Rozmowy pogonionych przez moderację i na każdy dowolny temat - OT nie istnieje

Te komentarze pod jej wypocinami,  to na jedno kopyto, powinna zmienić sobie styl  😁
Przeżyłam, myśli samobójczych nie mam. Patrzę w lustro i wyglądam tak samo - może i jestem obrzydliwa, ale nie jestem okaleczona.
"może i jestem obrzydliwa, ale nie jestem okaleczona" - To tak jak ja 😀
A dobrze Ci się czip aktualizuje? U mnie czasem połączenie rwie się, albo aktualizacja zawiesza, no ale ja mam daleko do masztu 5G, więc drobne zakłócenia, trzaski w głowie i bielmo na oczach to oczywista oczywistość, i w sumie niewygórowana cena za tyle nowych funkcjonalności (a może ja to miałam już przed szczepieniem, nie pamiętam).
Przelewy bankowe na ten przykład już robię tylko siłą woli, nawet komputera nie muszę włączać. Próbowałam nawiązać zdalną konwersację z pralką, ale ona chyba zbyt starej generacji jest, i nadal muszę się fatygować i kręcić pokrętłem. Kiedyś kupię nowszą, to sama będzie pranie ładować, gdy tylko sobie zażyczę. Wczoraj jeden z osobistych (!) asystentów Billa Gatesa przypomniał mi jaki mam PIN do karty, gdy się zamotałam w sklepie, i jeszcze obiecali, że jak kiedyś będę bliżej masztu 5G, to prześlą mi duży pakiet danych z kreatywnymi projektami inwestycyjnymi i - absolutnie gratis - kilka przepisów na kiszoną cukinię. A jak będę NAPRAWDĘ grzecznym zombiakiem, to pozwolą mi zjeść kota sąsiadów!
I wcale się nie męczę, a nawet nie pocę. Moja skóra zrobiła się gładka i błyszcząca, o miłym, pistacjowym odcieniu, a mąż mówi, że z pionowymi źrenicami jest mi całkiem do twarzy. Ogólnie sobie chwalę.

KBP aka RPH
No właśnie martwię się, bo liczyłam na tego czipa i że dzięki niemu będę wiedziała, jak dorobić się majątku, a tu nic, kicha.  Ale wiem, jak się pocieszyć! :winko:
Biczowa   tajny agent Bycz, bezczelny Bycz
15 kwietnia 2021 19:59
A łączy wam z Androidem?
O raju... Ale tu sie porobilo... Jakos tak inaczej.
Ja nie mogę się odnaleźć
Ja tez nie. Jak od razu wejsc na ostatnie wpisy w watku???
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
20 kwietnia 2021 20:42
ekwan, jak raz wejdziesz w wątek to później już przenosi normalnie do pierwszej nieprzeczytanej wiadomości 🙂
Nie mozna cytowac wlasnych postow?

Napisalam jakis czas temu posta o bynajmniej niepokojacych tresciach na "blogu" Planty, w tym o braku kasy na siano dla koni, teraz widze, ze pojawila sie informacja ze jeden z koni padl na pastwisku bez powodu, a hodowla wilkopsow sie rozrasta pomimo deklarowanego braku pieniedzy na karme dla tychze.

Do sie to gdzies zglosic w US na odleglosc?
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
23 kwietnia 2021 15:56
Nie mozna cytowac wlasnych postow?

Napisalam jakis czas temu posta o bynajmniej niepokojacych tresciach na "blogu" Planty, w tym o braku kasy na siano dla koni, teraz widze, ze pojawila sie informacja ze jeden z koni padl na pastwisku bez powodu, a hodowla wilkopsow sie rozrasta pomimo deklarowanego braku pieniedzy na karme dla tychze.

Do sie to gdzies zglosic w US na odleglosc?

kokosnuss,

Ona jest jednak tak samo oderwana jak IR.
Ale jak to pisałam lata temu to grono obrońców Planty ręce za nią dawało sobie obcinac.
kokosnuss, chętnie wrócę do Twojego posta. Z kiedy jest? Podpytam znajomej z USA o jakieś opcje. Jaki stan?
galopada_ Teksas.
kokosnuss, dasz jakiegoś linka do tego "bloga"?
kokosnuss, cytuje koleżankę :

"Jeśli nie można udowodnić znęcania się nic nie zrobisz, ale najlepiej napisać do lokalnych schronisk I organizacji ochrony zwierząt (ASPCA albo HSUS).Tzn znęcanie to może być też brak jedzenia, wody, opieki weterynaryjnej itp.
Proponuję żeby napisała na lokalnych grupach zwierzęcych (najlepiej lost and found pets albo pet rehoming) odnośnie sytuacji Ale bez dokładnego opisu osoby albo jakichś identyfikujących szczegółów. W takich grupach ZAWSZE są osoby które znają kogoś z animal control, albo mieli podobną sytuację albo współpracują z .org charytatywne"
a gdzie wy z tego bloga wysnułyście wnioski ze tam jest ,,znęcanie sie,, ? jej psy faktycznie wyglądają na zaniedbane i zagłodzone ? a zwierzęta padają czy zadbane czy nie, bo takie jest życie, jedno krótsze drugie dłuższe, więc jak dla mnie to jest mega nainterpretacja
blucha, ja tylko odpisalam na pytanie kokosnuss, 😉
Oba konie juz padly, nie ma tematu 🙁
Wedlug wlascicielki ten drugi kon przed smiercia od dwoch dni nic nie jadl (!!!) a wet zostal wezwany dopiero jak zwierze bylo w stanie agonalnym 🙁

W glowie mi sie nie miesci, to wszystko przy poklasku fanow, no bo wlascicielka poza kolekcjonowaniem zwierzat taka dzielna jest i ladnie kafelki kladzie czy inne roze sadzi 🙄
wiesz kokosnuss, nie wiem czy to dlatego ze cie nie lubię, ale twój komentarz według mnie prezentuje empatie na poziomie dna i warstwy mułu.
A se nie lub, nie ma obowiazku na szczescie.

Empatia na poziomie dna i mulu to kilka dni czekac z wezwaniem weterynarza do cierpiacego konia i zawiezc go do kliniki dopiero jak jest w stanie agonalnym. Albo nie dawac koniom siana, bo sie pieniadze skonczyly po kupieniu niezbednej hybrydy psa z wilkiem. Faktycznie, nic tylko wspolczuc wlascicielce.
A może mi ktoś dać link do tego bloga Planty? 🌷
Jest kilka postów wyżej 😉
vanille, dziękuję, no ślepa ja 🙁
rollnick, N Niestety ratując te konie , człowiek był skazany na unoranie się w gównie Redlarskiej , Doprowadzenie do tego, żeby ta kreatura nie skrzywdziła więcej żadnego zwierzęcia , wymaga dalszego babrania się w jej szambie , Bylem tego świadomy , byłem świadomy nawet tego ,że w tym potoku gówna , przylepi się do mnie śmierdzący balasek w postaci brandzlującego się rollnicka. Ale, że ten balasek będzie udawał perfumowany cukierek , to mnie rozbawiło i dało doświadczenie ,że jak ruszysz jedno gówno to zaraz , za nim poruszone spłynie jeszcze kilka małych kupek . DANCE GIRL pieniądze na zaliczkę za konie wpłynęły, gdzie ma Ci je odesłać ?
"Nie zgadzam się na odbycie kary więzienia w zamkniętym zakładzie psychiatrycznym pod pretekstem fałszywej opinii psychiatrycznej o rzekomych urojeniach."
To juz tak blisko, zeby Izke zamkneli?

niesobia, aale to jest tylko jej punkt widzenia, czy serio konie wg zeznań były dobrze zaopiekowane (szczególnie te, które padły z głodu)?
_Gaga, Przecież wiesz jak były zaopiekowanie, zostawiając jej wypociny nie chodziło mi o jej majaczenia , tylko raczej o to że w końcu ruszył proces o konie .
niesobia welcome back! zostałeś odbanowany?

Kreatywne babsko wymyśla coraz bardziej niestworzone historie.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się