Czy chcemy zmian? Ulepszenie forum.

Aleks   Never underestimate the possibility for things to improve in ways you cannot yet imagine - Karen Rohlf
23 kwietnia 2021 17:06
Ja też wypełniłam ankietę 🙂 . Powoli się przyzwyczajam, choć najbardziej brakuje mi widzenia kto odpisał w danym wątku. Obecna postać forum jest taka hm ... anonimowa mocno. No ale się nie będę rozpisywać, ankieta poszła 🙂 .
Czy u Was też jest tak, że po naciśnięciu odpowiedz pojawia się czyjś nick oznaczony b, ale po wysłaniu nie robi się pogrubiony tylko te B zostają? U mnie się tak robi i dopiero jak wyedytuję post to się nick pogrubia.

Czy jest opcja, żeby zwiększyć wielkość liter przy czytaniu tak, żeby nie trzeba było przesuwać strony? Wcześniej robiły się większe po obróceniu telefonu do poziomu.
smartini, czemu jak klikam odpowiedz to mi takie coś się robi ? Czyli dodaje przecinek i nie bolduje ?
smartini   fb & insta: dokłaczone
23 kwietnia 2021 22:24
Perlica nie mam zielonego pojęcia, nie ja koduję i nie ja wprowadzam zmiany, to co robimy z moon jest na etapie czysto koncepcyjnym na ten moment 🙂
Root poprawia część najpilniejszych tematów (jak widać, co jakiś czas się jakiś drobiazg pojawia) na gorąco z doskoku więc zakładam, że coś się sypnęło i pewnie wstanie wkrótce.

Co mi przychodzi do głowy to że mogą zachodzić zmiany w dozwolonych znakach w polu (tak, takie rzeczy się precyzuje 🙂 ) bo ktoś wyżej zgłaszał, że jest bubel i ucina wiadomości więc może coś poszło nie tak 😉 no ale ja programistką nie jestem, mogę tylko gdybać w oparciu o moje doświadczenie w pracy z deweloperami



smartini   fb & insta: dokłaczone
23 kwietnia 2021 22:44
I w ogóle to dziękuję bardzo za odpowiedzi w ankiecie! Idzie szybciej niż się spodziewałam, mamy już ponad 80 odpowiedzi i rośnie!

Powoli klarują się pewne patterny, zależności i priorytety, na pewno odpowie to na sporą część pytań, które już sobie postawiłyśmy we wstępnych eksploracjach 😀

Skoro jesteście i użytkownikiem końcowym i trochę 'zleceniodawcą' to po zamknięciu odpowiedzi postaram się zebrać wyniki i wnioski w jakieś krótkie podsumowanie badania, może kogoś będzie ciekawić 😉
Zasięg posta na FB to ponad 600 użytkowników, więc no niech rośnie ilość wypełnionych ankiet. Wypadałoby 😉
Jak widać root jednak nas podczytuje i działa, bo pojawiają się kolejne funkcje. Np. kto wysłał ostatni post, "góra strony" czy "wróć do kategorii".
Nie wiem czy było już wcześniej czy nie - ale na stronie Ogłoszeń pojawiły się na dole odnośniki do Galerii, Szmatoholików, etc.
PS. Tylko się zastanawiam jak wprowadzanie poprawek w tym momencie współgra z organizacją ankiety. 😉 Zaraz się okaże, że ankieta nieaktualna.
smartini   fb & insta: dokłaczone
23 kwietnia 2021 23:43
Czemu miałaby być nieaktualna?
Bo większość poprawek zostanie wprowadzona zanim zakończysz zbierać opinie.
Żarcik taki.
smartini   fb & insta: dokłaczone
23 kwietnia 2021 23:50
nie, ta ankieta nie służy do zidentyfikowania, że potrzeba 'ulubionych', autora ostatniego postu czy breadcrumbów, do tego nie trzeba żadnego badania. Wystarczy znajomość standardów i dobrych praktyk, chcąc nie chcąc
Tak, forum wygląda coraz lepiej. Choć przyznam, że do emotek wciąż nie mogę się przyzwyczaić. Kiedyś znałam kody do poszczególnych a teraz trzeba patrzeć, wybierać. Na kompie one są jakieś małe (nie wiem jak w telefonie) i przy niektórych to nawet nie wiem co mają wyrażać 😀
Wam też tak głupio dzieli wyrazy...? Na kompie tego nie odnotowałam...
Screenshot_20210423-235848_Chrome.jpg Screenshot_20210423-235848_Chrome.jpg
busch   Mad god's blessing.
24 kwietnia 2021 00:03
Ja jestem teraz na kompie i tak głupio dzieli. Wg mnie to jakiś nowoutworzony fakap 💩
Tak, u mnie też tak dzieli
Facella   Dawna re-volto wróć!
24 kwietnia 2021 01:19
U mnie na kompie się emotki posypały - widać jedynie puste kwadraciki 🙈
u mnie na komputerze 1/3 to też puste kwadraty
Ascaia, a jak nazywa się strona na fb? Chyba mnie coś ominęło 🙃

Ja mam problem jak wstawiam skrócony link. 🙄
Używany przeze mnie [Url=link]klik[/url] nie działa.

Nie wiem czy było już wcześniej czy nie - ale na stronie Ogłoszeń pojawiły się na dole odnośniki do Galerii, Szmatoholików, etc. <br>
<br>

Ascaia, gdzie te odnośniki? Możesz wrzucić screen i pokazać? U mnie nie mogę znaleźć.
Post został usunięty przez autora
Post został usunięty przez autora
anai na samiutkim dole strony.
Wysłało mi posty dwa razy z nie wyświetlającym się zdjęciem i przy edycji już z tym zdjęciem nic zrobić nie mogę.....

Cały czas zdjęcie się nie wyświetla u mnie, widać je??
Zrzut ekranu 2021-04-24 o 07.58.52.jpeg Zrzut ekranu 2021-04-24 o 07.58.52.jpeg
Fokusowa, nie widać zdj. A po kliknięciu kręci się tylko kółeczko.
galopada_, jest grupa re-volta.pl / voltopiry.pl
Założona przez mnie lata temu jak Facebook zaczął być popularny i tutaj zaczęło się coraz częściej pojawiać "a będziemy na FB?"

anai,
no chyba na razie nie mogę wrzucić 😉
Ale jak wejdzie w Ogłoszenia to na samym samiutkim dole jest "inne serwisy re-volta". Ale widzę, że Szmatoholicy i Końska Rewia Mody już zniknęły.


Tak w ogóle to chyba na razie dajmy sobie spokój ze zgłaszaniem problemów i propozycji zmian. Skoro root pracuje na bieżąco i te zmiany cały czas są w toku.
Ankieta sobie idzie (chociaż nie jest od identyfikacji tego czy tamtego... ech, gdzie to rolling eyes 🙄 ), więc niech się tam nasze opinie zgromadzą.
W międzyczasie pewnie sporo funkcji się pojawi / zniknie / polepszy / pogorszy. Ale dopiero po wynikach ankiety i po wprowadzeniu w życie uwag w ten sposób zebranych jest sens znowu weryfikować jak działa forum.
Takie moje zdanie.
anai ehhh, no to kolejna nie działająca rzecz 🙄 W każdym razie w ogłoszeniach na samym dole, już jak do końca przewiniesz.
U mnie a samym dole są informacje i regulaminy. Nie ma innych serwisów
Screenshot_20210424_122046.jpg Screenshot_20210424_122046.jpg
U mnie a samym dole są informacje i regulaminy. Nie ma innych serwisów
Screenshot_20210424_122046.jpg Screenshot_20210424_122046.jpg
Post został usunięty przez autora
anai, aaaa, bo ja o wersji na komputer.
Nie korzystam z komputera do przeglądania rv.
I nie wiem dlaczego post powyżej dodał się 3x. Jeden usunęłam, ale wcześniejszego nie mogę
Dobra.... wraz z galerią zjadło mi avatar. Nigdzie go sobie nie zapisywałam. Czy to znaczy, że muszę sobie wyprodukować inny ?
Ascaia, a jak nazywa się strona na fb? Chyba mnie coś ominęło 🙃

Ja mam problem jak wstawiam skrócony link. 🙄
Używany przeze mnie [Url=link]klik[/url] nie działa.


galopada_, ten kod na skrócony link działa, sama go ostatnio stosowałam (tak jak niżej), ale wszystkie wyrazy muszą być z małej litery, wtedy przechodzi 🙂

Klami, tutaj masz link do galerii 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się