Re-Volta - FAQ - czyli co i jak (nieaktualny)

Jeśli wątek ma ponad 200 stron, jak można przejść na stronę na przykład 40? Zapomniałam jak to się robi :/
http://re-volta.pl/forum/index.php/topic,237.180.html

W tym miejscu stosujesz wzór: (numer strony-1)*30 🙂 Czyli dla strony 40 będzie to 1170 😀
potrzebuję pomocy. Wraz z moim systemem straciłam hasło, którego oczywiście nie pamiętałam. No i hasło do voltopirów odzyskałam bez problemu ale nie chce mnie wpóścić do ogłoszeń i nie wiem co z tym zrobić


PS Udało mi się :-)
Jestem ignorowany przez pewną osobę, co się dzieję z prywatnymi wiadomościami pisanymi do tej osoby. Czy wiadomości przepadają bezpowrotnie czy może jak osoba która mnie ignoruje zmieni zdanie i przestanie mnie ignorować to będzie mogła przeczytać to co do niej napisałem.
Czy można dowiedzieć się od kiedy jest się ignorowany
Po jakim czasie mogę dodać kolejny post, jeśli mój post był ostatnim, a temat spadł?
vissenna   Turecki niewolnik
02 czerwca 2020 13:35
Po jakim czasie mogę dodać kolejny post, jeśli mój post był ostatnim, a temat spadł?


Nie ma określonego czasu. Jeśli wykopujesz temat i masz do tego powód, to możesz napisać kolejny post. Myślę, że min. tydzień wystarczy skoro nikt nie odpowiada.
Dzięki - bo chciałam dopisać coś do posta z wczoraj do umierającego wątku (konie achałtekińskie) i nie wiedziałam jak to ugryźć 🙂.
vissenna   Turecki niewolnik
02 czerwca 2020 18:33
Jak chcesz dopisać, to edytuj post, będzie się wyświetlał, że dziś był zmieniony.
jak się wypisać z obserwowania wątku?
vissenna   Turecki niewolnik
31 sierpnia 2020 23:08
Profil-> Powiadomienia i email -> zaznaczasz pole x i naciskasz "przestań śledzić".
inoinu   May the horse be with you
13 listopada 2020 18:05
Szukam szukam i nie mogę znaleźć Jak wstawić cokolwiek jako podpis pod pisanym postem. Tam gdzie macie odnośniki do blogów, galerii czy np suwaczki? Szukałem w profilu i nie mogę znaleźć ;(
Profil -> dane publiczne -> podpis
inoinu   May the horse be with you
21 grudnia 2020 17:57
Dziękuję. Ślepy chyba jestem
Hej , co jak kupiłam konia jak nie miałam wiedzy i 5 rok nie wysłałam do polskiego związku hodowców koni ze nie jest zarejestrowany na mnie , co teraz robić
Jak usunąć konto?
Bez sensu, nic nie działa
Tęczusia   Po małym sporcie pozostał już tylko kac.
20 kwietnia 2021 19:01
Post został usunięty przez autora
Tęczusia, dziwne, bo właśnie chciałam ci odpowiedzieć w wątku siodeł i nie mogę bo nie istniejesz tam, i masz zamiast nicku usunięty
Na_biegunach   "It's never the horse - it's always you!" R. Gore
30 kwietnia 2021 20:23
Gdzie można odzyskać zapomniany nick do ogłoszeń?
pytanie jak wyżej
Post został usunięty przez moderatora
Za ten post użytkownik otrzymał: Ban 10 dni
Komentarz moderatora: .
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się