sklepy internetowe

vissenna   Turecki niewolnik
11 kwietnia 2021 10:09
Duży minus dla sklepu Parkur. Opisywałam już sam proces zakupu, jednak to nie był koniec problemów.
Na bryczesy miałam czekać do 10 dni roboczych, po tym czasie nie dostałam jednak ani informacji ze sklepu, ani bryczesów. Dopiero po trzecim (!) telefonie do sklepu dostałam informację, że zamówienie już dawno zostało anulowane (nie dostałam żadnego maila, a na stronie status zamówienia był nadal 'w realizacji'😉 i że mogą dokonać zwrotu pieniędzy. Wcześniejsze telefony były zbywane hasłem "oddzwonię do pani" - po czym następowała cisza  😉
Gdybym nie zadzwoniła, to nadal byłabym bez informacji.
Przy zwrocie kasy też były jakieś dziwne krętactwa, ale ostatecznie pieniądze wróciły na moje konto.
Nie polecam, szkoda nerwów  👿

Przeciez Parkur juz od dawna ma wszedzie zle opinie, to ponad 2 lata jak oszukuja ludzi...
Dawny wątek, ale nadal bardzo użyteczny 🙂 Do listy dodałabym także sklep CIACH - wygodny w obsłudze, sprzedają tylko sprawdzone, najlepszej jakości pasze, suplementy i wszystkie niezbędne artykuły dla konia i jeźdźca - strzemiona, wędzidła, czapraki, owijki, dosłownie wszystko. To mój pewniak 🙂

No nie umiesz w kryptoreklame. Slaba reklama dla sklepu swoja droga...
[img]/forum/Themes/multi_theme/images/warnwarn.gif[/img] Reklamowanie swoje sklepu jako "klient". Nieprzeczytany regulamin forum. Za kolejna reklame bedzie ban.
ImonikaI mogłabyś chociaż założyć konto z anonimowego maila, a nie takiego z imieniem i nazwiskiem właściciela sklepu  🙄
zaległe plusy dla:
spooks.de
gnl
konik
tack shop
pegazshop
pasi-konik


Edit: Czy ktos mi może wyjaśnić jak to jest. Szukałam pewnego czapraka (ze spooksa właśnie) i pytałam się o niego w polskich sklepach i dostałam odpowiedź, że nie mają i mieć nie będą, bo nie ma go ani w hurtowniach, ani u producenta. Po czym poszperałam trochę i znalazłam niemiecką stronę spooksa i na stronie był dostępny. Zdziwiłam się, ale na czacie na stronie potwierdzili że jest, wiec zamówiłam trochę na ryzyko, że w razie czego po prostu mi napiszą, że przykro, ale niestety nie ma.
A tu o dziwo wszystko ładnie pięknie, paczka nadana, paczka przyszła, czaprak jest...
To jak to jest, ze u nas mówią, ze producent nie ma a jednak ma?
Producent może mieć resztki, ktorych nie chce sprzedawać, albo ma ustalone minima logistyczne i np. Sklep musialby złożyć zamówienie za o wiele większą kwotę niż jeden czaprak z wysyłką i nie chce się zatowarowywać.
Plus i "mindfuck" dla Dlakuca.pl

... owszem, po 2 miesiącach prawie ściągnęli mi ochry, na które czekałam i wysłali...
ale zapomnieli napisać mi maila, że wysyłają.  😂 I kurier robi nagle puk puk, a ja nie mam gotówki przy sobie,  a płatność tylko gotówką.. a następnego dnia mnie nie ma w domu bo wyjeżdżam,.

Ostatecznie pan kurier dał się przekonać i będzie jutro - zobaczymy czy będzie.
Plus i "mindfuck" dla Dlakuca.pl

... owszem, po 2 miesiącach prawie ściągnęli mi ochry, na które czekałam i wysłali...
ale zapomnieli napisać mi maila, że wysyłają.  😂 I kurier robi nagle puk puk, a ja nie mam gotówki przy sobie,  a płatność tylko gotówką.. a następnego dnia mnie nie ma w domu bo wyjeżdżam,.

Ostatecznie pan kurier dał się przekonać i będzie jutro - zobaczymy czy będzie.

Nie zgodził się podejść z Tobą do bankomatu? Czy akurat daleko do bankomatów u Ciebie? :P
Z ciekawości, co to za ochry, że 2 miesiące czekałaś aż ściągną? Oo
Ja mieszkam pod lasem na rowie... Do bankomatu mam 9km🙂

A ochry najzwyklejsze kavalkade show - ...
Jakiś czas temu uradowana nabyłam xl-ki na zady i w  końcu jakieś pasują na długość. Jak wsadziłam do koszyka te Xl, chciaiałam od razu L... ale nie było nagle. Myślę sobie, dobra nasza... kupię w innym sklepie. A tu dupa- wszędzie wymiotło.
Ten "dla kuca" to był jedyny sklep, który miał na stanie... ale jak się okaząło jednak nie miał 😂 i tak sobie czekałam na te ochry aż fabryka w Chinach ruszy i transporty w covid sraczce z Azji pójdą.
Jako zakupoholiczka nadrabiam zaległości:
Tack Shop klasycznie ogromny plus zamówień było kilka, perfekcyjny kontakt, towar ściągany na zamówienie = 😍 będę wierna

kavalio.de plus dobre promki, dobre ceny, super kontakt towar w 4 dni w pl

Jollyjumper.at niezawodny jak zawsze szybko i sprawnie - jak ktoś szuka wyprzedanych lub niedostępnych rzeczy w pl to polecam zaglądać

PSofSweden i EquestrianStockholm Zawsze na czas  🏇

Equestrian style by NTB w tym zamówieniu +, zazwyczaj o czasie choć z dostępnością towaru bywa różnie - na stronie 48h a faktycznie 6 tygodni

FEBRO kolejny sklep, kolejny plus super kontakt, przemiła właścicielka która ogarnia fest!

Pasi Konik ochraniacze niby 21 dni - ciach 4 dni i czekam na kuriera

MKsklep najlepszy diler supli w tym kraju  💘 ściągnie wszystko, kontakt TOP i pamietała o mnie nawet po 3 miesiącach .. 👍

CavallieriaToscana - dobrze doradzają, wysyłka tego samego dnia! +

Hippovet proszę o dostawę na konkretny dzień i jest! Bardzo miła obsługa  😉


Teraz sklepy które sprzedają rzeczy których nie mają: Equirex Beckersport
Ode mnie zaległe plusy dla:

- Animalia
- Podkowa
- Jar-Pasz
- Bergo

:kwiatek:
Obsługa wzorowa: świetny kontakt i szybka wysyłka duże plusy dla : koniarz i hubertus.
Sklep SKAWIŃSKI ?  👀
Na allegro same dobre opinie, ktoś zamawiał z ich strony?
Mają najtaniej czapsy, które potrzebuję na wczoraj...


Zamówiłam za pobraniem i było ok. Wszystkie statusy na maila. Można polecić 🙂
polece sklep internetowy z Czech, kilka osób z re-volty szukało możliwosci zakupów tam. sklep to MazlickuvRaj.cz , ja tam kupuje suplementy, wysyłają do Polski bez problemów, w czwartek wysłałam przelew za zamówienie dzisiaj kurier był juz z paczką. w dodatku sa elastyczni, nie ma czego w ofercie to ściagniemy i wyślemy, oczywisćie z marżą no ale ... 🙂 zakupy robiłam tam juz kilka razy i nigdy nie było problemów
Dobra - zaryzykowałam i zrobiłam zakupy na PE.
Dam Wam znać ile mi doliczą, choć po cichu mam nadzieję, że nie będzie źle.

Specjalnie sprawdzałam koszty wysyłki i podzielone jest jakby na dwie kategorie shipping (ok. 20GBP) + tax (mniej więcej 23% wartości zamówienia).
Na ich stronie jest takie info:


If your parcel is charged, Duties and Taxes for your parcel will be calculated and payable at checkout. These charges vary widely from country to country, and it is up to the person receiving the parcel to cover these costs. We have taken all necessary steps to ensure all Duties and Taxes will have been paid on all parcels passing through customs. This means there should be no additional Duties or Taxes to be paid upon passing through customs in your country


Także trzymać kciuki 😅
Aleks   Never underestimate the possibility for things to improve in ways you cannot yet imagine - Karen Rohlf
23 kwietnia 2021 16:05
Ja też z zaległym Mega Plusem dla Hippovet 🌷
Beckersport.pl- trzeci tydzień czekam na zwrot pieniędzy. Nie dużo ale też nie mało bo 450 zł. Żenujące
Ogromny plus dla Bergo
Polecam sklep Bajlo zamówiłam kask i ogłowie poszło szybko, sprawnie 🙂

z tego co widziałam to często mają różne promocje

Właśnie dotarła moja paczka z Premier Equine.
I.... Przy odbiorze od DHL nie zapłaciłam nic a paczka szła do mnie 6dni 😀

Oczywiście wysyłka była bardzo droga (69GBP - w tym był shipping, VAT i cło), ale to też chyba zależało od wartości zamówienia.
Na szczęście DHL nic ode mnie więcej nie chciał, tylko dzwonili wcześniej dopytać o zawartość przesyłki aby dobrze odprawić.

Zatem chyba PE trochę uporządkowało ten temat.

ode mnie też nic nie chciał przy odbiorze i też mega się cieszyłam... przez dwa tygodnie jakieś - fakturkę dosłali pocztą - mam nadzieję, że w Twoim wypadku tak nie będzie!
O kurczę, no to zobaczymy...
ja ich pytałam jeszcze przez telefon czy coś doliczą to mówili, że opłacone wszystko o.O
jabooshko, mega duże koszty tej wysyłki i VATu wyszły. Miałaś przy zamówieniu odliczony brytyjski podatek VAT?
Tak miałam, cena podstawowa po zalogowaniu właśnie spadła - tylko moje zamówienie było na jakieś 220GBP, więc chyba dlatego tak dużo. Choć sam shipping to jakieś 20GBP (auć)
Ale kupowałam na promce, wiec wyszło i tak spoko. Chyba, że zaraz mi DHL doślę fakturę-niespodzianke 😅
No to dokładnie tyle, ile VAT + przesyłka. Zapłaciłaś to od razu przy zamówieniu? Oo Ja płaciłam na wezwanie od DHL. Czy po prostu PE Ci wyliczyło mniej więcej cenę, a potem DHL wystawiło fakturę na tę samą kwotę?
Tak, od razu przy zamówieniu całość płaciłam - była taka symulacja ile z tego jest: VAT, Shipping a ile customs.

Napisalam w międzyczasie do PE i oni potwierdzili, że nie powinnam mieć już nic więcej do zapłaty przy odbiorze.
Generalnie byłoby mega niefajnie gdyby po tygodniu od odbioru jeszcze DHL sobie coś zażądali...
Ma ktoś inny nr niż na stronie do Beckersport? Kolejny tydzień mija i brak zwrotu kasy a dzwoniac na telefon komórkowy poczta sie zgłasza, na stacjonarnym echooo..
adriena spróbuj zadzwonić pod numer z ich fb Becker Sport Equestrian Center, pewnie odbierze właścicielka zarówno stajni jak i sklepu.
<b>adriena</b> spróbuj zadzwonić pod numer z ich fb Becker Sport Equestrian Center, pewnie odbierze właścicielka zarówno stajni jak i sklepu.
azazu93, dzięki finalnie się dodzwoniłam i podobno szefowa ma zwrócić mi kasę 🙄 po miesiacu czekania..😕
Wielki... GIGANTYCZNY PLUS!!!
dla pegazshop.pl

Zamówienie w środę późnym wieczorem, z wyjątkową prośbą o szybką wysyłkę.
Dzisiaj popołudniu paczka odebrana <3
Coś pięknego!
Mega plus dla sklepu Cztery Podkowy 😁
Paczka na drugi dzień u mnie 😍🌞
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się