Licytacja komornicza 140 koni KJ Zbyszko

donkeyboy   dzień jak codzień, dzień po dniu, wciąż się dzieje życia cud
17 kwietnia 2021 12:37
Orientuje się ktoś jaką sumę ma aktualnie koń Margot ? 😉


Wczoraj miala ok 10.500 jesli dobrze pamietam.
Jaka jest obecnie cena za klacze Cascada i Majorka i wałacha Magnum?
Dwulatek ze złamaną szczęką 8 000, dwulatek z pękniętą łopatką 6 600.


Aktualizacja: odpowiednio 8 100 i 8 900
Jaka jest obecnie cena za klacze Cascada i Majorka i wałacha Magnum?


Caskada - 21 500, Majorka - 26 800
Melanie, dziękuję. Jestem ciekawa jaki będzie finał licytacji.
Macie może wgląd w obecną cenę konia Chelssea ?
Też jestem bardzo ciekawa Chelssea blue, simba zk i melody. Ma ktoś z was wgląd jaka cena aktualnie?
Też jestem ciekawy Chelssea Blue przez pryzmat tego, że już kilka lat temu była nieregularna na filmikach  👀 Ta licytacja jest niesamowitym zjawiskiem, którego nie potrafię sobie racjonalnie wytłumaczyć
Ja licytuje juz z 5 kucykow za 6/8/10 tys i ciagle mnie przebijaja... chyba nie uda sie nic kupic na tej aukcji a szukalam fajnego kuca pod dziecko 9letnie ;/ ta licytuacja to naprawde ciekawe zjawisko...
pestka to po co teraz licytujesz? Sama podbijasz cenę... Ja też obserwuje kuce i ceny są no dość wysokie już🙃
Mam limit cenowy skoro juz dzis cena za tobiego wynosi 10 tys to wiem ze tego kuca odpuszczam wiec celuje w tansze... zawsze pozostaje kuc KRZYS :p
Constantia   Adhibe rationem difficultatibus
19 kwietnia 2021 22:15
pestka2012 ale teraz sama licytując podbijasz niepotrzebnie cenę. Jak jest kilkudniowa aukcja to się czeka do ostatniego dnia.
Wie ktoś może jakie są stawki za konie: Amarant, H'tina?☺
gajara18   "Konia strzeż się z tyłu, psa z przodu, a kobiety
20 kwietnia 2021 10:26
H'Tina 7100zł
odpowiednio 5100 i 7100 🐴
Orientuje się ktoś jaka sumę ma aktualnie walach Hidalgo?
Post został usunięty przez autora
anetakajper   Dolata i spółka
20 kwietnia 2021 13:17
magiceventing, 15 450
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
21 kwietnia 2021 09:11
A Nachtegaal'a ktoś obserwuje? Wie ktoś może jaka cena aktualnie?
gajara18   "Konia strzeż się z tyłu, psa z przodu, a kobiety
21 kwietnia 2021 10:24
Jutro rano koniec pierwszych aukcji , jak wrażenia ?
Jak plany zakupowe,ja straciłam nadzieje na okazje .
I trochę głupio mi kupić konia, którego na oczy nie widziałam przy już nieokazyjnych cenach te 7 czy 8 tysięcy za kuca .
Dwulatek ze złamaną szczęką 10 000, dwulatek z pękniętą łopatką 9 300. Oba kończą się jutro. Blanco, 4 lata, chodzi pod siodłem - 16 000. Też do jutra.
Na_biegunach   "It's never the horse - it's always you!" R. Gore
21 kwietnia 2021 10:34
Miałam limit 5 na większego kuca z rekreacji, nawet nie zalicytowałam 😉 Więcej to żadna okazja bez badania. Tak po ludzku mam nadzieje, że trafią do ludzi którzy je znają z rekreacji i będą miały dobrze.
espana, a to jest w opisie, że pęknięta łopatka? Serio prawie 10 klocków za konia kosiarkę?🙄
Szczęka to pół biedy, bo jeśli pobiera pokarm i normalnie wygląda to pewnie można i użytkować np na haku.
Przeciez jak te konie byly w ogloszeniach na r-v to przynajmniej polowa to byl szrot, jakies kulawce jezdzone ze pozal sie boze. Ale kto bogatym zabroni 🤷😁
A Nachtegaal'a ktoś obserwuje? Wie ktoś może jaka cena aktualnie?
zembria,

Na dzień dzisiejszy 7500.

Czy ktoś orientuje się jak wygląda koniec licytacji? To jest tak, że wybija godzina 10 : 00 : 00 i jeśli ktoś przebije 5s przed zakończeniem to godzina zakończenia się nie przesuwa o np. 15s? Bo jednak na żywo jak ktoś przebije to jest chwila na dobicie/przebicie jeszcze tej ceny, a tu równie dobrze, może ktoś wjechać na 5s przed i nie będzie dało się przebić...
Może ktoś już korzystał z serwisu e-licytacji i wie?
Perlica to tylko pęknięcie, może zrosło się jak na psie i nie ma śladu. Ja miałam złamaną w dwóch miejscach i nic nie czułam nawet. Ale ryzyko zawsze jest. Przy czym ja poniosłabym je w przypadku tego konia ze złamaną szczęką. A druga sprawa jest taka, że może Centaurus przebija te uszkodzone konie. Obie wady są wymienione w opisach. Moje 4 sztuki na razie oscylują w okolicy cen oszacowania lub niewiele większych. Trzymajcie kciuki, żeby mi się udało. 🐎

kokosnuss ja żadnego z tych koni na aukcji nie widziałam w ogłoszeniach, a wszystkie czterolatki po Tjungske, które były wystawione, mi się podobały i nie zauważyłam żadnych patologii w jeżdżeniu ich. Podobał mi się spokojny sposób pokazania koni. Ale oglądałam tylko takie młodziaki, i głównie chłopaki.
kokosnuss, to samo napisałam chyba w innym wątku. Kiedyś nawet chciałam jechać tam oglądać jak konia szukałam,ale po obejrzeniu kilku filmików i zasięgnięciu opinii w środowisku odradzono mi.
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
21 kwietnia 2021 11:33
Melanie bardzo dziękuję!
Ja też byłam tam kiedyś oglądać konia i nie zrobił na mnie dobrego wrażenia pod względem zdrowotnym, mnóstwo nakostniaków, zgrubień na ścięgnach, bo niby kulawy w pień nie był, ale do końca czysty też raczej nie. Szybko podziękowałam. Także ja bym nie ryzykowała tych koni z rekreacji za normalne pieniądze. Mam nadzieję, że trafią do osób które je znają, bo przecież dużo osób tam jeździło/pracowało i dla nich te ceny mogą być najbardziej atrakcyjne.
anetakajper   Dolata i spółka
21 kwietnia 2021 12:43
espana, moje wszystkie podwoiły/troiły cenę szacunkową, ale jeszcze nie przekroczyły kwoty za którą mogę kupić "konia w worku"
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się