Czy chcemy zmian? Ulepszenie forum.

desire   Druhu nieoceniony...
24 kwietnia 2021 22:08
Od pewnego czasu tylko w sumie czytam i odpowiadam na pw.

Gdy pojawila sie ta wersja to juz nawet nie czytam, oduzależniłam sie od forum, bo nic co mnie interesowalo nie potrafie juz znalezc - jednak przyzwyczajenie robi swoje. 😑

Mam za to inny problem, ktory powiazal sie z zmianami - od pojawienia sie tej nieszczesnej wersji na moim telefonie nie jestem w stanie wysyłac wiadomosci w ogloszeniach (z formularza pod ogloszeniem "wyslij wiadomosc", klikajac "wyslij" nic sie nie dzieje lub zaznacza mi haslo "wyslij" do skopiowania), jesli nie ma podanego numeru telefonu w ogloszeniu to nie jestem w stanie skontaktowac sie z sprzedajacym. 🙁
Ktos jeszcze tak ma? co robic?
root   szef wszystkich szefów
25 kwietnia 2021 02:21
desire, czy możesz zerknąć teraz czy działa to wysyłanie wiadomości?
desire   Druhu nieoceniony...
25 kwietnia 2021 17:05
root, zaczęło działac, dziekuje! 😍
fajnie by było jak by pogrubienie w cytatach działało 😉
Jest coraz lepiej, widać kto napisał ostatni post 😍 jeszcze bardzo proszę o przywrócenie odnośnika do galerii w wersji komórkowej 🙏
Jedna wkurzająca rzecz jak pisze z telefonu (nie wiem jak z komputera). Kiedy dodaje posta używając funkcji „odpowiedz”, to wrzuca mi kursor przed nick osoby do której pisze. Powinien wskoczyć za nick.
TRATATA   Chcesz zmienić świat? -zacznij od siebie!
26 kwietnia 2021 12:47
Potrzeba przywrócenia przycisku "ZGŁOŚ" do zgłaszania spamu itp.
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
26 kwietnia 2021 13:46
Czy wam też wiadomości PW dziś po kliknięciu "wyślij" znikają? próbowałam kilka razy i wcina. A że w profilach nie ma już informacji o meilu... to doopa trochę.
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
27 kwietnia 2021 07:58
Co tam z tymi PW? Naprawione, czy dalej nie działają? Przed chwilą próbowałam wysłać i znowu zniknęło wszystko. Wszędzie tak jest, czy tylko u mnie?
Facella   Dawna re-volto wróć!
27 kwietnia 2021 10:18
Czy ja dobrze widzę, że obecne ulubione scaliły się z listą „moje wątki” (te w których się coś kiedyś napisało a nie dodało do ulubionych) z poprzedniej wersji?
smartini   fb & insta: dokłaczone
27 kwietnia 2021 10:35
ja mam tylko ulubione nadal więc raczej błąd niż intencjonalna zmiana
Wypełniłam ankietę, ale nie wiem, czy czegoś nie przeoczyłam - czy było tam pytanie, co bym chciała, żeby było na nowej r-v? Bo kojarzę tylko, co bym zmieniła w starej.
smartini   fb & insta: dokłaczone
27 kwietnia 2021 10:51
W sekcji 'przyszłość' było dodatkowe otwarte pytanie o ewentualne pomysły na inne usprawnienia nie uwzględnione w 'punktacji' 😉
możesz mi podrzucić na pw, dopiszę 😉
Facella   Dawna re-volto wróć!
27 kwietnia 2021 11:27
ja mam tylko ulubione nadal więc raczej błąd niż intencjonalna zmiana<br>
smartini, mogłoby zostać 😀
Tzn. one się oznaczyły jako ulubione. Ale na starej wersji nie korzystałam z ulubionych, miałam tam trzy wątki na krzyż, korzystałam z „nowe odpowiedzi w moich wątkach” i teraz widzę, ze mam w ulubionych wątki z tej właśnie listy - a nie dodawałam ich ręcznie.
smartini   fb & insta: dokłaczone
27 kwietnia 2021 11:34
no nieszczególnie, jednak jak jest możliwość stworzenia 'customowej' listy to na tej liście powinny znajdować się jedynie intencjonalnie dodane obiekty 😉
badanie póki co pokazuje, że 'Ulubione ' były drugim najczęstszym punktem wejścia w wątek zaraz po listach wątków w poszczególnych kategoriach. Także raczej powinny zostać.
Co nie zmienia faktu, że więcej możliwości filtrowania forum jest potrzebne i będzie powolutku projektowane i wdrażane
Co tam z tymi PW? Naprawione, czy dalej nie działają? Przed chwilą próbowałam wysłać i znowu zniknęło wszystko. Wszędzie tak jest, czy tylko u mnie?
zembria, u mnie działa wysyłanie pw.
Może pierwszym znakiem jaki piszesz jest taki po którym ucina resztę? Mi ucinało na znaku &, ktoś jeszcze pisał że ucina na znaku <

edit. sprawdziłam że w pw nadal ucina na znaku &
A tak w ogóle, może mi ktoś wytłumaczyć dlaczego edycja posta jest blokowana po kilku minutach?
Facella   Dawna re-volto wróć!
27 kwietnia 2021 12:16
no nieszczególnie, jednak jak jest możliwość stworzenia 'customowej' listy to na tej liście powinny znajdować się jedynie intencjonalnie dodane obiekty 😉 <br>
badanie póki co pokazuje, że 'Ulubione ' były drugim najczęstszym punktem wejścia w wątek zaraz po listach wątków w poszczególnych kategoriach. Także raczej powinny zostać.<br>
Co nie zmienia faktu, że więcej możliwości filtrowania forum jest potrzebne i będzie powolutku projektowane i wdrażane

smartini, tylko ze teraz jakbym chciała wszystkie te wątki dodać ręcznie do ulubionych, to one już tam są. A wolałabym, żeby za kilka dni znowu mi nie poznikały.
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
27 kwietnia 2021 12:19
BeAtra, nie, sprawdzałam, nawet próbowałam bez dużych liter. Do jednych osób piszę normalnie i jest ok, a do innej nic. Koleżanka też próbowała ze swojego konta i też jej znika wiadomość cała i nic się nie wysyła. Dziwne to.
Jak wchodzę na drugą stronę ulubionych wątków, to wywala 404 z ogłoszeń.
Opcji "zgłoś moderatorowi" nie ma, a po zmianie szablonu jakiś wysyp trolli mamy.
TRATATA   Chcesz zmienić świat? -zacznij od siebie!
30 kwietnia 2021 08:41
Właśnie o tym już pisałam, że nie można zgłosić spamu. Np w "operacjach plastycznych" piękna reklama zabiegów laserowych.

Edit wpisałam to do ankiety.
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
30 kwietnia 2021 08:59
Czy wróci opcja podświetlania na czerwono działów z nowymi odpowiedziami na stronie głównej? Tak było wcześniej, nie trzeba było wchodzić w dział, żeby zobaczyć czy są nowe odpowiedzi.
Moon   #kulistyzajebisty
30 kwietnia 2021 09:20
zembria, tak, na pewno to wróci.
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
30 kwietnia 2021 09:28
Super! "Używałam" tego.
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
02 maja 2021 12:44
Opcji "zgłoś moderatorowi" nie ma, a po zmianie szablonu jakiś wysyp trolli mamy.
Zdrowy koń wrócił 🙄
Czy komuś jeszcze zniknęły nie tylko wszystkie wątki z "ulubionych" ale też opcja dodania wątku do ulubionych?
Czy moderatorzy stracili swoje uprawnienia? Nie mają technicznych możliwości posprzątać wszechobecnego spamu?
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
04 maja 2021 07:47
Zniknęło podświetlanie wątków z nowymi wiadomościami, a po wejściu w jakiś wątek wrzuca na pierwszą stronę znowu.
Dokladnie tak, u mnie to samo.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się