Jeździecka Rewia Mody (odzież, obuwie i reszta sprzętu)

keirashara po 1, nie łapie się w moją definicję budżetowej 😉 po 2 przymierzałam wszystko i może to ja jakaś dziwna niewymiarowa jestem, ale mało co na mnie pasowało.
flygirl, - ja mam bluzy XS, one imo wypadają duże. Bardziej budżetowo to już chyba musisz szukać po sieciówkach nie jeździeckich, ja dorzynam na koniu starsze bluzy z medicine 😉
Dobra, to tera ja - bryczesy z pełnym, materiałowym lejem oraz kieszonką na udzie na telefon. To warunki główne, dodatkowe to elastyczność, estetyka i cena.
Wszystko poszło w silikon, a ja team zwykły lej jednak i jak się z niego przesiadam na silikon to nie umiem usiedzieć w siodle 🤣 No i one są wtedy cienkie raczej, a ja lubię jak te pantalony takie solidne. Ale jeśli są takie silikony mało inwazyjne z solidniejszym materiałem, to chętnie spojrzę. Ja miałam jakieś decathlonowe i niby spoko, ale jednak różnice były zbyt duże po przesiadce na materiał.
budyń, - Pikeur, jak grubsze to z kolekcji zimowej, np. Rhania. Lej Deca jest ultra klejący, leje Pikeura to zupełnie inny gatunek 😉 Przy decathlonowych zrozumiałam narzekanie na silikon, jak mój tyłek wstał, a spodnie zostały 😂 Wcześniej miałam tylko silikony Pikeura i TR, takie cuda się nie działy i nie rozumiałam jak można ich nie kochać, bo ta elastyczność <3
Dla mnie pikeury materiałowe są sztywne w opór :P I tyle kasy za niewygodne gacie to, no, nie :P
Właśnie te z deca mnie kleiły trochę za mocno i zraziły. Ale jestem gotowa podjąć ryzyko jeśli jest coś klejącego bardzo malutko i nie z cieniutkiego materiału jak legginsy.
Horze Daniela. Mają silikon, ale nie jakiś mocno czepliwy, a materiał dość ciężkawy. 😀 Mam jedne, których mało używam, to moge ci wysłać na testy.
W Horze Daniela ta kieszeń na telefon się raczej nie nadaje, bo się zagina w czasie jazdy. Poza tym to mam 2 pary i lubię.
budyń, - piekury są różne, najlepiej pomierzyć. Takie Valessa są faktycznie sztywne w opór (a się czaiłam na nie, bo śliczne), za to np. Jeska, Tesia, Patrizia, Gwen, Candela są mieciutkie i elastyczne 😉
Czy warto dołożyć kilka stówek do bryczesów animo ,equiline czy kingsland? Jeżdżę w pikeur i parkur ,a chętnie spróbowałbym coś innego.Szukam też z jeansu ale wybór męskich żaden..
pemi, zależy co lubisz. Ja Animo nienawidzę, za to stawiam Equiline i Pikeury na 1 półce pod względem wygodny itp. Bardzo lubiałm też Euro-Stary, dalej uważam ze wygodne, ale bardzo szybko tracą kolor.
Ostatnio mega wygodne odkryłam Cavallo, ale nie każdy model .
pemi dla mnie kingslandy i equiline zdecydowanie najlepsze. mam też pikeury, ale z nimi się za bardzo nie lubię.
pemi, Equiline zdecydowanie. Animo osobiście nienawidzę. Z Kingslandem są wiecznie problemy z rozmiarem, każde inne.
Dziękuję bardzo za pomoc w wyborze ,biorę equiline .
Na gwałt szukam bordowego fraka, najlepiej Pikeur, rozmiar 38/40 i dostępny od ręki - ktoś widział? 👀

Nie zmieszczę się w swój czarny teraz, ale się nie poddaję długoterminowo 😉 więc póki nie zlecę z wagi chciałam kupić drugi, inny... a od dawna marzy mi się bordowy 😅
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
12 maja 2021 14:33
Szukam cienkiej kamizelki, bez kaptura. Wiosenno-wczesnojesiennej. Może być softshell, może być pikowana, ale kolor jasny, ciepły beż, carmel, jasny brąz, złoty... coś w ten deseń. Im taniej tym lepiej 😉 Pomożecie? :P
Pati2012   Koński insta: https://www.instagram.com/mygreybay/
18 maja 2021 08:30
https://www.spooks.com/ines-jacket-olive
Mam pytanie co do tej kurtki, czy ktoś z was ma, widział na żywo?
Bo nie wiem jak "gruba" jest, czy to zwykła przeciwdeszczówka/softhsel czy może taka przejściowa?
Szukam czegoś pomiędzy zimowa kurtką a softhselem 😀 najchętniej właśnie ze spooksa, albo ogólnie do 500
Czy widzieliście gdzieś koszulę konkursową KONIECZNIE krótki rękaw, żółtą, kremową, musztardową lub jakąś brązową?
Potrzebuję zapewne rozmiar 38 lub M
Mam konkursową z krótkim rękawem na guziki (prawdziwa koszula, nie koszulka), z białą stójką osobno doczepianą do guzika na rzep z tyłu, Cavallo, w żółty gęsty prążek. Niestety kupiona dawno temu, ale Cavallo miało akurat taki kolor - może Ci to pomoże.
espana, mam wrażenie że kiedyś był większy wybór....
xxagaxx, wydaje mi się, ze coś w ten deseń Samshielda mi mignęło na stronie Equishopu, ale nie wiem jakie rozmiary itd.
Doradzcie proszę. Potrzebuję kupić uniwersalny kask dla faceta na zawody WKKW na ujeżdżalnie i parkur na cross mam Owena.Nie mam możliwości przymierzyć więc kupię w ciemno .Cenię : lekkość ,wygodę i bezpieczeństwo i skromność . Zastanawiam się pomiędzy :
GPA easy 2x lub speed air
Kep smart lub cromo mat
Pikeur pro safe
xxagaxx, klik1beżowa, klik2pomarańczowa, klik3żółta, klik4beżowa, klik5brązowa
Z tego co kojarzę to Fair Play miał też inne modele w żółtym, brązie i beżu, na pewno była brązowa Cecile, a Schocke ma w tej kolekcji Tapue.
keirashara, dzięki!
pemi, zawsze można na kask krosowy założyć czarną albo granatową czapeczkę bez pompona i po sprawie 🙂. Wielu WKKWistów tak jeździ czworoboki i parkury.
Czy ktoś ma legginsy jeździeckie ARIAT Eos rozmiar XS i może mi podać swoje 'parametry', bo chcę sobie kupić, ale nie wiem czy się wcisnę (a xs są na promce :P).

Może być na priv 😉
Jakie sklep poza Salon Koński Świat maja rzeczy Cavalleria Toscana?
Klami, Equi-fashion ?
Kuniaa, Dzieki
Przymierzam się powoli do kupienia pierwszego zestawu ubrań konkursowych, czy macie dla mnie jakieś złote rady?chciałabym kupić sprzęt w miarę trwały i uniwersalny pod względem pogodowym o ile to w Polsce możliwe 😜

Moja pierwsza rozterka dotyczy marynarki- softshellowa czy materiałowa? Czy to w ogóle możliwe, żeby mieć marynarkę na 4 pory roku?
Marzy mi się tańszy bezrękawnik w stylu Spooksa- tzn grubaśny, ale nie puchowy, żebym mogła go normalnie prać. No i żeby nie był krótki. Możecie coś polecić ?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się