Podziękowania

Dzień dobry wszystkim użykownikom wspaniałego portalu o rumakach RE-VOLTA .pl . Pamiętaj jak to było dziś . Zawsze jek szedłem do klubu jeżdzieckiego w Ciechocinku do swoich kochanych rumaków i wspaniałego kochanego śp trenera majora LEONA BURNIEWICZA , serce się radowało co nowy dzień przyniesie za sprawą śp TR, MAJ L. B . Było to wspaniała zagadka , każdy dzień był inny za sprawą naszego wspaniałego śp trenera . I oto wciąż chodzi aby każdy kto prowadzi jazdy na rumakach musi stworzyć taki klimat , siły napedowej dla swoich uczniów . Zdaję sobie doskonale sprawę że to pomału zanika w dobie cyberprzestrzeni itp, ale w dobie tych rzeczy się nie raz przekonałem przed covid19 że jeśdzy chętnie wracali do starych dobrych metoda nauczania . Jestem to winny śp trenerowi majorowi LEONOWI BURNIEIWCZOWI jestem jednym z ostnich ucznów śp tr. major L.B i będę kontynuował jego nauki , empatie do ludzi rumaków . Wiem też że może są to góno lotne słowa ale taki już jestem że ma nawyki od śp tr. majora LEONA BURNIEWICZA taki Romek gawędziasz . Zycze wam dużo zdrowia w dobie covid19 i błagam szczepcie się co ja już uczyniłem , jestem zaszczepiony pierwszą daką drugą mam 23 czerwca . Największa prawda znajduje się w tobie a reszta jest opowieściom innych ......................
Witam na nowej szcie re-volta .pl . Powiem wam że cieszko mi było tą nową szatę ogranąć no ale mądry człowiek uczy się każdego nia a głupi wie wszytko . Życzę wam wszytkim zdrowia , ciągłego waszego progresu z jazdy na rumakch .
Dawny czar wspomnień .
zdjęcie3285.jpg zdjęcie3285.jpg
zdjęcie4261.jpg zdjęcie4261.jpg
zdjęcie3811.jpg zdjęcie3811.jpg
zdjęcie4295.jpg zdjęcie4295.jpg
Ahh... Piękne wspomnienia!

Mi też na razie ciężko z nowym wyglądem forum, ale z czasem się przyzwyczaimy.
Zdrówka życzę!
Dziękuję Jaboobsko
zdjęcie3272.jpg zdjęcie3272.jpg
zdjęcie2701.jpg zdjęcie2701.jpg
zdjęcie3541.jpg zdjęcie3541.jpg
zdjęcie3633.jpg zdjęcie3633.jpg
Dawny czar wspomnień , trzeba je wciąż pilęgnować
zdjęcie3284.jpg zdjęcie3284.jpg
zdjęcie3285.jpg zdjęcie3285.jpg
zdjęcie3748.jpg zdjęcie3748.jpg
Witam wszytkich użytkowników na forum Re-Volty.pl . Zyczę wam dużo zdrowia , miłości , radości rodzinnej . Proszę szczepcie się na covid19 chrońcie siebie wasze rodziny i waszych rodaków przed tą machiną śmierci jakim jest covid 19
Garść wspomnień foto jak byłem zawodowym jeżdżcem wyścigowym .
zdjęcie3633.jpg zdjęcie3633.jpg
zdjęcie3483.jpg zdjęcie3483.jpg
zdjęcie3571.jpg zdjęcie3571.jpg
zdjęcie4137.jpg zdjęcie4137.jpg
Witam wszytkich użytkowników forum re-volta .pl życzę wam zdrowia , miłóści radości rodzinnej
Dzień dobry wszytkim użytkownikom wspaniałego portalu Re-Volta .pl . Zmieniono mi termin drugiego szczepienia na covid 19 na 15 czerwca cieszę się z tego faktu . Proszę wszytkich szczepicie się to jedyny obecnie ratunek przed śmierciom , powikłaniom . Mam po pierszej i nie długo drugiej dawce komfort psychiczny warto o to zadbać moi kochani przyjaciele , znajomi .
Dziękuję pięknie każdemu z osobna za moc pozytywnej energii . Kochana moja rodzino szczepcie się na coid 19 . Parę starych moich zdjęć jak byłym czynnym zawodnikiem
zdjęcie2701.jpg zdjęcie2701.jpg
zdjęcie3285.jpg zdjęcie3285.jpg
zdjęcie3810.jpg zdjęcie3810.jpg
zdjęcie3763.jpg zdjęcie3763.jpg
zdjęcie3633.jpg zdjęcie3633.jpg
zdjęcie3811.jpg zdjęcie3811.jpg
zdjęcie4231.jpg zdjęcie4231.jpg
zdjęcie3483.jpg zdjęcie3483.jpg
Dzień dobry wszytkim życzę wam aby ten nowy dzioneczek był usłany waszymi sukcesam
zdjęcie3645.jpg zdjęcie3645.jpg
W Ciechocinku upalnie ludzi przyjezdnych bardzo dużo . Kochani musicie dbać o siebie , przestrzegać reguły ochrony przed covid19 . Maski w sklepach , aptekach itp . To że już luzuję obustrzenia pandemi nie zwalnia nas od obowiązku przestrzegania tych regół .Ja drugie szczepienie na covid 19 mam na 15 czerwca mam już ten konfort psychiczny że covid19 mnie nie sięgnie czego wam życzę z całego mojego serca . Kochani szczepcie się to jedyna taka szansa przed covid 19 .
Kochani szczepcie się .
zdjęcie1858.jpg zdjęcie1858.jpg
Witam wszytkich użytkowników Re-Volta .pl . Upały straszne w naszym kraju żle je znoszę . W ten czas takich upalow siedzę w swoim mieszkaniu i tylko jadę po zakupy np; woda , chleb . Musiałem przewartościować moje zasady życiowe . Wiecie że jestem wrażliwym człowiekiem i nie którzy ludzie chcą to wykorzystać . Zawsze ufałem ludziom , miłałem jakieś nadzieje , marzenia ale świta pisrze inny scenariusz . Zadroszczę wam swoich rodzin , dzieci itp a jak cóż mógłbym powiedzieć jestem wciąż sam na tym świecie . Nikt się mną nie interesuje . Smutny czas jak bym zachorował itp to nikt by się o mnie nie uponiał itp . Przepraszam że tyle złej energii w ten upał wylewam ale czasem tak człowiek ma . Inni ludzie cię mogą nie nawidzić że nie żyjesz według stanartów społecznych ale by chcieli zrobić to samo co ty . Ja już jestem zaszczepiony 2 dawkami na covid19 kochani szczepcie się to jedyna pomoc dla was przeciw covid19 .Życzę wam wszytkim miłego , udanego , rodzinego wypoczynku ..............................................
Witam was wszytkich i życzę wam ; miłego rodzinnego wypoczynku . Ja jak zwykle będę w swoim mieście . Szczęście człowieka jest drugi człowiek , nie dane jest mi to szczęście . Miłości nie wolna szukać na siłę może sama zapuka do serca .
Witam wszytkich użytkowników Re-Volta pl . Mam duże szczęście że znam dobrych , empatycznych itp ludzi . Chodż jestem sam na tym świecie wciąż łatam swoją samotność pewnymi dobrymi czynnikami np; czasem pójdę sobie potaczyć a to jak mi mówią lekarze taka rehabilitacja kocham taniec , rumaki . Przepraszam że wciąż piszę monotematycznie o tych sprawach ale mam dużą sfastywakcje jak choćby przed chwilą na skapie zadzwoniła do mnie właścielka ośrodka agroturystycznego w Mysłakowiece za Jelenią Gorą gdzie mnie zaprosili 5 razy aby prowadzić trenongi . Sprawia mi to zawsze ogromną radość jak komuś przekazuje swoją wiedze i naprawiam bęłędy jeżdzów . Już jestem zaczepiony dwoma dawkami i mam taką nadzieję że większość zwas się zxaczepiła . Kilka razy mnie zapraszano aby robić jazdy ale właścile nie są zaszczepieni więdz odpowiadam im do póki się nie zaszczepiom nie ma tematu mego przyjazdu . Życzę mojej wspaniałej rodzinie z re-volty.pl dużo zdrowia , moc pozytwnej energii .See you later..
Witam moją rodzinę z Re-Volty .pl . Smutny czas jak się przypanoszył covid19 i wciąż się mutuje po świecie . Prawie 2 lata nie ruszam się ze swojego miasta Ciechocinek . Dawnej mnie zapraszali aby robić jeżdcom treningi . W grę chodzi głownie czy właściele ośrodków są zaszczepieniu otóż przykrościom muszę powiedzieć że nie . więdz tam nie jadę choć jestem zaszczepiony na covid19 skoro ja dbam o siebie i swoich rodaków no muszę wymagać od innych aby oprzytomnieli i się zaszczepili . Tak często wychodzę do ludzi aby mieć kontakt z rzeczywistościom , czasem pójdę potaczyć z zachowaniem odległości jak już pisałem kocham taniec , rumaki . Sami lekarz prowadzący mi zalecił ruch np; rower , taniec , spacery itp . Choć minęło szmat czasu od mojego wypadku wciąż muszę być aktywny poniewasz jest to zbawienne dla człowieka . Życzę wam cudnego , letniego wypoczynku z waszymi rodzinami , dziećmi ..............................
Dobry wieczór moja rodzinko z Re-Volty .pl . Muszę wam się pochwalić że skończyłem szkolenie florystyczne organiowali to rycerze Kolumba przy naszej parafi i ja nim jestem posiadam najwyszy stopień rycerstwa . Kursy były naszej sali przy naszej parafi . Finasuję takie szkolenie UE . Mieliśmy za darmo obiady , kawa , herbata , ciasto . Nie szłem na to szkolenie tylko dla kożyści żołatkowe poprostu chciałem posiąś taką wiedze . Mieliśmy na stołach ogrom zywych kwaiatów i uczyliśmy się układać wiązanki . Nie powiem wychodzilo mi to jedną wiązake zawiozlem rowerem śp moim rodzicom . Nie można stać w miejscu trza wciąż być aktywny i chłonoąć wiedzę . Dziękuję każdewmu z osobna kto doczytał mój post
Dobry wieczór wszytkim . Tak okres jesienny zimowy jest straszny . W styczniu będę się szczpił 3 razy na covid 19 . Życzę wam dobrej nocki usłanej waszymi marzeniami dobranoc
zdjęcie1982.jpg zdjęcie1982.jpg
Dobry wieczór kochani moi przyjaciele znajomi . Jest 4 fala covie19 . Chodziłem na kursy programu UE skończyłem kurs flurystyczny czyli układanie bukietów , wiązanek itp . Mieliśmy obiady , kawa , ciasto . Na zakończenie tych kursów każdy z nas otrzymał 1020zł . Pomyslałem na co je wydam i postanowiłem zaistalować panele podłogowe w pokoju gościnnym . Sąsiad miał samochód pojechaliśmy po panele , gąbkę i listwy . Kochani musieliśmy z sąsiadem wszytkie meble wynieś na powietrze i po 6 godz już mi zaistalował te panele podłogowe . Ile pracy miałem wszytko poustawiać itp . Ale jaka ogromna radość że już mam czytko schludnie jest poprostu pięknie . Moja kochana rodzino błagam uważajcie na siebie i kto jeszcze się nie zaczepił na covid19 niech to szybko uczyni . Ja już w czerwcu się zaszczepiłem 2 dawkami a 3 mogę wziąć w styczniu . Życzę wam i waszym rodziom zdrowia , miłości , radości rodzinnej .
Dzięń dobry wam wszytkim z Re-Volty .pl . W czoraj zaszczepiłem się 3 dawką przyominającą . Watro o siebie dbać i o swoich rodaków . Mam nadzieję że i wy podjemniecie służną decyzje aby się zaszczepić na covid19 . Z kokazji nadchodzących świąt życzę wam aby ten magiczny czas świąd byl dla was ; pełen miłości radości rodzinnej , ja jak zwykle pójdę w wigilę na grób swoich śp rodziców i brata Grzesia zapalić im światełko i podzielić się wirualnym opłakiem .Do usłysznienia nie długo .
Dzień dobry wszytkim użykownikom wspaniałego portalu Re -Volty .pl . Z okazji nadchodzących świąt BOŻEGO NARODZINIA życzę wam ; zdrowia , miłości , radości rodzinnej
🙂🙂🙂🙂💔💔💔💔⭐⭐🌈🌈🌈
zdjęcie3272.jpg zdjęcie3272.jpg
Dobry wieczór wszytkim , Chcę wam podać wiadomość że 2 dni temu umarł mój dawny champion gonitw płotowych Viritim . Dostałem infromację że od miesiąca chorował i lekarz wetynarii stwieził czyraka na netrkach oby się Virek nie męczył został uśpiony . Na Faecooku zamieściłem film dokumetalny w roli głównej Vurek nasze zwycięstwa . Powiem wam tak obecnie się czuję jak chowałem swoich śp rodziców i śp 2 braci . Z Virkiem miałem wspanialy czas jak byłem zawodowym jeżdzcem wyścigowym .
Bardzo to przykre... 😭
Rozumiem co czujesz, przecież zżywamy się ze zwierzętami bardzo, to członkowie rodziny.
Trzymaj się mocno. Pozdrawiam!
Witam was wszytkich . Już nie żyje mój dawny champion gonitw płotoiwych Viritim , właściele nie poinformowali mnie o tym strasznym fakcie . Dopiero dzięki Ani i z Wielkiej Brytanii się dowiedziałem . Byłem kiedyś u Virka kilka razy na zaproszenie właścieli Viritima . No cóż jesteśmy jacy jesteśmy . Życzę wam wszytkim zdrowia samych sukcesów zawodowych

zdjęcie2132.jpg zdjęcie2132.jpg
Dzień dobry moja wspaniała kochana rodzino z Re-Volty .pl . Chcę się z wami podzielić informacją że zakochałem się ze wzajemnościom . Tyle lat czekałem na to uczucie ze wzajemnościom . Mam na imie Ela M z Warszawy mam 51 jest wdową . Choć czas jest bardzo trudny np; woja na rubierzach naszej granicy , covid19 jadę w maju się zaręczyć kupiłem skromny pierścionek ze srebra z serduszkiem . Nasz ślub cywilny będzie 10 września w Warszawie a udzielać nam ma prawdobodobnie prezydent Warszawy Rafał Trzaskowski . Elunia była u mnie na wigili , naświętach . Ufamy sobie na wzajem jest empatyczna , przeinteligętna , piękna . Kochana moja rodzino nigdy o was nie zapomnę . Już w czercu mam zaproszenie od moich przyjaciół z Bukowca aby im zrobił treningi ta miejscowośc jest za Jelenią Górą .Robiłem im 2 temu treningi i mają o mnie powiem nie skromnie dobre zdanie na temat ich prowadzenia . Kochana moja rodzino alesz jestem szczęśliwym człowiekiem że wciąż mam maj w sercu i się zakochałem ze wzajemnościom . Chciałbym każdego z was wycałować za pomoc , za ematie jestem i zawsze będę z wami
Gratulacje,
Dużo szczęścia i miłości w nowym związku!
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się