Zagłodzone konie w Posadowie

BASZNIA   mleczna i deserowa
25 kwietnia 2021 10:15
Nic nie wiem.
Z odbiorem zwłok jest problem, bo konie nie mają paszportów. Obserwowałam taką sprawę i jest sytuacja bez wyjścia. Odbiorą, bo muszą, przepisy sanitarne. Osoba w tej sytuacji dostała mandat 50 zł za brak paszport od PIW, firma utylizacyjna zgłosiła do Inspekcji.
BASZNIA,
Właśnie tego chciałam uniknąć. Dodatkowo jeden z koni jest tak skatowany życiem, że nic nigdy nie może mu się już złego przydarzyć. Tylko żeby móc zacząć cokolwiek działać w tej sprawie muszę znać aktualny stan sprawy w sądzie. Mogę się dowiedzieć i bez sygnatury, ale wolałbym sprawdzić w rejestrach publicznych, zamiast wydzwaniać po sądach
Halo,halo, wątek ucichł. Coś wiadomo nowego?
odgrzebie wątek, czy ktoś posiadajacy konia odebranego z Posadowa wie jak rozwiązać temat wpisania konia do bazy ARiMR ?
Słuchajcie ma ktoś sygnaturę sprawy Posadowskich koni? Chyba fender i honorowa888 powinny gdzieś mieć skoro zeznawałyście w sprawie?
Nuba,
Jeśli któraś z tych osób ma jeszcze spis może koni które zostały wydane z chęcią się dowiem bo okazuje się ze mam konia z tej interwencji
blucha, czy udało Ci się znaleźć rozwiązanie?
angelika04, byłabym wdzięczna również za podanie sygnatury, aby sprawdzić co dalej w sprawie
Pan B. znowu w akcji, tym razem w Danii. Naprawde nie da się mu wydać wyroku zakazu posiadania zwierząt ważnego w całej UE? https://www.eurodressage.com/2023/07/06/social-media-uproar-over-alleged-horse-abuse-and-neglect-john-byrialsens-viegaard-stud
BUCK   buttermilk buckskin
07 lipca 2023 17:32
to że w Polsce mnóstwo służb udaje, że nic nie widzi, to prawie można przywyknąć, ale że w Danii ?!
Post został usunięty przez moderatora
Za ten post użytkownik otrzymał: Ban permanentny
Komentarz moderatora: Spam
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się