Czy chcemy zmian? Ulepszenie forum.

W ogóle w tym wątku jest wiele pomysłów na zmiany, ale wątpię, żeby było jakieś istniejące forum, które ma je wszystkie. A pewnie będzie miało swoje/inne wady.

Wiele w tobie zwątpienia, zupełnie niesłusznie 🙂
Co do zmian, doskonale rozumiem niechęć do ich wprowadzania. Człowiek zakłada stronę po to, by działała, określa jakie chce mieć funkcjonalności, i niezależnie od ilości udogodnień, użytkownicy zawsze mają jakieś postulaty. Trzeba by było rzucić pracę, rodzinę, i wszelkie zainteresowania, żeby siedzieć i wszystko to wprowadzać. Sama mam przykład strony na której brakuje już chyba tylko urządzenia antygrawitacyjnego, a mimo to wciąż napływają nowe, "przegłosowane" pomysły. Chcąc dogodzić w tej kwestii wszystkim, musiałabym naprawdę rzucić wszystko i całe dnie tworzyć modyfikacje 🙂
To forum wydaje się "spokojniejsze", ale najpewniej tez jest na nim co robić.
Ten kto wątpi nigdy się nie rozczaruje 😉

A z zalet braku zmian w forum wymieniłbym brak wielkich ostrzeżeń o używaniu ciasteczek 😉
Nie pamiętam czy mi się takie info pokazało, ale jeśli strona ich używa, to niestety info w świetle nowych przepisów jest koniecznością. Chociaż jak dla mnie przesadą są boxy wyskakujące na pół monitora, wzmianka podczas rejestracji, i w polityce całkowicie wystarcza.
Według mnie te przepisy są bez sensu...
Są wybitnie bez sensu. Podejrzewam że to kolejny "pusty" przepis, pozwalający mniej ogarniętym ludziom natrzeć uszu, i na nich zarobić.
Voltopiry.pl? O.o  co się dzieje?
Facella   Dawna re-volto wróć!
27 września 2014 14:41
A co ma się dziać? re-volta i voltopiry to jedno i to samo.
Przepraszam, że tutaj. Nagle przekierowało mnie na voltopiry.pl Już myślałam, że to nowa domena.
Racjonalna   Patrz w niebo, ale uważaj na kupy
17 listopada 2015 19:56
A ja się pytam 🙂 dlaczego nie ma jeszcze mobilnej wersji /aplikacji forumowej 😀
Racjonalna   Patrz w niebo, ale uważaj na kupy
19 listopada 2015 08:11
Nie do końca o coś takiego mi chodziło, ale dzięki 😉
Czy da się coś zrobić z wyszukiwarką? Nic nie mogę w niej znaleźć. Wpisuję hasło, które powinno być tytułem wątku mniej więcej (o którym wiem, tylko nie mogę go znaleźć), a dostaję milion różnych stron komplenie nie związanych z tym, w tym wątku brak.Nie jest to jednorazowy przypadek, muszę się za każdym razem mocno namęczyć, żeby coś znaleźć. A może nie wiem jak korzystać? W takim razie instrukcja powinna być może bardziej przejrzysta.
Tyle że, wyszukiwarka nigdy nie szukała po tytułach, a zawsze wskazywała posty i wątki, które zawierają szukane przez Ciebie słowo.
Livia   ...z innego świata
17 września 2016 12:56
nasturcja, zawsze możesz też szukać słów kluczowych przy pomocy google. Wtedy do szukanej frazy dodajesz "site:re-volta.pl" i wyszukiwanie leci tylko po forum.
Jak czegoś nie znajduję przez szukajkę, to właśnie tak robię.
Wyszukiwarka na forum źle działa już od dawna.
Niech będzie i tu - zastanawiam się od lat, dlaczego wątki zamknięte są tak skrupulatnie chomikowane? Czemu nikt tego nie usuwa? Mówię o tych, gdzie jest tylko jeden post np. odsyłający do dobrego wątku. Niech on sobie powisi z 3 dni i do kosza z tym. Jest taki maksymalny pierdolnik na tym forum, że nic dziwnego, że nikt nic nie może nigdy znaleźć  🙄
Czy ja dobrze rozumiem, że po zmianie forum zniknęła cała galeria na RV i nie ma zakładki wątki ulubione?
Gdzie są zdjęcia????
Brakuje mi jednego, przycisku pokaż nowe posty od ostatniej wizyty (chyba, że jest ale jeszcze go nie znalazłam).
Moon   #kulistyzajebisty
19 kwietnia 2021 07:26
Łoohoo, trochę mi roz... waliło mózg jak tu weszłam rano :P

Kwestia przyzwyczajenia, ale fajnie by było jakby jednak galeria każdego usera wróciła... ;-)
Brakuje mi jednego, przycisku pokaż nowe posty od ostatniej wizyty (chyba, że jest ale jeszcze go nie znalazłam).
Ava,


O to też 🙁
I czy da sie tak zrobić, ze po wejściu w wątek przenosi nas na najbardziej aktualna stronę a nie pierwsza? Chyba, ze ja coś nie ogarniam 😀

Edit: jeszcze poklikałam po wątkach i w niektórych mnie wrzuca na pierwsza, w niektórych na ostatnia stronę. Czy jest jakaś prawidłowość?
pomocne byłoby też wyjście do spisu wątków na dole strony,
teraz jak skończysz czytać i chcesz przejść do innego wątku musisz przescrollować wszystko do góry.
Dalej nie działa sprawdzanie ortografii i dalej podkreśla wszystko.

Ava,


O to też 🙁

macbeth,

No mi właśnie też, chyba nie ma takiej funkcji teraz. Za to cytowanie łatwiejsze.
Mi to się kompletnie nie podoba przenoszenie na pierwszą stronę wątku, ale też to, że na stronie głównej nie ma żadnej informacji, że jest nowy post w danym wątku... I co, każdy z interesujących wątków trzeba sobie ręcznie przejrzeć? Strata czasu level hard.
Moon   #kulistyzajebisty
19 kwietnia 2021 08:44
Fokusowa, myślę, że to jest jeszcze kwestia do ostylowania - mam tu na myśli nowe wątki np.

vanille,
W przypadku, jeśli są odpowiedzi, to przenosi do ostatniej strony. Inaczej - do pierwszej.
Dokładnie, pojawia się odpowiedź na nasz post to wtedy przenosi na tą odpowiedź automatycznie.
Ale, że w wątku wogóle cokolwiek nowego się pojawia to nie przenosi.
No i nie ulubionych wątków, a w zasadzie tylko z tej opcji korzystałam :-(
No jest beznadziejnie, już pomijam design a'la "moje pierwsze forum phpbb by przemo", ale urąbanie większości funkcji to już zgroza. Fajnie, że jakiś powiew świeżości i ktoś w ogóle robi coś z forum, no ale nie w ten sposób, pliz.
Nie no, tak ogólnie szacun, że komuś chce się w tym grzebać, naprawdę. Może w końcu nie będzie co drugi wątek rozjechany w telefonie, bo mimo istnienia forum przez x lat dużo osób wciąż nie ogarnęło opcji skracania linków. Co mnie osobiście mega wkurzało bo jeśli 90% czasu z forum korzystam w telefonie, to nie da się wielu wątków normalnie przeglądać.
Ale też w takim razie chyba trzeba coś zmienić w regulaminie. Bo jeśli na edycję posta jest 10 minut, a nie można pisać posta pod postem... no to trochę lipa, jak się komuś coś przypomni albo chce uzupełnić a 10 minut minęło. A często się to zdarza.
Kastorkowa   Szałas na hałas
19 kwietnia 2021 09:06
Też bardzo mi brakuję tego, żeby było widać, że coś nowego się pojawiło w wątku. Jednak opcja z klikaniem w gwiazdkę była super i się lądowało tam gdzie się skończyło czytać...
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się