Pensjonaty, ośrodki jeździeckie- Kraków / Małopolska

Stajnia u Mateusza ma wolne boksy. Koleżanka ma tam konia i poleca.
Dzięki, znalazłam trzy które mam na oku i najbardziej mi siadają  😉 W dwóch czekam na info w sprawie boksów, bo mają się zwalniać, a w jednej mam na już.
Bacardi,
to może wypadało by podać ten numer chipu, chyba że chodzi o taki w nodze  😉
I dlaczego jej szukasz?
Bacardi,
to może wypadało by podać ten numer chipu, chyba że chodzi o taki w nodze  😉
I dlaczego jej szukasz?


Wrzucam grzecznościowo konia który nawiał z pastwiska , nie znam za wiele osób z okolic Gorlic ani ośrodków / stajni przydomowych etc w tamtych rejonach. Tutaj pewnie szybciej takie osoby się znajdą.
Pensjonaty w okolicach Tarnowa może być też i Nowy Sącz? Wolnowybiegówka, nie potrzebuje placu do jazdy, tylko miejsce na pastwisku i dach nad głową dla konia
Ściółka torfowa

Czy ktoś w naszej okolicy sprzedaje/ trzyma konie na tym itp.?  👀
Szukam informacji w imieniu znajomej, ściołka potrzebna dla jej kobyłki kaszlaka,

Przyjmę każdy trop 🙂
Witam wszystkich 🙂
Poszukuję pensjonatu pod Krakowem (mieszkam w samiutkim centrum, więc przejazd przez pół miasta mnie czeka tak czy tak), najlepiej wolnowybiegowej lub aby konie sprowadzane były tylko na noc. Na pastwiskach trawa, zimą siano. Poza tym zależy mi na oświetlonym placu, gdyby była też hala to super, ale nie jest to warunek konieczny.
Cenowo tak do 1000. Dojazd samochodem do 30km od centrum 🙂
Orientuje się ktoś jak wygląda cenowo pensjonat w Sentio i Michałowicach?  :kwiatek: Czy są jakieś stajnie na północy (ewentualnie trochę dalej, ale nie druga strona Krakowa) z dobrymi warunkami treningowymi i halą?
Ściółka torfowa

Czy ktoś w naszej okolicy sprzedaje/ trzyma konie na tym itp.?  👀
Szukam informacji w imieniu znajomej, ściołka potrzebna dla jej kobyłki kaszlaka,

Przyjmę każdy trop 🙂


polecam pellet sosnowy - taniej wychodzi i łatwiej kupić
Witam wszystkich 🙂
Poszukuję pensjonatu pod Krakowem (mieszkam w samiutkim centrum, więc przejazd przez pół miasta mnie czeka tak czy tak), najlepiej wolnowybiegowej lub aby konie sprowadzane były tylko na noc. Na pastwiskach trawa, zimą siano. Poza tym zależy mi na oświetlonym placu, gdyby była też hala to super, ale nie jest to warunek konieczny.
Cenowo tak do 1000. Dojazd samochodem do 30km od centrum 🙂

Zapytaj w Bodzanowie. Wydaje mi się że ta stajnia spełnia Twoje życzenia ale nie wiem ile kosztuje.
Już przekroczylo 1000zł, chyba 1200 teraz.
NIC NIE POLECASZ I NIE REKLAMUJESZ... KUMASZ??  🏇 🏇 🏇
DODO MOD

 reklama i spam...
W Kobylanach komplet i raczej nie prędko się coś zwolni 🙂


W tamtą stronę to jeszcze Paczółtowice: https://www.facebook.com/Stajnia-Lovarda-104310277943101/




W Brzoskwini z tego co słyszałam można się dogadać w sprawie boksu - cena z tego co się orientuję oscyluje w okolicach 1000 zł, w Młynce boks też chyba 1000 zł ale nie wiem czy są wolne miejsca.
Dziewczyny , mamy w rejonie na prawdę dobrego kowala?  koń krzywy mocno jedną nogą, kopyto każde z innej parafii, trzeszczki bez szału, ale bezobjawowe, zależy mi żeby mądrze prowadzić kopyta, żeby pomóc nie zaszkodzić. 🙁 Czekam na wizytę wet ortopedy, może kogoś poleci, ale  będę wdzięczna za priv  :kwiatek:
Robaczek M.   i jej gniade szczęście:)
03 kwietnia 2021 14:17
shade zdecydowanie Ada Majocha  🙂
Ada jest naprawdę godna polecenia, ale terminowość i umawianie się z nią, jest trudne, przynajmniej dla mnie 😉 Zwłaszcza jak podklei Ci konia i spadnie mu podkowa i wypada to szybko przykleić na nowo 😉
Klei jeszcze Ada Prochownik w małopolsce. Equine Holistic Service.
Robaczek M.   i jej gniade szczęście:)
04 kwietnia 2021 10:54
Jeju, u mnie sama pilnuje terminów, jest zawsze co 3 tygodnie 🙂  raz nam odkleiła się podkowa, była za dwa dni. Raz po zdjęciu podków koń chodził koszmarnie, przyjechała przykleić na drugi dzień. Hihi, może dobra lokalizacja  😁
Dziewczyny , mamy w rejonie na prawdę dobrego kowala?  koń krzywy mocno jedną nogą, kopyto każde z innej parafii, trzeszczki bez szału, ale bezobjawowe, zależy mi żeby mądrze prowadzić kopyta, żeby pomóc nie zaszkodzić. 🙁 Czekam na wizytę wet ortopedy, może kogoś poleci, ale  będę wdzięczna za priv   :kwiatek:


Artur Wójcik jest najlepszym podkuwaczem jakiego znam.

Napiszcie coś bliżej o paniach, które polecacie, nigdy o nich nie słyszałam
Dziękuję za odpowiedź. :kwiatek:

Dziewczyny, mi na prawdę obojętne czy będzie mieć klejone, zwykłe podkowy czy będzie strugana częściej celem wyprowadzenia odpowiednich kątów. Znam się na tym jak pies na gwiazdach, ale skoro widzę że kopyta są każde inne, chciałabym kogoś kto nie 'ciosa' kopyta tylko świadomie je robi. Tylko i AŻ tyle  🤣
Ada Majocha jest lekarzem weterynarii, w kopytach "siedzi" bardzo. Uczestniczy i prowadzi szkolenia w tej dziedzinie. Adrianna Prochownik kończy obecnie studia med. wet. na Węgrzech, jest uczestnikiem szkoleń, warsztatów kopytowych m.in w Stanach i nie tylko. To młode dziewczyny o bardzo dużej wiedzy. Nie tną jak leci, zwracają uwagę na wszystko, od diety, przez pracę, na podłożu na ujeżdżalni i na padoku kończąc. Nie kują na tradycyjne podkowy. Zajmują się klejonymi podkowami, butami, a także różnymi alternatywnymi nowinkami typu FormaHoof.
Szukam stajni dla klaczy na południu, może być przydomowa. Fajnie jakby był kawałek miejsca do lonżowania i możliwość jak najdłuższego padokowania. Kobyła uznana jako "niebezpieczna" zdarzyło jej się spróbować gryźć czy kopać. Istotna będzie jak najniższa cena - klacz została przejęta przez fundację. Nie zależy nam na placu do jazdy komplecie przeszkód etc 😉. Podstawą jest miejsce do pracy z nią z ziemi. Ktoś, coś, gdzieś?
Hej
Szukam opini od osób, które stały bądź stoją w stajniach:
Minoga
Buczek
Bodzanów
😉
Czy ktoś mógłby mi podpowiedzieć jakąś fajną miejsce dla odsadka? Poszukuję miejsca, gdzie młody miałby rówieśników 🙂
Hej,
czy wie ktoś jaka jest cena pensjonatu w WLKS Krakus?
Halo Kraków 🙂 jest ktoś chętny na wizyte Anny Bajko? Liczę że uda się uzbierać jeszcze kilka koni żeby udało się zorganizować wizyte w Krakowie 🙂
Kochani. A jak ujeżdżenie ma się w Krakowie? Są jacyś sprawdzeni trenerzy, pensjonaty z infrastrukturą (czworobok, hala)? W październiku planuję przeprowadzkę i szukam miejsca z możliwością dalszego rozwoju dla siebie i kopytnego. Dodam, że mam już dzisiąt udanych przejzdów C klasie za sobą i trochę koni przez siebie wyszkolonych, także raczej mówimy o wyższym sporcie. 🙂
W Niepołomicach prowadzi treningi Gala Badałow. Wg mnie bardzo dobry trener od ujeżdżenia, aczkolwiek ja Profi nie jestem.
Hej. Poszukuje pensjonatu dla jednego grzecznego konia z pastwiskami i dobrą opieką. Możecie coś polecić? 🌷
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się