pasze pod swoich klientów, posiłkując się również Hippolytem.
Gillian, haha no wyglądają jak psie chrupki, fakt 😉

Ja tam czekam dalej na tą niesamowitą energię z tego firmina  😀iabeł:. Koń dostaje po 300 gram dziennie od ponad tygodnia i .... nic 😉. Ale może mu się sierść ładna choć zrobi.
budyń, Pasze Mebio jak xxagaxx, już napisała mają wielu zwolenników.
Ja nie próbowałam,ale mnóstwo ludzi chwali.
Sensowne balancery to jeszcze masz z Optifeed Czyli Saracen i Dodson.
Moim naj,naj jest Red Mills oat balancer.
Siesiepy   Ponczek bez rączek
03 kwietnia 2021 16:46
epk , Gillian to czekam na wasze testy zanim i ja kliknę "kup teraz" na allegro. Czai się u mnie w koszyku i nie mogę się przemóc.  😂
Czy ktoś karmił tą paszą?

https://eggersmann.com.pl/pasze-specjalistyczne/59-revital-cubes.html

Ma ona niezły skład, bo dużo otrębów ryżowych, a w zasadzie bardzo miłą cenę. Niskie dawkowanie, całkiem skoncentrowana, a w połączeniu w green power mogłoby wyjść ekonomicznie. Ma bardzo dużo białka strawnego, poziom podobny do XS.
Jednego konia na tym pamiętam,ale to za mało opinii.
Ok, dzięki, wzięłam to mebio. Jeszcze mam tylko pytanie - czytałam kiedyś, że balancery są zbilansowane i nie trzeba suplementować dodatkowo, tak?
Mam pytanie o otręby ryżowe (chyba najczęstsze w tym wątku :wysmiewa🙂.
Otóż karmię tymi i mimo, że nie daję dużo to koń by biegał i biegał. Ktoś karmił i też miał taki efekt? Może są jakieś lepsze otręby? Chociaż cenowo jak Nuba Equi.
budyń, no na tym polega balancer właśnie, że ma dużo większą dawkę witamin itp, że już nie trzeba , no i "balansuje" owies.
Gillian   four letter word
03 kwietnia 2021 18:34
Siesiepy, dawaj! Jak nie pomoże na speeda to chociaż będzie ładne futro  😜
Mam pytanie o otręby ryżowe (chyba najczęstsze w tym wątku :wysmiewa🙂.
Otóż karmię tymi i mimo, że nie daję dużo to koń by biegał i biegał. Ktoś karmił i też miał taki efekt? Może są jakieś lepsze otręby? Chociaż cenowo jak Nuba Equi.

Muchozol brak składu, więc trudno określić jaki jest poziom energii. U nas karmimy Unipaszem i po koniach widać a nie czuć  🤣
Pati2012   Koński insta: https://www.instagram.com/mygreybay/
03 kwietnia 2021 18:41
muchozol  u mnie na otrębach zero efektu "dopalacza", energia sie nijak nie zmieniła - 400gram dziennie
espana to biorę pod uwagę Unipasz. Cenowo fajniej niż te.
Pati2012 a jakimi karmicie?
BUCK   buttermilk buckskin
03 kwietnia 2021 19:10
epk Gilian Siesiepy  ale Wam dobrze  😀 dlaczego to mi się trafił wielki konio którego bardzo chętnie karmiłabym na bogato wedle jego wagi  😁 a muszę z aptekarską precyzją dobierać energię żeby dało się z nim współpracować bez obaw.... booszszszsz  😵 
Gillian   four letter word
03 kwietnia 2021 19:40
BUCK, ja bym mu chętnie pod ogon wlała PB98. Oddaj trochę powera!
BUCK, wiesz jaki mam rachunek za pasze (bez supli) w marcu? Jesteś pewna, że chcesz zamiany?  😀iabeł:
Pati2012   Koński insta: https://www.instagram.com/mygreybay/
03 kwietnia 2021 20:33
muchozol mamy z unipaszu
Dzięki. To chyba wezmę te, bo nie pierwszy raz tu czytam zadowolone głosy z tych otrąb 🙂.
Siesiepy   Ponczek bez rączek
03 kwietnia 2021 21:07
Gillian ok! Przekonałaś mnie. Jutro zamawiam! 🍴
Buck no ja mam jednego muła, który jest worem bez dna, a drugi... Też worek bez dna ale podtuczyc ciężej, bo pierdol...nik pod kopułą taki sam cały czas.  😂 Ale to to młode to jeszcze durne.
szukam paszy dla ochwatowca na przytycie, większoŚć jest raczej dla grubych a ja potrzebuje w drugą stronę.
budyń Balancer mebio moim zdaniem fajny, koleżanka też bardzo zadowolona. Zawartość wszelakich "witamin" jest stosunkowo wysoka.
blucha, taką właśnie podlinkowałam wyżej
Perlica przeglądnełam ją, tak nie do końca jestem przekonana czy to jest to o co mi chodzi.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się