Końska Rewia Mody XV (2021)

anai, - taka nowa forma odznaki "dzielny pacjent"? 🤣 Śliczny!
emptyline, - o matko, faktycznie tu 100 lat Całuska nie było, co u niego? 😀 Kantar mu bardzo pasuje, taka landrynka 🙂

Ja żem klikła swoje pierwsze Anky  💃 Candy Pink ujął mnie strasznie za serduszko odcieniem.
wątek zamknięty
wątek zamknięty
Ja mam ES i bdb, jest przepiękny i nic się z nim nie dzieje.
wątek zamknięty
Przepraszam, zamiast zmienić wysłałam przypadkiem dwa razy to samo 🙁
wątek zamknięty
keirashara trochę tak 😉 a tak na serio, nie było pewne, czy chłopak w ogóle da radę i wróci, więc to taki zakup zaklinacz rzeczywistości 😉
Muszę przyznać, że czaprak PS bardzo przypadł mi do gustu. Pomijając kolor, nie ma tych paskudnych pasków do przystuł, których nie lubię. Dzięki temu "kołnierzowi" z przodu (jak toto nazwać?) idealnie leży i pasuje mi bardzo kształtem.

szachowa Czapraki ES też mam i bardzo lubię. Skróc link, bo rozjeżdża forum 😉

Teraz czaję się na wine z ps.
wątek zamknięty
emptyline   Big Milk Straciatella
11 kwietnia 2021 20:21
xxagaxx, dzięki!

keirashara, dziękuję, Całusek ma się dobrze, jest na permanentnych wakacjach więc jedyne co mi zostało do kupowania do kantarki. 🤣
wątek zamknięty
Udało mi się dorwać spooksa glitter i ta daam :

wątek zamknięty
Corina w Tender Taupe, model Velvet.



Pamko w Deep Berry


I Corinka w Deep Berry
wątek zamknięty
Szmaty to jedno (deep berry <3), ale jak ty kobyłę szybko i ładnie utuczyłaś, to nie mogę się napatrzeć. Szacun. 😍
wątek zamknięty
Nirv, ty masz zawsze eleganckie konie

Jakby ktoś zastanawiał się nad derka od Equishade. Piekne, stare nie wykonane Ale szczerze? Długiego życia to im nie wróżę. Mega cieniutki ten pluszowy materiał. Do powygladania są super, ciekawi mnie jak 1 pranie zniesie...


wątek zamknięty
Może musisz w dużym worku na bieliznę prac? żeby się nie wycierał właśnie.
wątek zamknięty
kotbury, moze, nie wiem jeszcze. Nie lubie rzeczy które wymagają az tak specjalnego traktowania. Nie mam na to czasu.

Nie mogę edytować postu Bo link u góry rozjeżdża wszystko.
Druga strona:



wątek zamknięty
Moon   #kulistyzajebisty
14 kwietnia 2021 17:07
xxagaxx, krótka zlekka wyszła, czy akurat tak wiatr zawiał?
wątek zamknięty
Moon, zawiał, ale na siodło za długa to nie jest xD
wątek zamknięty
Moon   #kulistyzajebisty
16 kwietnia 2021 09:31
xxagaxx, a no właśnie. długość derki na siodło (+ jak się jeszcze usiądzie) to też ważna rzecz :P

W tym temacie - cioram właśnie polar Schocke od klami, który jest... 165, mimo ż Kulisty nosi 155. I idealnie kryje zad na długość i szerokość, nawet jak zapnę z przodu i sama wsiądę. <3
wątek zamknięty
A u nas PS Neptuna w okolicznościach wodnych jak sama nazwa modelu wskazuje  😀

wątek zamknięty
xxagaxx, a no właśnie. długość derki na siodło (+ jak się jeszcze usiądzie) to też ważna rzecz :P

W tym temacie - cioram właśnie polar Schocke od klami, który jest... 165, mimo ż Kulisty nosi 155. I idealnie kryje zad na długość i szerokość, nawet jak zapnę z przodu i sama wsiądę. <3


Nie mów mi takich rzeczy, bardzo mnie kusi jej jedna derka, ale Siwy też 155... 😀

Dorwałam nowy Oxfordnavy Bigsquare z poprzedniego Heritage  😍 Jeszcze tylko mi los ześle derkę do kompletu i będę chwilowo szmato-spełniona.... 😀
wątek zamknięty
emptyline   Big Milk Straciatella
20 kwietnia 2021 01:09
Nirv, sztos!

W ramach testowania nowego 'ulepszonego' forum wrzucę Całuska w kantarze Euro-Star.
tty-0585.jpg tty-0585.jpg
wątek zamknięty
Czaprak Premiere Equine
img_20210420022206_IMG_9202_zmniejszamy_pl.jpg img_20210420022206_IMG_9202_zmniejszamy_pl.jpg
wątek zamknięty
A ja mam problem z dodaniem posta, a właściwie z wrzuceniem foty 🙁
wątek zamknięty
Post został usunięty przez autora
A wiadomo czy galeria wróci razem z jej starą zawartością? 🤔 tyle miałam szmatofot tam których nie mam już dawno na komputerze
wątek zamknięty
dairoxroxi, galeria wróciła,.tzn zdjęcia z niej są z powrotem w postach. Nie wiem kiedy wróci przycisk przekierowujący, jest dostępna tu https://ogloszenia.re-volta.pl/galeria/
wątek zamknięty
Nowy Equito hazelnut ten kolor jest piękny 😍 pierwszy czaprak tej firmy zobaczymy czy będą kolejne 😀
tempImageHlpsTF.png tempImageHlpsTF.png
wątek zamknięty
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
23 kwietnia 2021 21:11
A ma ktoś może porównanie tego co wstawiła Kuniaa tym poniżej, Eskadron Copper glossy?
Heritage-Schabracke-Glossy-Emblem-Copper.jpg Heritage-Schabracke-Glossy-Emblem-Copper.jpg
wątek zamknięty
Moon   #kulistyzajebisty
24 kwietnia 2021 19:11
Pozostając w tej kolorystyce: Kullini w Amberze Schocke, znowu Nirv mnie namówiła do złego, hahahaha 😂




BDE3BE36-5061-416D-9BD6-9E3D1CD6421F.jpeg BDE3BE36-5061-416D-9BD6-9E3D1CD6421F.jpeg
wątek zamknięty
Do mnie dzisiaj przyszedł taki koszmarek, ale kurde ma coś w sobie 😅 już widzę moją wściekłą kucynkę pod siodłem w takim zestawie haha
Bardzo podoba mi się krój z miejscem na kłąb
FD1A72BC-D4FA-4574-A1C3-0DCFBA00104D.jpeg FD1A72BC-D4FA-4574-A1C3-0DCFBA00104D.jpeg
15E2F590-3880-4A2E-B890-AEB17F8EBE84.jpeg 15E2F590-3880-4A2E-B890-AEB17F8EBE84.jpeg
wątek zamknięty
Mój Ci On 😍 EqS DEEP OLIVINE
IMG_0124.jpg IMG_0124.jpg
IMG_0126 2.JPG IMG_0126 2.JPG
wątek zamknięty
Post został usunięty przez autora
Kuniaa, o kurde, zazdro! Ślinię się do niego niemożliwie. Ściągałaś z oficjalnego sklepu, czy da się gdzieś w pl dostać?
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.