muzyka z filmow, reklam. szukam...

desire   Druhu nieoceniony...
02 grudnia 2018 10:28
nikt, nic?  👀
Odkopuje! Swego czasu na YouTube w ramach reklamy leciały przykładowe covery ludzi korzystających z ising. Trafiłam kiedyś na jeden, gdzie dwie dziewczyny śpiewają Dance Monkey. To były jakby dwa filmiki sklejone w jeden (chyba). Obie ciemnowłose, jedna na pewno azjatka. Ktoś coś? Pięknie zaśpiewały tą piosenkę, szukam i szukam ale nie mogę znaleźć.
mils   ig: milen.ju
20 lipca 2020 12:41
Kaarina jesteś pewna, że to było iSing? Takie duetowe rzeczy są tam rzadko, może to było Smule? Po wpisaniu w google "Dance Monkey Smule" od razu masz to, tego szukasz?
odkopuję

Szukam piosenkarki, słyszałam ją w Anty Radio bądź Rock radio, jakoś na jesień
jej nazwa to była 3cia forma czasownika po angielsku, coś jak "been, done, gone"
ktoś coś?  😵 😵 😵
Mi się kojarzy Metallica - The Unforgiven, ale to czysty strzał (nie słucham radia i nie wiem, czy to grają).
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
07 kwietnia 2021 08:04
Epikea a może 3 Doors Down - When I'm gone?
Stacja by pasowała.
niestety to nie to 🙁
Nazwa wokalistki to byla ta 3cia forma
coś jak Adele to ona była np "Done"

zembria   Nowe forum, nowy avatar.
13 kwietnia 2021 07:57
A, to trzeba bylo od razu napisać, że kobieta śpiewa. Ja ze śpiewających kobiet toleruję jedynie Janis Joplin 😁 Jakoś mi jedynie męskie głosy podchodzą.
odkopuję

Szukam piosenkarki, słyszałam ją w Anty Radio bądź Rock radio, jakoś na jesień
jej nazwa to była 3cia forma czasownika po angielsku, coś jak "been, done, gone"
ktoś coś?  😵 😵 😵


zembria, przecież pisała 😉
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
13 kwietnia 2021 09:32
Bez kitu 🤣 Mój mózg wstawił tam "piosenki" 😂
zembria, też tak na początku przeczytałam, nie przejmuj się 😉 Myślę, myślę, ale nic nie mogę wymyślić...
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się