PSY

smartini   fb & insta: dokłaczone
15 kwietnia 2021 14:21
madmaddie, noo, jest kawał zwierza, na razie +- 49cm i 15.5 kilo ale nabite i już umięśnione. Uwielbiam to zwierzątko 😍 byliśmy ostatnio na przeglądzie fizjo, podobno takiej głębokiej pachwiny to fizjo nie widziała 😁 ciekawa jestem co z niego wyrośnie.

Nie odstawiaj za dużo, nicnierobienie nie potrwa długo 😉
madmaddie   Życie to jednak strata jest
15 kwietnia 2021 15:25
nooo jest konkret, ciekawi mnie jak finalnie będzie wyglądał. Lubię takie mocne, ale nie lwy showowe.  😜

Z treningami to teraz i tak średnio jakoś, najłatwiej mi wydeptać ślad, bo mam pod domem perfekt tereny  😁 ale to akurat mam wrażenie, że Szkodnik jest w stanie faktycznie coś osiągnąć. W obi raczej nic nie wywalczymy, oprócz awansu 😉 choć ostatnio tak mi się podoba jej wyraz i zaangażowanie, chyba dorasta  💘

W ogóle to doszedł do nas kolejny komplet z Jagula i polecamy totalnie. Solidne, super produkty, kolory piękne, a cena bardzo przyjemna. Myślę, że nam długo posłużą 🙂
A do mnie dotarły szelki z Dog Copenhagen i... o mój jeżu jakie one są piękne! No i cud się wydarzył, bo nawet pasują, regulacja idealnie na niego, mógłby jeszcze przytyć w brzuszku, ale niektóre wymiary ma na skraju i najlepsza byłaby konfiguracja elementów z rozmiaru S, M i L jednocześnie 🤣

Dziś się wybraliśmy na spacer równoległy, trochę poćwiczyliśmy, pieskowi coraz bardziej mózg łączy się z resztą. Ale zrobienie zdjęcia na koniec to już zbyt duże wymaganie było 😂 Dobrze, że przynajmniej kolega trzymał fason 😉
Dwa słodkie kartofelki pozdrawiają
smartini   fb & insta: dokłaczone
15 kwietnia 2021 22:17
maiiaF, ja rozpaczam, że DC nie są w żółci bo do Gru idealnie pasuje. Zostaje mi szukać po innych firmach (chlip) albo kupić czarne :<
Urocze mikrusy ;D

ja dziś dostałam kilka zdjęć z drugiego dnia seminarium, jaram się jeszcze bardziej!
wersja rozkoszna

i wersja morderca dysków

Psy nie mogą być puszczane luzem w lesie! Mogą popędzić za zwierzyną i zaginąć. A po za tym jest to niedozwolone przez prawo - https://sfora-online.pl/blog/czy-pies-moze-byc-puszczony-luzem-w-lesie
Kaszalot, ale apropos czego to piszesz ?

Help
Jakieś namiary na dobre materace psie, ale z cieniutkie tylko pożądnie wykonane ? Bo jak mi się 40 kg psa położy to 5cm materac się nie sprawdzi.
smartini   fb & insta: dokłaczone
19 kwietnia 2021 14:57
Post został usunięty przez autora
smartini   fb & insta: dokłaczone
19 kwietnia 2021 14:58
Perlica, a coś więcej? Konkretnie ma być materac czy np. legowisko-pufa też wchodzi w grę? Jak gruby ten materac ma być? Ortopedyczne szyte np przez Ryjce miewają i 20cm

Widzę, że nowe forum wywaliło zdjęcia w kosmos 😉

Także raz jeszcze, cudna Grubcia z seminarium. W niedzielę jedziemy na drugie owce!
Ok, widzę, że zdjęcia jeszcze przerastają forum ;D https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=255374949623577&id=103721251455615
175159447_255374842956921_7327586580807842741_n.jpeg 175159447_255374842956921_7327586580807842741_n.jpeg
175048109_255374402956965_1448831651644859798_n.jpeg 175048109_255374402956965_1448831651644859798_n.jpeg
174608681_255374712956934_4959566375095626749_n.jpeg 174608681_255374712956934_4959566375095626749_n.jpeg
smartini, pufkę mam z withlove, więc dokupię sobie wypełnienie bo się uklepała. Bardzo żałuję,że oni nie robią materacy.
Chodzi o materac, aby Borzoj miał też coś twardszego niż pufka, ok. 10 cm, bo za 20 to zapłacę chyba majątek.
Mój cudny z My dogoue został skonsumowany i od tego czasu miał dry beda, ale muszę mu coś podłożyć dla zdrowotności kręgosłupa. A niestety firma My dogoue ma innego właściciela i braki w materiałach, więc niestety muszę szukać czegoś nowego.
smartini   fb & insta: dokłaczone
19 kwietnia 2021 15:38
Perlica, podpytaj u Ryjców, Ewa szyje różne materace w tym ortopedyczne, różne grubości, różne materiały (kordura, ekoskóra itp)
smartini, zerknę co tam mają 🐕
Kastorkowa   Szałas na hałas
19 kwietnia 2021 16:00
Zobacz sobie jeszcze może do sklepu Przyjaciele. Też szyją materace
Kastorkowa, Psyjaciele masz na myśli?

Ej dobra zamawiam z Psyjaciół, bo o nich jakoś zapomniałam, a mam nerkę i etui na worki.
Oni mają dużo niższą cenę vs Ryjce za tą samą grubość materaca. No i zamek jest chowany w zakładce, co ważne bo poprzedni materac zaczął umierać od zamka właśnie 😜
Teraz dziad jest co prawda chyba dorosły już, bardzo rzadko śpi w klatce swojej już vs jak był młodziutki to i pewnie nie zje już materaca, który ma właśnie w klatce,ale dmucham na zimne. Śpi tam tylko po jedzeniu, a w trakcie nocy otwiera się i przenosi na sofkę z withlove.
W całym swoim życiu zjadł tylko 2 swoje materace oraz 3 nasze piloty ( jakiś ma fetysz do pilota 😝😉, no i kradnie kapcie, ale tylko je ściąga ze stóp i zanosi na sofkę , żeby spać na nich🙃
Kastorkowa   Szałas na hałas
19 kwietnia 2021 17:15
Tak oczywiście o nich. Autokorekta mi musiała poprawić nazwę.
Perlica, bardzo fajne posłania ma Auuu.pl. Moje ma już 2 lata i dalej wyglada jak nowe.
ewuś, kurcze też fajowe i w top cenach!
Kurczaki już kliknęłam z psyjaciół.
Skoro nie można edytować to znaczy, że musze dodać post pod postem.

Nie wiem czy są tu osoby z Wrocławia, ale bardzo chciałam polecić Osteopatia Simba ( poleconą mi przez dr Bocheńską z Gryfa) czyli p.Anna Dragulin. Jestem po drugim zabiegu z psem, żałuję że tak póżno tam trafiłam. Pies po zabiegu dużo luźniejszy w grzbiecie i ogólnie ruchu, a co najważniejsze w trakcie samego zabiegu śpi 45minut i nie marudzi, że jest dotykany.
A ja wam chciałam przedstawić, jakiemu psu od tygodniu ciociuję, ale że dziś tryb bez zdjęć, to nie wiem :P
PS Widzę jednak, że zestaw mało oryginalny się zrobił: cardigan + shelciątko.
-Alvika-   W sercu pingwin, w życiu foka. Ale niebieska!
20 kwietnia 2021 18:06
Perlica, w temacie dużego twardego legowiska: Foki dostał pufę reklamową Tymbarku wypełnioną kulkami styropianu. Średnica ok. 140cm, wysokość 40cm. Twardo na tyle, że szlachecki chudy zad wymaga podłożenia złożonego kocyka lub dobrego padu passiera 🤦
-Alvika-, widzę, że ci się udało 😁

Ej no tak twardego nie chcę, bo mój jest większym arystokrata przecież niż Twój 😋

Klamka zapadła, materac zamówiony i opłacony🙊
-Alvika-   W sercu pingwin, w życiu foka. Ale niebieska!
20 kwietnia 2021 19:14
Perlica, pochwalisz się zdjęciem?

PS. Nie udało się, musiałam nowe konto założyć. Ech...
-Alvika-, taki ło, rozmiar wiadomo że XL 🤣
https://psyjaciele.com/pl/strona-glowna/64-262-materac-psynajawie.html#/1-rozmiar-s

Kurde nie wiem jak się linki skraca teraz😓

smartini   fb & insta: dokłaczone
20 kwietnia 2021 19:21
tak samo jak kiedyś - {url=link} nazwa linku {/url}
Tylko zamiast takiego nawiasu { dajesz taki [
smartini, tak zrobiłam i nic się nie zdarzyło, pewnie coś skopałam jak zawsze z linkami, bo mam z tym od zawsze jakies przeboje 😁
Czas się skończył i już poprawić nie można 😱
-Alvika-   W sercu pingwin, w życiu foka. Ale niebieska!
20 kwietnia 2021 21:02
Perlica, szał! Koty będą zachwycone 😎
Na przyszłość polecam też ortopedyczne materace BuenoPet. Mamy też od nich takie legowisko z wysokimi bokami i jest tak wygodne, że najchętniej sama bym w nim leżała 😂
Teodora, cardigan i małe szelciątko brzmi jak duet z corgi forum, co prawda nie widzę zdjęcia, ale domyślam się, że chodzi o Felę? 😁

Czy tylko ja mam psa, który nie chce spać na żadnym posłaniu, poduszce, łóżku, legowisku? �‍♀️ Do spania goła podłoga to jedyny słuszny wybór, no w klatce ma dry beda i jak tam zostaje albo leci do środka z gryzakiem to nie ma wyjścia 🙈
fin, BuenoPet mają również super cenę. Miałam jako pierwszy materac jak Borzoj był szczeniaczkiem. W sumie totalnie o nich zapomniałam. Przy grubości 10 cm oferują najniższą cenę na rynku.
-Alvika-, nie będą, bo one nie wchodzą do borzojowego kojco-klatki, a tam będzie materac jako nocny do spania.
Tzn. wchodzą tylko tajniacko żeby wylizać miskę, ale wtedy skradają się jak szpieg w krainie deszczowców, bo wiedzą że to teren Borzoja🐕
smartini   fb & insta: dokłaczone
21 kwietnia 2021 11:25
Zupełnie przegapiłam a tu Gru jest już u nas pół roku :O
Zdjęcie sprzed tygodnia i z pierwszej sesji, dzień po przywiezieniu ze Słowenii, pół roku temu 😉
_DSC0052-Edit (1).jpg _DSC0052-Edit (1).jpg
_DSC1580-Edit-2.jpg _DSC1580-Edit-2.jpg
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się